Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
SpóĽniła się na maturę 2 minuty, będzie zdawać za rok
Autor Wiadomość
Tomazo 



Wiek: 41
Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 16 Maj 2007, 09:42   SpóĽniła się na maturę 2 minuty, będzie zdawać za rok

Roksana Supeł nie została wpuszczona na pisemn? maturę z języka polskiego, bo spóĽniła się na egzamin dwie minuty. Je?li Okręgowa Komisja Egzaminacyjna nie pozwoli jej podej?ć do egzaminu w czerwcu wraz z osobami, które egzaminu nie pisały z przyczyn losowych, zdawać będzie mogła dopiero za rok.


To jest rzeczywi?cie nie porozumienie jak można kogo? nie wpu?cić jeżeli kto się spóĽnia zaledwie o dwie minuty. Wkońcu chyba jest jaka? granica spóĽnienia . Po za tym jak donosi nam Express Ilustrowany egzamin zacz?ł się o godzinie 9:14 a pechowa maturzystka dotarła o godzinie 9:02. Czekam na wasze opinie na ten temat ja uważam że jest to po prostu chora rzeczywisto?ć Polski
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Maj 2007, 08:28   

Cytat:
Roksana Supeł nie została wpuszczona na pisemn? maturę z języka polskiego, bo spóĽniła się na egzamin dwie minuty.
to jest jak dla mnie chore... :| 2 minuty..... Ja rozumiem jakby się spóĽniła 10 minut, ale 2? A może akurat tak jej zegarek chodził i my?lała, że zd?ży... może miała problemy z dojazdem, je?li jest dojezdna... czy miała jakie? inne przeszkody na swojej drodze, które uniemożliwiły jej dotarcie do szkoły na czas.. A dla takich nauczycieli to nic, bo przecież lepiej wywalić od razu za drzwi zamiast zapytać się co się stało :|
Z drugiej strony egzamin egzaminem i zawsze na niego trzeba przychodzić wcze?niej, a nie wszystko na ostatni? chwilę.. Także trochę winy jest po stronie tej dziewczyny..
Tomazo napisał/a:
jak donosi nam Express Ilustrowany egzamin zacz?ł się o godzinie 9:14 a pechowa maturzystka dotarła o godzinie 9:02.
tzn, że co? Ona dotarła o 9:02, nie wpu?cili jej bo się 2 minuty spóĽniła, a i tak cały egzamin zacz?ł się dopiero o 9:14? :| no to fajnie... w takim razie bł?d komisji maturalnej, bo ta dziewczynę powinni wpu?cić. Ale niestety nasza Polska jest por?bana i nic na to nie poradzimy :|
Oby tylko tej dziewczynie pozwolono podej?ć do matury w czerwcu, a nie dopiero za rok..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 18 Maj 2007, 18:54   

Tomazo napisał/a:
ja uważam że jest to po prostu chora rzeczywisto?ć Polski

w 100% sie zgadzam... robia sobie sami problemy... nie rozumiem tego systemu i chyba nigdy nie zrozumiem
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Maj 2007, 13:22   

Nauczka na przyszło?ci wstawać wcze?niej z łóżka :P A tak naprawdę w tym kraju już mnie nic nie zdziwi.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Maj 2007, 06:54   

Takie sytuacje maj? miejsce praktycznie co roku. Identycznie było za moich czasów, kiedy to funkcjonowała stara matura. Nie powinno się w ten sposób robić, ale tak już działaj? komisje egzaminacyjne, według regulaminów które dotycz? przebiegu egzaminów.

Zreszt? to jest Polska , to nie powinno nikogo to już dziwić. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
marcin316i 



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 9
Skąd: Piotrków tryb
Wysłany: 3 Październik 2007, 08:27   

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że niestety nic z tym nie możemy zrobić. Nawet mimo zbliżaj?cych się wyborów, nie mamy tak naprawde pojęcia - jaka czeka nas przyszło?ć. Przegl?daj?c ostatnie wydarzenia i analizuj?c je dogłębnie nadal pozostaje w?tpliwo?ć - co dalej z tym naszym ukochanym krajem......tysi?ce pytań bez odpowiedzi....brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę systemu...
Mimo wszystko, ja i tak st?d nigdy nie wyjadę, ale chciałbym mieć jak?kolwiek nadzieję - i niestety - nikt nam jej nie daje....
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Październik 2007, 11:29   

Tak nasz kraj jest jedyny w swoim rodzaju... jak mozna sie czepiać kogo? o 2 minuty? trzeba brac jakas poprawkę na to ze s? jak to ujęła Paula przypadki losowe... a jesli była dojezdna to rzeczywi?cie miała duze prawdopodobienstwo.sama dojezdzalam na studia i wiem jak czasem cos cie zaskoczy...
ale mnie jush chyba nic nie zdziwi.... wlasnie usłyszalam na swojej uczelnii ze musze regularnie placic czesne bo inaczej jush po miesiacu maja prawo mnie wyrzucic... klody pod nogi na kazdym kroku.... taka nasza Polska...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.