Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
AVANS TO OSZU|CI
Autor Wiadomość
JARO 



Wiek: 49
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: PIOTRKOW
Wysłany: 3 Grudzień 2008, 09:59   AVANS TO OSZU|CI

JA MAM PODOBNY PROBLEM Z AWANSEM W SPRAWIE TELEWIZORA PHILIPS29" KOLORY BLEDNˇ JAK WCHODZA BIAŁE NAPISY NA EKRANIE.ZAREKLAMOWAŁEM NA TOWAR NIEZGODNY Z UMOWˇ.PRZYSŁALI OPINIE Z SERWISU PHILIPS cytuje:"NOWE TELEWIZORY Sˇ BARDZIEJ WRAŻLIWE NA ŻYŁY WODNE...POLA MAGNETYCZNE...NIE OGLˇDAC OSTRYCH I DYNAMICZNYCH OBRAZÓW..." TO PO CO KUPUJE SIE NOWY TELEWIZOR???JESTEM OD ROKU BEZ TELEWIZORA I BEZ PIENIEDZY ZA TELEWIZOR.ODDAŁEM SPRAWE DO SˇDU,PIERWSZˇ SPRAWE WYGRAŁEM,ALE OSZU|CI SIE ODWOŁALI.NASTEPNA SPRAWA BEDZIE 02-12-2008.(ciężko będzie wygrać) SKLEP AVANS ZNAJDUJE SIE W PIOTRKOWIE TRYB.ul.SIKORSKIEGO 7.CHAMSKA OBSŁUGA,TOWARY TRZECIEJ JAKOSCI,!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY NIE KUPIE NIC W TYM SKLEPIE!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!! JESLI KTO| MOŻE MI POMÓC W TYM TEMACIE TO PROSZE O KONTAKT e mail: jaroslaw75@vp.pl
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Grudzień 2008, 09:55   

Jaro, pisz normalnie bez CAPS LOCKA ! :)

Sytuacja faktycznie dosyć dziwna. Wyja?nienie producenta wydaje się być „wyssane z palca”. Je?li w karcie gwarancyjnej nie było żadnego takiego zapisku, to prawo konsumenckie jest po twojej stronie.

Napisz jak poszła druga rozprawa z 2 grudnia.
 
 
   
JARO 



Wiek: 49
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: PIOTRKOW
Wysłany: 12 Grudzień 2008, 19:45   

witam LORDI
na sprawie z AVANSEM 2 grudnia sedzina Dorota Krawczyk przejrzała opinie biegłego w której potwierdził ON wade (usterke)polegajaca na chwilowym przyciemnianiu sie kolorów.Jednak na koncu swojej opinii napisał że jest to niekompatybilno?ć sprzetu. Czyli"mój" tv. PHILIPS nie współpracuje z: DEKODEREM C+ PHILIPS,DVD YAKUMO, VIDEO
SANYO,ANTENA SIATKOWA?!!!DODAŁA TAKŻE JEŻELI MAM DVD YAKUMO TELEWIZOR TEŻ MUSZE MIEC FIRMY YAKUMO (PARANOJA!).Sedzina prubuje odwrócic kota ogonem.A jezeli ten tv.mozna podłaczyc tylko do wybranych marek i sprzetów to powinno to byc podane w instrukcji opsługi lub karcie gwarancyjnej.Przedłużyłem sprawe do 19 GRUDNIA i dzisiaj wynaj?łem adwokata,ponieważ ja jestem laikiem w tych sprawach dałem mu pełnomocnictwo i dalej on załatwi t? sprawe. Naprawde cieżko wygrac z AVANSEM, ale jest to możliwe!!!NIE DAJMY SIE NABIJAC W BUTELKE.WALCZMY O SWOIE PRAWA KONSUMETA.Po sprawie napisze jak to wszystko wygl?dało,i czy wygrałem. Jesli masz do mnie jakies pytania w w\w sprawie to napisz na moj mail.
JARO
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Grudzień 2008, 12:03   

JARO napisał/a:
DODAŁA TAKŻE JEŻELI MAM DVD YAKUMO TELEWIZOR TEŻ MUSZE MIEC FIRMY YAKUMO (PARANOJA!).


W tym miejscu zaczałem się turlac po podłodze ze ?miechu. Telewizor nie kompatybilny z dekoderem :lol2: Do tego jeszcze DVD musi być tej samej marki co telewizor ? Mogła by się kobieta nie o?mieszac. Tak to jest jak sprawy prowadz? ludzie bez żadnej wiedzy na ten temat.

Jaro mam nadzieje,że Ci się uda wygrać sprawę.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
JARO 



Wiek: 49
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: PIOTRKOW
Wysłany: 5 Styczeń 2009, 14:27   

Nobody napisał/a:
JARO napisał/a:
DODAŁA TAKŻE JEŻELI MAM DVD YAKUMO TELEWIZOR TEŻ MUSZE MIEC FIRMY YAKUMO (PARANOJA!).


W tym miejscu zaczałem się turlac po podłodze ze ?miechu. Telewizor nie kompatybilny z dekoderem :lol2: Do tego jeszcze DVD musi być tej samej marki co telewizor ? Mogła by się kobieta nie o?mieszac. Tak to jest jak sprawy prowadz? ludzie bez żadnej wiedzy na ten temat.

Jaro mam nadzieje,że Ci się uda wygrać sprawę.





Niestety przegrałem. ALE TO JESZCZE NIE KONIEC!!! Teraz ja sie odwołam od wyroku,może wreszcie trafie na utrzciwego sedziego.Przeciesz każdy komu opowiem t? historie pada ze ?miechu!!!Albo sędzina była przekupiona albo ja mam takiego pecha.Na koniec ogłoszenia wyroku sedzina p. DOROTA KRAWCZYK dodała że jak sie jej popsuła pralka na gwarancji to naprawiła na własny koszt! To po co jest ta gwarancja??? Bede dalej walczył z AVANSEM w P-kowie.Może znacie kogo? kto pomoże mi wygrać ze sklepem i nagłosnic ten temat. Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2009
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.