Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Li?ć..... :D
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 8 Listopad 2006, 11:19   Li?ć..... :D

Takie małe pytanko.... :lol2:

Czy która? z Was moje drogie koleżanki uderzyła kiedykolwiek faceta w twarz (policzek) :?:
Przyznawać się ino bez bicia :D
Je?li tak to jakie to było dla Was uczucie :?: Czuły?cie się mega mocne, że to zrobiły?cie czy jak :?: :D Jak? minę miał facet :?: Oddał Wam :?: :D Kiedy to było i z jakiego powodu :?: I oczywi?cie kim był dla Was ten facet, bo przecież niekoniecznie musiał być to Wasz chłopak :D :D

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 12:44   

Paula napisał/a:
Czy która? z Was moje drogie koleżanki uderzyła kiedykolwiek faceta w twarz (policzek) :?:
tak :D
Paula napisał/a:
Je?li tak to jakie to było dla Was uczucie :?:
nijakie nie uczułam się jaka? mega super :/
Paula napisał/a:
Jak? minę miał facet :?:
facet :?: chłopak poleciał to wychowawczyni :lol2:
Paula napisał/a:
Oddał Wam :?:
tylko by spróbował :D
Paula napisał/a:
Kiedy to było i z jakiego powodu :?: I oczywi?cie kim był dla Was ten facet, bo przecież niekoniecznie musiał być to Wasz chłopak :D :D
było to w drugiej podstawówce i dostał "li?cie" dlatego ze pomacał mnie po tyłku odwróciłam sie i wymierzyłam akurat w lewy policzek :D a to był kolega z klasy :D
_________________

 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 16:36   

no dobra przyznam się bez bicia........................ :) uderzyłam faceta a raczej dwóch facetów w dotychczasowym życiu :)
pierwszy był kolega tomek z I klasy podstawówki za to ze ci?gn?ł mnie za warkocze przez pół lekcji rozerwałam mu mundurek (bo za moich czasów jeszcze w szkole były) a mianowicie stracił wszystkie guziki przy nim, a potem za to za mnie szarpn?ł dostał w
pysk............... :lol2:
drugim facetem jest mój m?ż, tez mu się należało jak sobie naskrobał to miał............ czy mi oddał? nie, ale jakby chciał spróbować (czego mu nie życzę) to ręka by mu uschła.............. mówi?c delikatnie........ :)
a czy sprawiło mi to przyjemno?ć? w pierwszym przypadku nie pamiętam czy to była przyjemno?ć ale było całkiem fajnie z tego co pamiętam sprawiło mi to frajdę tak sadze... :) a jaka miał mine można się domy?leć ..........
a co do policzka którego wymierzyłam mojemu mężowi to po pierwsze nie czułam się jaka? mocna ale ulżyło mi w duchu............. miałam wrażenie że co? ze mnie spadło..... :)

** Dodano: Pi? 10 Lis, 2006 **
a jak? miał minę?...... nie wiem bo sie odwróciłam i trzasnęłam drzwiami .................. a poza tym miałam wtedy gdzie? jak? ma mine........
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Listopad 2006, 19:08   

Co? kobitki mało piszecie :P nieładnie, nieładnie :P

No to ja napiszę o sobie :D
Raz w życiu przyrżnęłam facetowi w policzek :cool: Nie pamiętam kiedy to było, ale było to u mojej siorki na wsi, jakie? imieniny były, chyba jej te?cia, albo te?ciowej :looka: nieważne :lol2: Brat mojego szwagra - Sławek - drażnił się ze mn?, a był już trochę nie teges..... bo %%%% sami wiecie jak to jest na imieninach :D Ja nie miałam nastroju na nic, gdzie? miałam podły humor, tak bardzo podły, że chciało mi się aż płakać :( Mówiłam, żeby przestał mnie wkurzać, ale on swoje. Jako? szarpn?ł mnie mocno, ja się odwróciłam i jak mu strzeliłam w pysk to w pokoju zapadła cisza :lol2: Wszyscy na mnie się spojrzeli, żona Sławka też, moja siorka, mama... Ja się tylko spojrzałam na wszystkich i na pięcie wyszłam z pokoju :lol2: PóĽniej żona Sławka mi powiedziała, że "dobrze mu tak, jak nie rozumie co się do niego mówi, to ma za swoje :D ".
A jak się przy tym czułam? Nijak :D Nie czułam się mega bab?. Po prostu kole? mnie mocno wkurzył i dostał za swoje :] A jak? minę miał Sławek? hmm.. zdziwiony był.. a po chwili, w której dałam mu w pysk powiedział do mnie "ooo Paulinka nieładnie". Olałam to i sobie wyszłam z pokoju :D

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 22 Listopad 2006, 00:47   

Paula napisał/a:
Czy która? z Was moje drogie koleżanki uderzyła kiedykolwiek faceta w twarz (policzek)

tak :D
Paula napisał/a:
Je?li tak to jakie to było dla Was uczucie Czuły?cie się mega mocne, że to zrobiły?cie czy jak

uczucie nie jest najciekawsze, ale podziałało tak jak miało
Paula napisał/a:
Jak? minę miał facet

nie pamiętam
Paula napisał/a:
Oddał Wam

a tylko by spróbował, dostałby poraz drugi...
Paula napisał/a:
kiedy to było i z jakiego powodu

kiedy nie pamietam, ale wkurzał mnie od długiego czasu
Paula napisał/a:
I oczywi?cie kim był dla Was ten facet

namolny znajomy, który nie znał słowa "granice", beznadziejnie głupi typ...
_________________
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 9 Grudzień 2006, 20:03   

Paula napisał/a:
Czy która? z Was moje drogie koleżanki uderzyła kiedykolwiek faceta w twarz (policzek) :?:

Jeszcze nigdy nie uderzyłam żadnego mężczyzne w policzek .... i powiem wam ze nie wiem czy bym mogła chyba ze by mnie bardzo zdenerwował ....
Kiedys pewiem mężczyzna zrobił mi przykro?ć i w jego przekonaniu powinnam mu przywalić prosto w twarz ale ja jakos nie mogłam ...nie wiem czy byłabym w stanie uderzyć go za to co wtedy powiedział .....raczej chyba nie jestem skłonna do typowego "li?cia" Paula, Niezle ...ja chyba nie mogłabym uderzyc mojego szwagra....ale podziwiam Twoja odwage... w koncu należało mu sie :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Grudzień 2006, 18:19   

***Anu?|*** napisał/a:
Paula, Niezle ...ja chyba nie mogłabym uderzyc mojego szwagra...
ale ja nie uderzyłam swojego szwagra, tylko brata mojego szwagra :) ale tak czy tak danie facetowi w papę mam już za sob? :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2008, 11:22   

Chyba każda z nas przez to musiała przej?ć. Wielu facetów nie rozumie słowa "Nie", a jak nie rozumie należy pokazać mu to ręczni. Mnie jak narazie zdarzyło się to około 6 razy:)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.