Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Rosja-Polska
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 23 Sierpień 2007, 21:26   Rosja-Polska

W ?rodę odbył się mecz Rosja-Polska (2:2). Miałem okazję go obejrzeć. Pierwsza połowa to była masakra w wykonaniu naszych piłkarzy. Jedyna barwna postaci? tej połowy był Krzynówek. Ruskie nam strzelili 2 bramki po błedach naszych obrońców. Boruc nie miał żadnych szans. W drugiej połowie Leo wprowadził kilka zmian i gra sie troche ożywila ale nadal było pełno zamieszania w naszych szeregach. Około 70 minuty Krzynówke znalazł się w dogodnej sytuacji i z około 17 metrów strzelił piękna bramke w samo okienko. 5 minut potem po błędzie bocznego obrońcy Rosji Jakub Błaszczykowski znalazł sie sam na sam z bramkarzem i nie dał mu szans no i było już 2:2 :) Mogli?my jeszcze strzelić bramke na 3:2 ale w poprzeczkę uderzyl Dariusz Dudka. Najlepszymi postaciami tego meczu w szeregach polskiej drużyny byli moim zdanie Krzynówek i Błaszczykowski. Matusiak nie pokazał kompletnie nic. Nie wiem po co poszedł do tego Palermo chociaż teraz ma grać w Holandii :)

Za 16 dni ważny mecz z Portugali? no i z tak? gr? nie mamy szans. Więc awasn do Euro nie jest taki pewny. Chociaż Portugalia w ?rode zremisowała mecz z Armeni? na wyjeĽdzie i to może nam dać mał? szanse. Ale pewnie będa sie chcieli odegrać za porażke w Polsce (2:1)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 13:54   

Przyznaje się bez "bicia", zapomniałem o meczu :lol2: to nie bardzo wiem jak tam się spisali.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.