Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Pi?tek 13-ego !
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Marzec 2009, 16:08   Pi?tek 13-ego !

Pi?tek 13-ego marca to szczę?liwy dzień dla wszystkich tych, którzy lubi? posłuchać dobrej muzyki. Gospoda Vojak Svejk będzie go?cić w tym dniu Pawła Szamańskiego. Ten laureat Rawy Blues pisze teksty, ?piewa, gra na gitarze akustycznej, a także doskonale posługuje się harmonijk? ustn?. Obecnie wykonuje wył?cznie materiał autorski, twórczo nawi?zuj?c do starego bluesa i ragetim'u. Blues to styl także bliski Igorowi Ćwiekowi, Ernestowi Staniaszkowi i Maćkowi Szulcowi, których występ będzie można obejrzeć przed Pawłem Szymańskim, Amnezja Acustic Band - jak sami o sobie mówi? - to młodzi, utalentowani mieszkańcy naszego miasta, których gra doskonale jest znana nie tylko w Gospodzie Vojak Svejk. Zespół Amnezja 14.03 Będzie obchodzić 5-lecie swojego istnienia, zatem pi?tkowy występ zapowiada się szczególnie gor?co.

Gospoda Vojak Svejk i Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza wszystkich13.03(Pi?tek) na godzinę 19:00; wstęp - 15,00zł - bilety do nabycia na miejscu.
 
   
głupol 




Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: 12 Marzec 2009, 18:16   

Cytat:
Blues to styl także bliski dla Igora Ćwieka, Ernesta Stanaszka i Maćka Szulca, których występ będzie można obejrzeć przed Pawłem Szymańskim, Amnezja Acustic Band - jak sami o sobie mówi? - to młodzi, utalentowani mieszkańcy naszego miasta


Gwoli ?cisło?ci, bo niezbyt zrozumiale to zostało napisane - nigdy nie powiedzieli?my o sobie w kontek?cie muzyki, że jeste?my młodzi i utalentowani :)

No i tradycyjnie - może się czepiam autorów serwisu - ale tekst jest naszpikowany literówkami i błędami, a Ernest ma na nazwisko Staniaszek.

Zapraszamy jutro.
_________________
Harley mój, to jest to..
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Marzec 2009, 19:34   

Tekst autorstwa ludzi z loży do nich pretensje. :-/ Zero naszego wkładu w tym temacie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
głupol 




Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 19
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: 12 Marzec 2009, 19:54   

W takim razie cofam - ale czy nie czytacie tego, co publikujecie? :D
_________________
Harley mój, to jest to..
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Marzec 2009, 05:31   

Czytamy, w tym przypadku moja nie uwaga. 5 minut wcze?niej wstałem z łóżka po nocce :(
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 30 Marzec 2009, 21:56   

Pi?tek 13-tego ....Hmm... Bardzo pechowy dla mojej przyjaciółki i jej sioistry okazało sie ze kupiła kradziony samochód i własnie w ten dzień dokładnie o tej samej godzinie do niej i jej siostry przyjechała policja i skonfiskowała samochód ......
No cóz jak pech to pech ale w tym wypadku na całego ...
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.