Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Euro 2012
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 06:31   Euro 2012

Gospodarzami piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku będ? Polska i Ukraina. Tak? decyzję podjęła wczoraj Europejska Unia Piłkarska, która zebrała się w Cardiff. Kandydatura Polski i Ukrainy pokonała oferty Chorwacji i Węgier oraz Włoch. Informację o zwycięstwie polsko-ukraińskiej kandydatury ogłosił przewodnicz?cy UEFA Michel Platini.



Mistrzostwa Europy w 2012 roku będ? odbywać się w o?miu podstawowych miastach. W Polsce będ? to: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, za? na Ukrainie: Donieck, Kijów, Dniepropietrowsk oraz Lwów. Miastami dodatkowymi, które zostały wpisane do oferty s?: Chorzów, Kraków, Odessa, a także drugi stadion piłkarski w Doniecku.

Po raz pierwszy w historii piłki nożnej mistrzostwa Europy odbęd? się w tej czę?ci Europy.


Stolica Dolnego |l?ska będzie jedn? z aren batalii piłkarzy za pięć lat (fot. PAP/Adam Hawałej)


Czy uda nam się wykorzystać dan? nam szanse ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 08:03   

no wła?nie ogl?dałam wiadomo?ci i przemówienie prezydenta....je?li będzie jak dotychczas z obietnicami to w?tpię w to wszystko....ale może w tym przypadku będzie inaczej...chociaż Państwo jest zadłużone mówi? że na to się fundusze znajd?....
Neo napisał/a:
Czy uda nam się wykorzystać dan? nam szanse ?
hmm....to sie dopiero dowiemy....
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 10:22   

Neo napisał/a:
Gospodarzami piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku będ? Polska i Ukraina.
no i fajnie :) Będzie to niezł? reklam? dla naszego kraju :)
Teraz czeka Polskę trochę roboty - wybudowanie stadionów z pierwszego zdarzenia.
Dzi? słyszałam w radio, że np w Warszawie stadion ma zostać wybudowany w miejscu stadionu X-cio lecia. A jak to wszystko będzie wygl?dać - to pewnie przekonamy się za 5 lat.
Marlenka napisał/a:
je?li będzie jak dotychczas z obietnicami to w?tpię w to wszystko....ale może w tym przypadku będzie inaczej...chociaż Państwo jest zadłużone mówi? że na to się fundusze znajd?....
nie bój żaby, skoro Polska dostała tak? szanse to chyba nie zaprzepa?ci jej. Wg mnie będzie wszystko ok, a kasa się znajdzie na budowę stadionów :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

Ostatnio zmieniony przez Paula 19 Kwiecień 2007, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 11:38   

żenada :D niech caly swiat zobaczy jak sie polska kompromituje buahahha :P przeznaczyli by te pieniadze na lepszy cel a nie na taka glupote :) osobiscie mam to w 4 literach czy bylo by to w afryce czy iraku :) nie wiem z czego sie ci idioci ciesza moze wy mi powiecie ? ;) mam nadzieje ze do tego czasu uda mi sie uciec z tego przecudnego panstwa pod rzadami kaczorow :)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 07:46   

Nie wiem jak Wy ale ja się ciesze już nie pamietma kiedy polsce udało się dostać na euro, a teraz z racji tego, że jeste?my organizatorami nie musimy grać w eliminacjach hehe. Czyli mamy pewno?c,że nie odpadniemy :lol2:

Z tego co słyszałem to ŁódĽ czuje sie troche pokrzywdzona.... bo przecież oni maja 2 stadiony i żaden nie został wziety pod uwagę. Kraków sam zrezygnował,ze względu na to,że jestem miastem zabytkowym. Obiawiaja się o jego stan, aby nie uległ zniszczeniu.
Neo napisał/a:
Czy uda nam się wykorzystać dan? nam szanse ?
wykorzystamy tak,że zostan? odremontowane stadiony, powstanie wiele hoteli oraz oczywi?cie kolejne miejsca pracy.

Luck napisał/a:
osobiscie mam to w 4 literach czy bylo by to w afryce czy iraku
a ja nie, bo będe chciał z pewno?cia pojehchać na mecze. A dzieki temu,że beda u nas i na Ukrainie to bede miał taka możliwo?ć.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 08:20   

Luck napisał/a:
żenada :D niech caly swiat zobaczy jak sie polska kompromituje buahahha

Luck napisał/a:
nie wiem z czego sie ci idioci ciesza moze wy mi powiecie ?


-z tym pierwszym zgadzam sie w 100%
-ja tez nie mam pojęcia, wiem tylko jedno, że za ten wspaniały stadion :( nie zapłaci rz?d tylko my podatnicy, a ja nie mam najmniejszej ochoty dokładać się do tego interesu, przecież i tak żaden normalny obywatel nie będzie z tego korzystać, a poza tym słyszałam że państwo nie ma pieniędzy dla biednych ludzi a na stadiony to maj??
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 22:29   

Kolejny powód żeby pseudo kibice mogli sie popisać :D

Moim zdaniem - nie mam zdania
Z jednej strony dobrze - bo ludzie sie dowiedz? ze jest taki kraj jak Polska
Z drugiej - niepotrzebnie wydane kupe kasy!!!
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 21 Kwiecień 2007, 08:56   

Ozer napisał/a:
Z drugiej - niepotrzebnie wydane kupe kasy!!!
ale to tego to juz ten kraj nas zdarzyl przyzwyczaic oni zawsze wydaja niepotrzebie kase na pierdoly :) no ale coz taki juz los nas szarych ludzi :) ci co rzadza wiedza co dla tego "chorego" panstwa jest dobre :) powiekszy sie jedynie zadluzenie kraju ale to tam malutki pikus :D i tak podatnicy za to zaplaca a nie rzadzacy :) pozdro
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Kwiecień 2007, 09:11   

W sumie prawda... nastepne milony euro dojd? do debetu (zaraz po F16 "nielotach")
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 09:38   

No i też trochę z jednej strony to jest dla nas żenuj?ce, bo cała Europa będzie się ?miać z nas, że nie mamy porz?dnych stadionów tylko teraz na szybko będ? one budowane - z naszych pieniędzy po czę?ci.. :|
Ostatnio ogl?dałam jaki? program w TV. Wypowiadali się sprzedaj?cy na stadionie X-cio lecia. Ostro i wyraĽnie twierdzili, że stamt?d się nie rusz? i nikt ich nie wykurzy z ich miejsca pracy :| po czę?ci ich rozumiem, bo tyle lat tam handlowali, było wszystko w porz?dku a teraz nagle bach - kto? przyjdzie i ich wykurzy, bo Polska organizuje Euro i nie może dać plamy (zreszt? już j? dała, bo brak u nas stadionów :lol2: )... Fakt faktem niby te osoby maj? mieć zapewnione inne miejsce do handlowania, ale ponoć te wyznaczone przez prezydenta (chyba) miejsca handlarzom nie odpowiadaj?.... i w sumie jako? nie byłabym tego pewna, że protest handlarzy ze stadionu się uda... no ale cóż - taka nasza chora Polska :|
bogusia napisał/a:
państwo nie ma pieniędzy dla biednych ludzi a na stadiony to maj??
a to jest przecież normalne. Najważniejsze jest przecież, że szychy z rz?du maj? się czym po ulicach rozbijać i maj? po 3 wille i zapas gotówki do usranej ?mierci :| a my - szare ludki możemy sobie tylko popatrzeć w co ładowane s? nasze podatki itd :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 15:12   

Paula napisał/a:
No i też trochę z jednej strony to jest dla nas żenuj?ce, bo cała Europa będzie się ?miać z nas, że nie mamy porz?dnych stadionów tylko teraz na szybko będ? one budowane - z naszych pieniędzy po czę?ci..
Nie będ? się ?miac gdyż mamy stadiony na których były rozgrywane puchary UEFA lub też ligi mistrzów także spełniaj? wymagania. Zostan? one tylko troche zmodernizowane.

Luck napisał/a:
żenada niech caly swiat zobaczy jak sie polska kompromituje buahahha
raczej się nie skompromitujemy, nie wiem czemu tak uważasz.

bogusia napisał/a:
nie zapłaci rz?d tylko my podatnicy, a ja nie mam najmniejszej ochoty dokładać się do tego interesu,
przecież dostalismy duże dofinansowanie z Uni także, nie tak do końca będzie to z naszych pieniędzy modernizowane.

Ozer napisał/a:
Kolejny powód żeby pseudo kibice mogli sie popisać
Takich kibiców już jest co raz mniej, s? sukcesywnie wyłapywani na meczach i tuz po nich.

Paula napisał/a:
(zreszt? już j? dała, bo brak u nas stadionów
A moge spytac sk?d posiadasz takow? informację ?

Osoby ze stadionu 10-lecia nie maj? wyj?cia będa museli ulec. Wiadomo ludzie już sie przyzwyczaili się do tego miejsca. Nie wiem nic na temat miejsca zastepczego czy spełnia ono oczekiwania sprzedajacych.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 18:46   

szczerze wal mnie to i tak malo co obchodzi mnie ten smieszny kraj :) jesli tylko bede mial szanse to wyjade z niego i wiecej tu nie wroce :) nawet obywatelstwo zmienie :) a co do kasy to polska dostanie tylko 6 mln euro a reszte musi wyciagnoc z wlasniej kieszeni czyli kolejne 6 baniek albo i wiecej :) widzieliscie w jakim ksztalcie beda zrobone autostrady ? w ksztalcie siusiaka :)
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 19:56   

Luck napisał/a:
szczerze wal mnie to i tak malo co obchodzi mnie ten smieszny kraj. jesli tylko bede mial szanse to wyjade z niego i wiecej tu nie wroce. nawet obywatelstwo zmienie

Wspaniale, będzie w kraju o jednego oszołoma mniej (bo nikt normalny nie pisze w ten sposób o kraju w którym się urodził). Dziwi? mnie ludzie, którzy nie szanuj? się do tego stopnia, że jad? sobie do UK na zmywak i jeszcze twierdz?, że s? z siebie dumni, bo wyjechali. Nie podoba się, to wynocha! Jedyne co by mnie ruszyło z tego kraju to lepsze warunki pracy w moim zawodzie- umowa o prace i mieszkanie dla mnie i dla partnerki, to *może* bym się zastanawiał.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 22:18   

a czy ja napisalem ze do UK tam jada debile ktorzy niepotrafia znalesc pracy na miejscu :) powiedz mi czy ten kraj szanuje uczciwych ludzi ? nie zawsze dostana w dupe czy chca tego czy nie, malo kogo z tego pieknego rzadu obchodzi to czy ludzie maja za co zyc wazne ze bedzie to smieszne euro 2012 na ktore wydaca pelno kasy a jak maja podniesc srednia krajowa to odrazu wielkie problemy skad oni maja brac na to pieniadze pff.. zyc nie umierac.. banda zlodzieij nic wiecej...
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 22:39   

no dwóch za młodu juz ukradło .... :x :D :D :D
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 15:02   

Ozer napisał/a:
Kolejny powód żeby pseudo kibice mogli sie popisać

a co to normalni ludzie nie pójda na mecze ?

Wreszcie uda nam się wyj?ć zza takiego muru i inne kraje wreszcie zwróca na nas uwagę. ;)

Damy radę :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 10:04   

Nobody napisał/a:

Wreszcie uda nam się wyj?ć zza takiego muru i inne kraje wreszcie zwróc? na nas uwagę.
przepraszam ze pytam a jest na co?? :(
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 14:53   

Ja juz zaczynam zbierac kase na bilety :D Na jeden mecz trzeba isc obowiazkowo. Pewnie zainteresowanie bedzie ogromne i kupic bilet na mecz Polski to tak jakby trafic 6 w totka. Jak bedzie sprzedaz internetowa to pewnie serwer padnie w 1 dniu tak jak podczas sprzedazy biletow na mecz w siatke Polska-Chiny, po tym jak Polacy przywiezli srebro z Japonii. No i nie udalo mi sie wtedy kupic biletu bo odrazu wszystkie poszly :(
Euro 2012 w Polsce
Szansa jest dla nas bardzo duza. Mysle, ze moze sie wszystko udac to co jest zaplanowane do zrealizowania. Najlpiej jakby zaczeli budowac te stadiony, hotele, drogi, lotniska od wczoraj to moze zdarzymy :D Projekty stadionow robia duze wrazenie. Ciekawe jak to wyjdzie w rzeczewistosci.
Co mamy na obecna chwile:

Stadion Wisły w Krakowie:



Stadion Lecha w Poznaniu:



"Stadion" Xlecia w Warszawie czyli "Jarmark Europa":








Co mozemy miec:

Stadion Wisły w Krakowie
Pojemnosc: 33000
Planaowana data zakonczenia rozbudowy: 2010




Stadion Lecha w Poznaniu
Pojemnosc: 46500
Planaowana data zakonczenia rozbudowy: 2008




Stadion Narodowy w Warszawie
Pojemnosc: 70000
Data ukonczenia: 2009




Stadion we Wrocławiu
Pojemnosc: 45000

Data ukonczenia: 2010



Stadion w Chorzowie
Pojemnosc: 60000
Data ukonczenia: 2010




"Arena Bałtycka" w Gdańsku
Pojemnosc: 45000
Data ukonczenia: 2010





Jak widać cele s? duze. A to tylko same stadiony a co jeszcze do drog, hoteli, parkingow, lotnisk itd. Nie wiem czy dobrym pomyslem jest "ozywienie trupa" czyli budowanie stadionu narodowego na miejscu bylego stadionu. To wyniesie 2x wiecej wydatkow. Zburzenie starego, wywoz gruzu itd. Budowanie parkingow podziemnych ze w zgledu braku miejsca. No ale moze sie uda :) Fajnie będzie wygladac "Baltic Arena" w Gdansku :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 11:27   

No co do tego EURO 2012 mam mieszane uczucia, bilety pewnie trzeba będzie kupować z rok wcze?niej, poza tym je?li chcecie wiedzieć za dużo kasy z Unii Europejskiej nie dostaniemy , tyle co 6 mld Euro od UEFA a resztę niestety trzeba wyłożyć samemu ( następne 6 mld),
mamy oczywi?cie ?rodki z Unii w wysoko?ci 40 mld Euro do 2015 roku i to z tych ?rodków głównie Polska będzie musiała korzystać.

Pozytywnie można spojrzeć jedynie na to , że wreszcie będziemy mieli stadiony, których nie będziemy musieli się wstydzić w Europie, chodĽ z drugiej strony zadajmy Sobie pytanie ile czasu wytrzymaj? potem, jak skończy się Euro 2012 i powoli zaczn? je demolować kibice, jak to z reguły bywa.

No i jeszcze jedna pozytywna rzecz, a dotycz?ca wła?nie nas Piotrkowian, że będziemy mieli autostrady wła?nie dzięki Euro 2012 odcinek z Łodzi do Warszawy (134 km) , oraz odcinek z Piotrkowa do Katowic (100 km). :)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
Ostatnio zmieniony przez piterr27 29 Kwiecień 2007, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 13:02   

Nio stadiony zaprezentowane przez Mario, nieĽle się prezentuj? :) oczywi?cie już te po przebudowie, bo przecież np o stadionie X-cio lecia w Warszawie nic dobrego powiedzieć nie można jak na razie :D
W sumie też bym sobie pojechała na taki meczyk, tymbardziej, że to będzie u nas w Polsce :D Może zagorzał? fank? piłki nożnej to ja nie jestem, ale czemu by nie skorzystać z okazji i nie jechać? :D tylko wła?nie może być problem z tymi biletami. Pewnie będzie niezłe oblężenie, ludzie będ? za biletami gonić tak jak goni? do marketów na wielkie wyprzedaże :lol2: i ciekawe jakie będ? ceny..... pewnie niezbyt niskie.... kilkaset zł za bilet będzie trzeba dać....
To co napisał piterr27, to ?więta prawda :) Od Unii zbyt dużo nie dostaniemy... to jest minus.... plusem jest to, że będziemy mieć nowoczesne i ładne stadiony, tyle że ten plus może się przerodzić w minusa, bo tak jak Piotrek napisał - kibice mog? zdemolować to co zostało wybudowane... to jest niestety przykra sprawa... :( w takich debilach nie ma krzty tolerancji i szacunku..... :|
Poza tym plusem s? te nowe autostrady :)
Oczywi?cie sieć nowych hoteli, parkingów, itd... i co za tym idzie - nowe miejsca pracy się pojawi? :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Czerwiec 2007, 07:59   

piterr27 napisał/a:
jak skończy się Euro 2012 i powoli zaczn? je demolować kibice, jak to z reguły bywa.
Nie zgadzam się z tym chyba bywasz tyle na meczach co obejrzenie ich w telewizji.

Paula napisał/a:
niskie.... kilkaset zł za bilet będzie trzeba dać....

Ceny plasuj? się od 150 zł w góre, jak to bywa z tego typu imprezami. Będzie trzeba się spieszyć aby "koniki" nie zd?rzyły wykupic biletów.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Czerwiec 2007, 13:04   

Ciekawe kto za?piewa hymn ? :lol2: Może po raz kolejny Edzia Górniak :lol2:
Na jednej ze stron internetowych przeczytałam, że brana jest m.in. pod uwagę Frytka (Agnieszka Frykowska ze słynnego Big Brothera) :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Lipiec 2007, 23:25   

Prace jeszcze nie ruszyły narazie odbywaj? sie przetargi i inne tego typu przedsięwziecia. Jesli nie daj boże nie wyrobimy się z która? z inwestycji to zbłażnimy sie po raz kolejny, ale ostatnio i tak tylko robimy sobie co raz więcej wstydu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 27 Lipiec 2007, 13:59   

Słyszałem, że jednak nie będ? burzyć stadionu dziesięciolecia bo za dużo czasu i wydatków wyniosło by wyworzenie gruzu. Tylko ciekawe czy w ogole cos z nim z zrobie czy zostawia taka ruine :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2007, 20:06   

Mario napisał/a:
. Tylko ciekawe czy w ogole cos z nim z zrobie czy zostawia taka ruine
Ruina nie zostanie, oremontuja go i na jego szkielecie wybuduj? stadion profesjonalny, tylko ciekawe ile wtedy wytrzyma.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 28 Sierpień 2007, 22:50   

Ostatnio w TV słyszałem, że w Profesjonalu można obstawiać czy Polska podoła organizacji Euro kurs 3:1 na to, że nie damy rady hehe niezły kursik nawet :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Grudzień 2008, 12:29   

Nadal jeste?cie takimi optymistami po tym co słyszymy cały czas w Wiadomo?ciach ?
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.