Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Piotrkowska Majówka 2008
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 12:15   Piotrkowska Majówka 2008

W dniach 1 i 3 maja w naszym mie?cie odbędzie się cykl imprez, realizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka pod nazw? "Piotrkowska majówka". Imprezy plenerowe odbęd? się w amfiteatrze miejskim. W między czasie będzie można skorzystać z wesołego miasteczka rozłożonego na parkingu przy ulicy Narutowicza.

Program:
1.05. godz. 17:00 - IV Wieczór romski - gospodarzem wieczoru będzie: zespół Jamaro Drom, natomiast go?cinnie zagraj? zespół Perła i Bracia oraz Vasyl Junior i Gwiazdy Cygańskie. W programie przewidziano m.in. piknik integracyjny oraz pokaz kulinarny kuchni romskiej.

3.05. godz. 10:00 - Msza |w. w intencji Ojczyzny - po mszy nast?pi złożenie kwiatów pod tablic? upamiętniaj?ca rocznice uchwalenia konstytucji 3-go maja
godz. 17:00 - Koncert poetycko-muzyczny "Polska - W sercu się zaczyna"

3.05. godz. 18:00 - Wieczór Piosenki Polskiej - wyst?pi?: zespołu Piotrkowskiego MOK "Intro", "Bez Przesady". Publiczno?ć rozbawi kabaret" Trzeci oddech kaczuchy". Jako gwiazda wieczoru wyst?pi K.A.S.A.

Imprezy towarzysz?ce:
od 29.04.08 do 5.05.08 - wesołe miasteczko "Familia land" - parking przy ul. Narutowicza.
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 15:42   

Co? w tym roku MOK słabo się postarał. W 2007 przyjechał Universe oraz Norbi a do tego wyst?piło Redrum oraz nasza Piotrkowska Amnezja. Artysty o pseudonimi KASA praktycznie nikt już nie słucha , jego lata ?wietno?ci przemineły. Może przynamniej ten kabaret pokaże na co go stać.
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 21:14   

Ja się ciesze,że w ogóle jest. Fakt faktem co roku sa Romowie o to powoli zaczyna się nudzić. Ale przynajmniej cokolwiek się dzieje w mie?cie.
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 29 Kwiecień 2008, 08:08   

bieda i tyle
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
agnieszkasek 



Dołączyła: 29 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Piotrkow Trybunalski
Wysłany: 29 Kwiecień 2008, 08:58   

Co roku coraz gorzej!!!Bryndza i tyle... :(
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2008, 18:31   

Cytat:
Co roku coraz gorzej!!!Bryndza i tyle... :(
Ale liczy się,że cokolwiek jest. :)

Nie spodziewałam się bóg wie czego. dlatego nie jestem rozczarowana. Chociaż nie powiem mogliby się bardziej postarać.
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Kwiecień 2008, 17:26   

A tam się czepiacie. Wyst?pi? nasze Piotrkowskie zespoły, które stawiaj? pierwsze kroki na rynku muzycznym. Być może Intro wreszcie zaprezentuje jaki? swoje własne nagranie. :)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Maj 2008, 19:40   

Przechodziłem przez deptak dzi? około 19 i za dużo tam się nie działo hehe. Także Piotrkowska majówka raczej już za nami :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Maj 2008, 16:14   

KASA zaspiewał "ja jestem maczo" :D i nie wiedziałam, czy mam się ?miać czy co :D Trochę mu się przytyło od czasu jak go ostatni raz widziałam :)
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 14 Maj 2008, 16:47   

W ogóle masa ludzi nie wiedziała,że jest co? takiego jak majówka. Większa nie kojarzy tej nazwy z pierwszym długim weekendem maja i koncertami w mie?cie.
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Maj 2008, 06:28   

Mok w ostatnim momencie sie reklamował,zreszt? jak zawsze :D Mnie jako? zawarto?ć nie przyci?gnęła do amfiteatru, wolałem wycieczkę ze znajomymi :)
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.