Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Tęsknota
Autor Wiadomość
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
  Wysłany: 26 Lipiec 2006, 11:00   Tęsknota

:przytul: Jak jest u was Kochani z tęsknieniem. Jak Sobie z tym radzicie i wogule.
Czy potrafimy tesknić tak bardzo za kim?, że ci?gle my?limy o naszej drugiej połówce, czy wi?że się to nietylko z brakiem tej osoby, ale za fizyczno?ci?, brakiem ciepła, możliwo?ci przytulenia tejże osoby? Co wam pomaga w tych trudnych chwilach?



:przytul:


TĘSKNOTA

Obłoki, co z ziemi wstaj?

I płyn? w słońca blask złoty,

Ach, one mi się być zdaj?

Skrzydłami mojej tęsknoty.



Te białe skrzydła powiewne

Często nad ziemi? obwisn?,

Łzy po nich spływaj? rzewne,

Czasem i tęcz? zabłysn?.



Gwiazdy, co kr?ż? w przestrzeniach

Po drogach nieskończono?ci,

S? one dla mnie w marzeniach

Oczami mojej miło?ci.



Patrz? się w ciemne odmęty

Te wielkie ruchome słońca...

I ja miło?ci? przejęty,

Patrzę i tęsknię bez końca.

Adam Asnyk


:przytul:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
Ostatnio zmieniony przez Neo 9 Sierpień 2006, 00:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 11:49   

Tęsknota.. dla mnie to co? okropnego.. co dzieli się na dwa rodzaje... jeden to tęsknota za ukochanym.. z którym się jest.. drugi to tęsknota za kim?,kogo nie ma i kto już nie wróci...

ta druga jest o wiele gorsza.. bo cżłowiek tęskni.. ale jednocze?nie zdaje sobie sprawę,że nigdy nie bedzie sie mogl przytulic do tej osoby itd

Ta pierwsza tęsknota.. da się j? jako? przeżyć.. to nie jest takie straszne.. bo my?l,że za ile? tam zobaczymy tę nasz? drug? półowkę przyutulimy j? i pocałujemy dodaje nam sił w walce z tęsknot?.A je?li już na prawdę nie możemy wytrzymać.. no to przecież jest wiele ?rodków komunikacji ;) je?li mimo to nadal tęsknimy.. no to możemy udać się do naszej 2 połówki nieoczekiwanie i zrobić jej niespodzianke :) hehe.. albo po prostu kiedy tęsknimy.. możemy obejrzeć zdjęcia.. posłuchać "wspolnych" piosenek.. albo co? w tym stylu i wyobrazić sobie, że 2połówka jest przy nas...
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 12:02   

Wg mnie tęsknota to piekne uczucie. Dzieki niej u?wiadamiamy sobie jak bardzo zależy nam na drugiej osobie, jak bardzo j? kochamy. WyobraĽmy sobie ?wiat bez tęsknoty... nie czuć jej, nie okazywać, nie znać... czyż to nie okrutne? Mówi?c komu?, że za nim tęsknimy dajemy mu dowód naszej miło?ci. Czego chcieć wiecej od życia jak nie miło?ci?
Tęsknić można zapewne na wiele sposobów, bo ile ludzi tyle osobowo?ci. Każdy okazuje to w inny sposób.
Ja osobi?cie jak nie widze się z moim Skarbem kilka dni to jestem totalnie nie w humorze. Tak jakby kto? wyj?ł mi bateryjki (; Nie mam na nic ochoty, siły. Dlatego też nie wyobrazam sobie siebie w zwi?zku na odległo?ć bo nie wytrzymałabym dłuższej rozł?ki...
A jak sobie radze z tesknota? hm.. to chyba zależy od dnia. Czasem siedze sama w pokoju i nie widze sie z nikim zupełnie, a czesem wręcz przeciwnie. Jade do przyjaciółki lub ona przyjeżdza do mnie. Rozmawiamy, czasem sobie pomarudzimy i ponarzekamy jak nam smutno kiedy nie ma obok naszych Misiów (; Czasem też jem. Duzo jem ;] Najchetniej słodycze. Bo to tak samo słodkie i pyszne jak miło?ć któr? otrzymuje od mojego Skarba ;*


aha i pisze się: w ogóle, nie tylko (;
wybacz, musiałam o tym wspomnieć bo troszeczke razi w oczy ;*
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 13:28   

Gosiaczek:P napisał/a:
tęsknota za kim?,kogo nie ma i kto już nie wróci...

tak .. ta tęskonota jest bezapelacyjnie najgorsza z najgorszych .. i nikomu bym nie życzyła takiego uczucia tęsknoty .. bo wtedy nie tylko nie ma się na nic siły i ochoty przez kilka dni, dopóki nie zobaczymy się z ukochan? osob?, ale można stracić energię na długi, długi czas i rado?ć życia.
Wiele osób mówi, o tym, że tęskni za swoim ukochanym, z którym zobaczy się znowu za tydzień czy dwa.. Ale to jest taka hmm radosna tęsknota, bo człowiek mówi?c o tym, cieszy się, że wreszcie się spotkaj? ...
A niewiele osób potrafi przyznać się, że tęskni w ten drugi, o wiele gorszy sposób. Bo wewn?trz cierpienie rozrywa serce na tysi?ce kawałków. Taka tęsknota chyba wi?że się z ogromn? bezsilno?ci?. Głupie uczucie, gdy chcieliby?my co? zmienić, a zwyczajnie nie możemy...
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 13:44   

SaGa napisał/a:
Taka tęsknota chyba wi?że się z ogromn? bezsilno?ci?. Głupie uczucie, gdy chcieliby?my co? zmienić, a zwyczajnie nie możemy...
ech.. :( znam to uczucie bardzo dobrze... i to jest chyba najgorsze co może istnieć.. Bezradno?ć.. taka tęsknota.. fakt jest wyrazem miło?ci.. ale w tym przypadku nie jest czym? pięknym.. bo sprawia ból.. u?wiadamia człowiekowi, że tęsknni za czym?/kim? czego/kogo nie ma....

Królewna_Lufka napisał/a:
Wg mnie tęsknota to piekne uczucie. Dzieki niej u?wiadamiamy sobie jak bardzo zależy nam na drugiej osobie, jak bardzo j? kochamy.
czy jest to dowód miło?ci?? no chyba masz racje.. ale czy jest to piękne uczucie?? no tutaj chyba bym się nie zgodził? w 100%.. Jak może być piekne.. je?li zadaje tylko ból, sprawia, że jeste?my smutni itd. ?
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 14:26   

tęsknota...hmm....ona u?wiadamia nam jak bardzo zależy nam na tej drugiej osobie :) i wła?nie widze że powtórzyłam Królewna_Lufka, :) no ale jak inaczej mozna to okre?lic :?: moim zdaniem jest to piekne uczucie wtedy gdy wiem ze niebawem spotkamy sie z naszym/? ukochanym/? :) bo niemożliwo?cia jest wyobrażenie sobie tesknoty za kims kto nie wróci i współczuje ludziom którzy do?wiadczaja takiej tęskonty... :(
hmm...jak sobie z tym radze :?: po prostu albo próbuje nie my?lec o tym zajmuj?c sie jakakolwiek prac? albo wła?nie tak jak
Gosiaczek:P napisał/a:
.A je?li już na prawdę nie możemy wytrzymać.. no to przecież jest wiele ?rodków komunikacji ;) je?li mimo to nadal tęsknimy.. no to możemy udać się do naszej 2 połówki nieoczekiwanie i zrobić jej niespodzianke :) hehe.. albo po prostu kiedy tęsknimy.. możemy obejrzeć zdjęcia.. posłuchać "wspolnych" piosenek.. albo co? w tym stylu i wyobrazić sobie, że 2połówka jest przy nas...
i to jest piękne :oczami: wspólna piosenka...wspólne miejsca...wspólne rzeczy...czy nawet słowa które niegdy? wypowiedziała nasz? ukochana osoba :oczami:
_________________

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 14:46   

Gosiaczek:P napisał/a:
Jak może być piekne.. je?li zadaje tylko ból, sprawia, że jeste?my smutni itd. ?

bo to zalezy jaka tęsknota Gosiu (:
Bo jak sama wspomniała? s? dwa jej rodzaje :)
Piękna jest wtedy kiedy wiemy, że niebawem zobaczymy się z t? drug? osob?, że bedziemy mogli się do niej przytulic itd.
Natomiast drugi rodzaj tęsknoty a którym pisała? nie jest tak piękny...
Jednak ja uważam, że w życiu potrzebne sa wszystkie uczucia zarówno te dobre jak i te złe. Po to własnie jest zycie, by doswiadczać zarówno złych chwil jak i dobrych... Niestety nie mozna żyć samymi pieknymi chwilami. Po to istniej? te gorsze aby móc póĽniej lepiej docenić te cudowne. ;]
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 14:56   

Marlenka napisał/a:
i to jest piękne :oczami: wspólna piosenka...wspólne miejsca...wspólne rzeczy...czy nawet słowa które niegdy? wypowiedziała nasz? ukochana osoba :oczami:
piękne jest do czasu... dopóki ta 2 połówka nie zniknie... ;)
Królewna_Lufka napisał/a:
Niestety nie mozna żyć samymi pieknymi chwilami. Po to istniej? te gorsze aby móc póĽniej lepiej docenić te cudowne. ;]
Może co? w tym jest... Ale w chwili cierpienia ciężko jest sobie u?wiadomić, że teraz cierpie by potem móc docenić te piękne, które nastan? :)

Tęsknota umacnia zwi?zki.. scala je w jedno.. pozwala u?wiadomić sobie jak bardzo jest ważna dla nas ta druga osoba.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 15:14   

Gosiaczek:P napisał/a:
piękne jest do czasu... dopóki ta 2 połówka nie zniknie... ;)
no ja mówiłam ze wtedy kiedys jestesmy razem a nie kiedy ona zniknie :) bo potem wiadomo ze jest nie zaciekawie :(
_________________

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 16:18   

Królewna_Lufka, HEh dzięki za znalezienia byka, ale pisałem szybko a póĽniej musiałem uciekać i nie sprawdziłem:)

A co się tyczy tematu to uważam , że w jaki? sposób tęsknota umacnia zwi?zek, brak drugiej osoby u?wiadamia nam jeszcze bardziej jak bardzo j? kochamy, oczywi?cie tęsknić za kim? kto odszedł to już całkowicie inna sprawa. Wtedy nie tylko tęsknimy ale i cierpimy, gdyż ta osoba już do nas nie wróci. :(
Ale kto? kiedy? powiedział, że cierpienie sprawia nam ból, ale jednocze?nie dzięki niemu stajemy się silniejsi, potrafimy Sobie radzić w trudnych sytuacjach.
Hmmm :co: co pomaga nam w tych trudnych chwilach: mi osobi?cie słuchanie muzyki, ogl?danie zdjęć czy spacer. :papa:

Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ci?gle pada deszcz,
Wolniej kr?ży ziemia,
Płacz? gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko s? marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znów? :oczami:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 22:32   

piterr27, nie ma problemu :]
sama nie jestem jaka? bardzo dobra z ortografii ;) a innych poprawiam :rotfl: ale ciii :P
ogólnie bł?d popełniany w 'w ogóle' bardzo mnie irytuje :D nie wiem dlaczego akurat ten ale tak jest. Bardzo wielu ludzi pisze to Ľle i moze dlatego :] a przeciez to nie jest trudne do zapamiętania ;)
Przypomniało mi się jaki widziałam najgorszy bł?d ortograficzny w życiu który jednocze?nie mnie rozbawił jak i zirytował :P a mianowicie 'z kont' :przestraszony: oczywiscie wypatrzone na Czaterii:D

piterr27 napisał/a:
Ale kto? kiedy? powiedział, że cierpienie sprawia nam ból, ale jednocze?nie dzięki niemu stajemy się silniejsi, potrafimy Sobie radzić w trudnych sytuacjach.

i bardzo m?drze powiedział :)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 27 Lipiec 2006, 12:18   

Królewna_Lufka, dzięki za wypracowanie ;) skupmy się jednak na temacie więc ;) :peace:

TĘSKNOTA

Tęsknie dzi? samemu
Ciebie znów tu nie ma
płaczę i rozmy?lam
w obłokach cierpienia

Mówisz - przecież wrócę
po co ronisz łzy?
A Ty tego niewiesz
że ja jestem zły

Pusta droga moja
jak gwieĽdziste niebo
żal, smutek i trwoga
kogo? samotnego

Tęsknota :
smutek i rado?ć
jak dwóch serc bicie
Zakochane łabędzie
na całe życie.

:) podoba się ???


:ok:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 27 Lipiec 2006, 14:20   

piterr27 napisał/a:
podoba się ???
mnie bardzo..

piterr27 napisał/a:
Tęsknota :
smutek i rado?ć
dokładnie.. z jednej strony smutek.. bo nam kogos brakuje.. z drugiej rado?ć.. bo wiemy, że wróci..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 27 Lipiec 2006, 21:36   

piterr27, oczywiscie :] sie wie :P hyhy :rotfl:
ale ja to tak mam, że zaczynam o jednym dalej mówie o czym? zupełnie innym a kończe na jeszcze innym temacie :hahaha: taka moja wada mała :P
gadaaaaanie :D

a co do wiersza: boski.. ostatnia zwrotka..ah uuuuuuu rozpłynęłam się.
cudne te wiersze piszesz. bo to Twojego autorstwa ma się rozumiec? :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 28 Lipiec 2006, 13:09   

Tak wiersze s? mojego autorstwa :) Kiedy nie ma Ciebie....... ten nie jest mój, TĘSKNOTA ale nie ten Asnyka :)
Cytat:
Tęsknota :
smutek i rado?ć
jak dwóch serc bicie
Zakochane łabędzie
na całe życie.

:) podoba się ???
jak najbardziej mój pisany pod wpływem chwili, poprostu było mi smutno i napisałem ;( , no i ten z innego tematu zaraz napiszę jaki....

** Dodano: Pi? 28 Lip, 2006 **
Kochać też jest mój pozatym chciałbym napisać , że te dwa wiersze które napisałem KOCHAĆ i TĘSKNOTA powstały gdy tęskniłem za kim to niepowiem.....pozdro :padam:

** Dodano: Pi? 28 Lip, 2006 **
Piszę głownie pod wpływem chwili jakiego? zdarzenia, gdy jest mi smutno albo gdy wracaj? wspomnienia , piszę co czuję jak postrzegam życie, jak widzę uczucia w sercu schowane skrycie:) wszystko zapisuj? na kartce albo w telefonie. :) pa
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 15:50   

Hmm... niestety, ale będę się powtarzać po Was... bo inaczej się raczej nie da..
Jak dla mnie tęsknota to piękne, chociaż czasem bardzo bolesne uczucie.. Tęskni?c pokazujemy i udowadniamy, że na kim? nam zależy. Tęskni?c czasem nie wiemy co ze sob? zrobić.. czasem nic nam się nie chce.. chcieliby?my tylko, żeby nasza druga połówka była teraz z Nami.. chcieliby?my przerwać to uczucie tęsknienia.. móc się przytulić do ukochanej osoby, nie tęsknić.. Ale czasem niestety sie nie da :(
Tęsknotę można podzielić na wiele rodzjów (tak jak Gosia napisała).. tęsknota za kim? z kim jeste?my i za kim? kogo już nie ma.. Pierwszy rodzaj to takie wyczekiwanie na kolejne spotkanie, bo wiemy, że z ta osob? się zobaczymy, przytulimy się do niej, powiemy co? miłego do uszka.. w głębi duszy cieszymy się tęskni?c. A drugi rodzaj tęsknoty to już zupełnie co? innego, co? o wiele mocniej trafiaj?cego w nasze serce.. Tak jak Piotr napisał
piterr27 napisał/a:
Wtedy nie tylko tęsknimy ale i cierpimy, gdyż ta osoba już do nas nie wróci. :(
i niestety to cierpienie jest o wiele mocniejsze niż tęsknota.. :( to jest po prostu straszne uczucie :placze: ja od ponad roku żyję w takim cierpieniu.. czasem nawet i teraz w to nie wierzę, nie dochodzi czasem do mnie, że już nigdy nie zobaczę najbliższej mi osoby :(
Jest w sumie jeszcze takie tęsknienie za szczę?ciem, a konkretnie za znalezieniem swojej drugiej połowy. Jeste?mi sami, czasem jest nam tak Ľle, że marzymy, by jak najszybciej się to zmieniło.. Chcieliby?my mieć przy sobie ukochanego/-? ale nie jest nam to jeszcze dane :( Ja miałam taki okres czasu.. byłam sama prawie 1,5 roku, jak złapałam dołka to kompletnie nic mi się nie chciało, mogłam przespać cały dzień, wolałam to niż siedzieć i my?leć, użalać się nad sob?.. tęskniłam za szczę?ciem, za kim? kogo nie było..
Z natury jestem tak? osob?, że na wszystko potrzebuję czasu..nawet na to, by za kim? porz?dnie zatęsknić. Nie mam tak, że poznam kogo?, kilka spotkań i już strasznie tęsknię. Mi wszystko z czasem przychodzi (nie mówię o czasie w sensie 5 lat, tylko z jaki? miesi?c czy ciut więcej :) ). W sumie może i to dobrze. Kto? mi powie że tęskni za mn?.. ale ja nie powiem tego je?li tak nie czuję, a kłamać i rzucać słowa na wiatr to odpada. Nie potrzebuję dużo..wystarczy, że kto? mnie mocno przytuli i tyle. I mogę tak stać czy leżeć przytulona 24h/dobę.
Jak sobie radzę z tęsknot?? Czasem sobie nie radzę :) Ale ogólnie staram się o tym nie my?leć, staram się zaj?ć byle czym, żeby czas zleciał szybciej. To chyba najlepszy sposób :)

piterr27 napisał/a:
:) podoba się ???
?liczny :)
piterr27 napisał/a:
powstały gdy tęskniłem za kim to niepowiem....
chyba się domy?lam...

No nic.. Dobra to tyle..takie pierdoły popisałam, ale wybaczcie, nie mam weny... :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 18:33   

Paula napisał/a:
Jest w sumie jeszcze takie tęsknienie za szczę?ciem, a konkretnie za znalezieniem swojej drugiej połowy. Jeste?mi sami, czasem jest nam tak Ľle, że marzymy, by jak najszybciej się to zmieniło.. Chcieliby?my mieć przy sobie ukochanego/-? ale nie jest nam to jeszcze dane :(
ech?.. masz racje.. o tym zapomniałam :) To też bardzo boli... Na pewno nie tak bardzo jak drugi rodzaj :P ale boli.. Niestety w takiej chwili jeste?my bezradni.. bo niemożęmy nic zrobić.. no oprócz znalezienia 2 połówki ;)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 22:57   

Gosiaczek:P, hmmm tesknić za szczę?ciem ciekawa sprawa :) Ja chyba raczej nie tęskniłem za tym a za kim? kogo mógłbym miec blisko Siebie, bo to chyba największe szczę?cie cio?? czy mozna tesknic za czyms materialnym nie raczej nie, to takie ulotne przeciez , tesknic za kim kto odszedł owszem i to bardzo wiem cos na ten temat ale nie chce go tu poruszac :(
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 23:15   

piterr27 napisał/a:
Ja chyba raczej nie tęskniłem za tym a za kim? kogo mógłbym miec blisko Siebie, bo to chyba największe szczę?cie cio?? czy mozna tesknic za czyms materialnym nie raczej nie, to takie ulotne przeciez
a kto tutaj mówi o rzeczach??? miałam na my?li tęsknote za brakiem tej drugiej połówki.. po prostu za "byciem" z kim?..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 23:20   

Gosiaczek:P napisał/a:
a kto tutaj mówi o rzeczach??? miałam na my?li tęsknote za brakiem tej drugiej połówki.. po prostu za "byciem" z kim?..
dokładnie to samo miałam na mysli pisz?c posta wyżej :) Czasem takie wyczekiwanie jest straszne, męcz?ce.. czasem nawet juz traci sie nadzieję, że co? się zmieni, na lepsze.. żyjemy, że tak powiem wegetuj?c i przychodz? takie my?li, w których nawet w?tpimy w siebie, we własne ja.. czujemy sie jacy? inni, i zadajemy sobie pytania typu "dlaczego jestem sam/a? czemu ja? co ze mn? nie tak?".. takie to dziwne może, ale jednak prawdziwe..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 23:43   

Paula napisał/a:
Czasem takie wyczekiwanie jest straszne, męcz?ce.. czasem nawet juz traci sie nadzieję, że co? się zmieni, na lepsze.. żyjemy, że tak powiem wegetuj?c i przychodz? takie my?li, w których nawet w?tpimy w siebie, we własne ja.. czujemy sie jacy? inni, i zadajemy sobie pytania typu "dlaczego jestem sam/a? czemu ja? co ze mn? nie tak?".. takie to dziwne może, ale jednak prawdziwe..
to jest na prawde straszne.. takie chwile cięzko jest przetrwac.. szczegolnie gdy nie ma sie czym zajac.. albo kiedy widzi sie wokol siebie same szczesliwe pary.. mysli sie wtedy tylko o jednym.. " czemu ja nie jestem szczesliwy/-a ? Co robie zle?? Gdzie popelniam blad?? " POjawia sie wtedy mnostwo pytań.. a zero odpowiedzi..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 6 Sierpień 2006, 10:36   

Gosiaczek:P, pisz?c, że tęsknimy za pewnymi rzeczami nie miałem na my?li że tak robimy ( ani że Ty tak robisz ) poprostu napisałem jak to niektórzy traktuj? przedmiotowo niektóre sprawy i osoby zreszt? też to jest podłe niestety , ale w takich czasach niestety trzeba nam żyć.

Gosiaczek:P,
Cytat:
to jest na prawde straszne.. takie chwile cięzko jest przetrwac.. szczegolnie gdy nie ma sie czym zajac.. albo kiedy widzi sie wokol siebie same szczesliwe pary.. mysli sie wtedy tylko o jednym.. " czemu ja nie jestem szczesliwy/-a ? Co robie zle?? Gdzie popelniam blad?? " POjawia sie wtedy mnostwo pytań.. a zero odpowiedzi..


ale czasem mozna co? zrobić i odpowiedzieć Sobie na niektóre pytania Gosiu, nie zawsze wina leży po jednej stronie. Ja uważam że najważniejsz? rzecz? jest to, aby zaakceptować swoj? własn? osobę i swoje życie, potem dopiero szukać kogo? innego, a nie na odwrót. W tym zdaniu abstrachuje od kogo kolwiek bo znów mi się dostanie ;)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 6 Sierpień 2006, 22:58   

piterr27 napisał/a:
ale czasem mozna co? zrobić i odpowiedzieć Sobie na niektóre pytania Gosiu, nie zawsze wina leży po jednej stronie.
Nie łatwo jest odpowiedziec sobie na niektore pytania.. czasem na wiekszosc nawet nie da sie odpowiedziec.. bo nie zna sie odpowiedzi.. albo jej poznanie jest po prostu nie mozliwe..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 8 Sierpień 2006, 20:56   

Gosiaczek:P, nio tak zgadzam się nie ma odpowiedzi, ale zawsze trzeba znalesc jakie? wyj?cie z sytuacji, wyci?gn?ć wnioski......p[ozdro ;)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 00:20   

Btw. poprawiłem tytuł tematu, bo jest on nie gramatyczny powinno być "Tęsknota" :]
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 18:23   

Neo, a może tak chciałem nie s?dzisz, inni jako? nie narzekali :!: :diabelek:

** Dodano: Sro 09 Sie, 2006 **
i popraw to z powrotem oki.....Neo,
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 20:38   

piterr27 no widzisz wlasnie nie bardzo bo ja na to zwrocilem uwage, wiec ja jestem tym innym, wg. mnie to jest nie gramatyczne.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 21:15   

Raven, a jednak takie słowo jak "Tęsknienie" występuje. No ale cóż. Jak się kto? chce uczepić to o byle co się uczepi, żeby innego kogo? wkurzyć :/ W takim razie ja od tej pory będę wyłapywać wszystkie niegramatyczne błędy i to aż bedziecie mieć do?ć :|
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 21:18   

Paula napisał/a:
Jak się kto? chce uczepić to o byle co się uczepi, żeby innego kogo? wkurzyć


Hehe dobre widze ze od jakiegos czasu jestes nadwrazliwa, wcale sie nie czepiam, pozatym to jest dopiero 1 raz, a pozatym po co mialbym go wkurzac, tak samo bym zwrocil uwage Michalowi gdyby to tak napisal.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 21:24   

Raven napisał/a:
Hehe dobre widze ze od jakiegos czasu jestes nadwrazliwa
tak jestem bardzo przewrażliwiona, żeby? wiedział. A zreszt? nie chce mi się pisać, bo szkoda słów na to wszystko..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 21:24   

Raven, napisałem tak jak chciałem, nikomu to nie przeszkadzało aż do tego czasu co jest bardzo ciekawe ?? dopiero teraz zauważyli?cie ?
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 13:52   

Co? temat stan?ł w miejscu :lol2: :luka:

A mi się tęskni za dzisiejszym przedpołudniem :oczami: :)

:kiss:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 14:53   

A mi się tęskni.. za.. noworocznym porankiem.. <marzyciel>
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 15:20   

aaa mnie zaaa... moim Skarbem :( bo nie widziałam Go od soboty :placze: przez t? durn? szkołe :kwasny:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 18:59   

Gosiaczek:P napisał/a:
A mi się tęskni.. za.. noworocznym porankiem.. <marzyciel>
też masz tęsknoty :D czemu akurat noworoczny poranek? Kacyk i te sprawy? :D

Królewna_Lufka napisał/a:
aaa mnie zaaa... moim Skarbem :( bo nie widziałam Go od soboty :placze: przez t? durn? szkołe :kwasny:
a w czym to szkoła przeszkadza :D na godzinkę zawsze można sie spotkać :P trzeba tylko chcieć :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 21:31   

Paula napisał/a:
czemu akurat noworoczny poranek? Kacyk i te sprawy? :D
zupełnie nie trafiona wypowiedĽ... chodzi o konkretn? sytuację.. never mind.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 21:48   

Gosiaczek:P napisał/a:
zupełnie nie trafiona wypowiedĽ... chodzi o konkretn? sytuację.. never mind.
hmmm :D :D hmmmmm :D bo zacznę wymy?lać zboczone podteksty :wstyd: :D :D :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 21:57   

Paula.. po prostu chodzi mi o pewien jeden szczególny dla mnie noworoczny poranek.. koniec.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 22:00   

Gosiaczek:P napisał/a:
Paula.. po prostu chodzi mi o pewien jeden szczególny dla mnie noworoczny poranek.. koniec.
oki tylko spokojnie, nie zabij mnie, nie rzucaj kamieniem przez okno w moje okno :D

Tęskni mi się.. byle do soboty :oczami: :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 22:51   

Paula,
Paula napisał/a:
A mi się tęskni za dzisiejszym przedpołudniem :oczami: :)


mi też :)

Paula Tęskni mi się.. byle do soboty :oczami: :D

hmmm.......... ;)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 23:02   

piterr27, ciii :wstyd:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 23:25   

Paula, :aniolek:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
^Różowa Tina 




Wiek: 35
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Bełchatów City :)
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 21:17   

dla mnie tęsknota była czym? nie do zniesienia, na szczę?cie teraz już się trochę zd?żyłam przyzwyczaić, ponieważ mój chłopak jest w wojsku i się zd?żyłam już przez te 5 miesięcy przyzwyczaić, ale pocz?tki były zajefi?cie trudne...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.