Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sk?d bior? się dzieci
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 9 Październik 2005, 00:19   Sk?d bior? się dzieci

Witam

Tytuł mówi sa ze sebie poczytajcie co s?dz? o tym dzieciaki :P

Krzy?, 6 lat: Ale z pana dzieciak! Dzieci bior? się z brzucha mamy. A w brzuchu mamy s? różne składniki. Komórki, ale nie takie do rozmawiania...

Julcia, 5 lat: Dzieci? Jakby Ci to powiedzieć? Z jedzenia się robi?, z picia niektórego, z komórek... Jakich? Witaminowych. W kapu?cie s? witaminy. W owocach też. Musi być dużo witamin.

Nikola, 6 lat: Żeby urodzić dziecko, trzeba się dobrze odżywiać. Je?ć banany, ?liwki, jabłka... aż brzuch bedzie duży. Ale żadnych słodyczy. Dlaczego? Bo wtedy się popsuje r?czka.

Piotru?, 4 lata: Dzieci bior? się z gadania. Kiedy? mama mówiła do taty: "Ty nie gadaj tyle, tylko uważaj, bo z tego gadania będ? dzieci". Ale tata chyba tak specjalnie się zagadał, bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska.

Ola, 5 lat: Dzieci dostaje się za karę. Jak byłam na wakacjach u cioci, to ciocia mówiła do wujka: "Lepiej b?dĽ dzi? grzeczny, chyba, że chcesz mieć drugie dziecko". Wujek potem był cały dzień na grzybach.

Ja?, 6 lat: Na dziecko trzeba się zapisać do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy, razem z mam?, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostaj? w szpitalu.

Justynka, lat 5: Dzieci się klonuje. Trzeba i?ć do parku na spacer, nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa, wydłubać ziarenka i połkn?ć. I te klony potem rosn? w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na spacery.

Mareczek, lat 6: Słyszałem, że dzieci się rodz? z plemników. Plemniki to takie ziarenka, które trzeba zasiać, a potem się czeka dziewięć miesięcy. Trzeba najpierw wstrzykn?ć do pupy, najlepiej u lekarza.

Sonia, lat 5: A na podwórku mówili, że dzieci bior? się z seksu. Pan i pani id? na spacer, bior? sie za ręce, patrz?, potem daj? sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko.

Kasia, lat 6: Co? ty, to nie żaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci. Mama i tata musz? być w ubraniu, to mog? się całować i wtedy jest miło?ć. I z tej miło?ci bior? się dzieci.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Październik 2005, 16:08   

:D :D:D dzieci to maj? wyobraĽnie... nie ma to jak co? paln?... nawet znam takie jedno które znalazłoby dziecko na wycieraczce i je przygarnęło :P Pozdro
_________________

 
 
   
agnieshka17 




Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2005
Posty: 24
Skąd: Ziębice
Wysłany: 10 Październik 2005, 16:27   

Za to kocham dzieciaczki :]
_________________
"Żyje bo kto? mnie kocha" - powiedział Prosiaczek i umarł... ;(
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 41
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Październik 2005, 16:33   Sk?d bior? się dziec

Sk?d biora sie dzieci.Oto odpowiedz: dzieci przynosi bocian
No teraz tak poważnie takie małe dzieci to maj? różne pomysły czasami nie wiadomo sk?d Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 10 Październik 2005, 17:07   

A ja powiem tylko krótko... "Co bysmy zrobili bez naszych pociech.... Bez nich nie było by to samo.."
Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Styczeń 2006, 22:37   

hehe.. Dzieciaki to maja pomysły :D Bez nich ?wiat byłby szary, smutny i nudny a tak to można się troszkę po?miać z ich wypowiedzi itp :) hmm..chyba zapytam swoich siostrzeńców czy wiedz? sk?d się wzięli :D :D Fakt już s? duzi ale kto wie co by palnęli :D :D

Pozdrawiam :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.