Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Podrywanie kobiet
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 00:16   Podrywanie kobiet

Nie pytam jak poderwać fantastyczn? kobietę, bo to jest co? czego trzeba sie tylko nauczyć, ale chcę zapytać dlaczego nie podrywacie dziewczyn które tylko na to czekaj??? Dlaczego wszyscy moi kumple widz?c piękn? dziewczynę zamiast podej?ć i porozmawiać ?lini? się tylko i głupio u?miechaj??? Dlaczego większo?ć facetów boi się dziewczyn ?? Jak poderwać to nie jest problem, ale co masz do stracenia podchodz?c do dziewczyny??
Nie zachęcam wcale żeby wszyscy faceci nagle zaczęli rzucać sie na kobiety, bo to w niczyim interesie nie leży, ale po prostu pytam czego sie boicie??
Proszę o szczere odpowiedzi.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 09:48   

Ja facetem nie jestem, ale napiszę co? :D
Neo napisał/a:
dlaczego nie podrywacie dziewczyn które tylko na to czekaj??? Dlaczego wszyscy moi kumple widz?c piękn? dziewczynę zamiast podej?ć i porozmawiać ?lini? się tylko i głupio u?miechaj??? Dlaczego większo?ć facetów boi się dziewczyn ??
hmm... zalezy o jak? dziewczyne chodzi. Myslę, że masz na my?li normaln?, schludnie ubran? dziewczynę, a nie jak?? różow? landrynę, która pójdzie z Tob? do łóżka po 1 dniu znajomo?ci. No więc wydaje mi się, że być może faceci z góry zakładaj?, że skoro ona taka ładna itd. i widać po niej, że ma troche rozumu w głowie, to pewnie jest już zajęta i nie ma sensu do niej podchodzić. Albo też zakładaj? to, że nie ma po co podchodzić, bo i tak żadnych szans nie ma na wieksz? znajomo?ć. Czym to jest wywołane to nie wiem, ale niby taki mały stereotyp istnieje.
Neo napisał/a:
Jak poderwać to nie jest problem, ale co masz do stracenia podchodz?c do dziewczyny??
raczej nic, no chyba, że taki facet - wielki maczo - podejdzie do dziewczyny i zagada jak Johnny Bravo to wtedy może dostać jedynie w pysk i...... może stracić zęby :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 12:52   

Paula napisał/a:
być może faceci z góry zakładaj?, że skoro ona taka ładna itd. i widać po niej, że ma troche rozumu w głowie, to pewnie jest już zajęta
hmmm.. masz racje.. to jest prawdopodobne.. ale wydaje mi się, że nie powinno się tak z góry zakładać :P ja tak nigdy nie zakładam :D <lol> ale to nie ja tutaj się powinnam wypowiadać :P :D ;)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 13:06   

Ej już mi st?d, sio i to raz. To jest temat dla facetów a kysz.... :luka:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 15:49   

No więc tak, kolesie któży boj? się podej?c, zgadać itd poprostu się wstydz? i zamiast jako? przełamac ten wstyd, to odwalaj? różne rzeczy np. krzycz? na panny, rzucaj? jakie? głupie hasła itd. (znam kilku takich osobników) :D Moim zdaniem 3eba być pewnym siebie a wtedy człowiek zdobędzie to czego chce :P

Ja osobi?cie (chyba) nie podrywałem dziewczyny, jako? nachalnie, ani w jaki? dziwny sposób - f**k, ja chyba w ogóle nie podrywałem lasek :lol2:
Bo ja jestem wstydliwy :P
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 18:37   

jelOnek napisał/a:
Ja osobi?cie (chyba) nie podrywałem dziewczyny, jako? nachalnie, ani w jaki? dziwny sposób

dobrze, że w czasie przeszłym to napisałes :rotfl:
bo ja Ci dam wyrywać jakies lachony :killer:
:rotfl:
jelOnek napisał/a:
f**k, ja chyba w ogóle nie podrywałem lasek

wła?nie, własnie bo to ja Ciebie poderwałam :lol2: zarcik oczywi?cie, Ciebie akurat nie :hahaha: :rotfl:
a tak juz zupełnie serio mówi?c to też nie mam pojecia dlaczego wielu facetów boi się zagadać do dziewczyn. Przecież one nie gryz? [chociaż nie co do wszystkich moge być tego pewna :lol2: ] jak sam napisałes Michał, ze przecież nie ma nic do stracenia :D dokładnie się z tym zgadzam :) można jedynie zyskać. :D zyskać albo dziewczyne, albo jakie? pouczenie jak w przyszło?ci nie robić bo się to nie sprawdza :P
Ogólnie to ja nie widze przeszkód, żeby to też te dziewczyny podchodziły i zagadywały do chłopaków :P bo cóż w tym złego :D
Ja osobi?cie nie mam wielkich problemów z nawi?zywaniem nowych znajomo?ci :P raczej bardzo wstydliwa nie jestem :D
Ale teraz jest mi to zupełnie niepotrzebne [maj?c na my?li oczywi?cie męsk? czę?ć społeczeństwa :D ] bo mam swojego najcudowniejszego Misia :serduszka: hihi ;)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
RaDiO 




Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Wrzesień 2006, 12:00   

boj? się odrzucenia wy?miania zpoliczkowania zrobienia z siebie po?miewiska, boj? się presji otoczenia. wizerunek dla nich jest wazniejszy - wizerunek twardziela który na dziewczyny krzyczy "dupy" bo koledzy patrz? a do laski jak j? gdzie? znajdzie przez przypadek (bo niektóre podobno podnieca jak sie na nie krzyczy "dupa" "lala" ze o innych nie wspomne :D :D to w zacisznym koncie mówi ze j? kocha :D :D


coraz mniej osób wogóle wie jak prowadzic konwersacje :/
_________________
How long befor I get in, befor it start befor I begin....
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Wrzesień 2006, 23:41   

Aż 2 Panów się wypowiedziało istny sukces :lol2:

Te teksty to poprostu totalna głupota, w ten sposób napewno im nie zaimponuje a wręcz dziewczyna uzna takiego kolesia za idiote kompletnego.

Cytat:
boj? się odrzucenia wy?miania zpoliczkowania zrobienia z siebie po?miewiska, boj? się presji otoczenia.


Ale czmu taki facet który kultularnie podchodzi do kobiety miał by zostać zpoliczkowany ? Je?li przykładowo zaprosił by ja na kawę czy gdziekolwiek indziej. Boj? odrzucenia ale nie chca do końca życia być kawalerami. Troche to dziwne no ale cóż.
Podchodz?c do kobiety nigdy nie stoimy na przegranej pozycji. Przecież i ona nie zna nas a my jej. OPbydwoje mamy czyste karty. A kto nie próbuje ten nie żyję pełni? życia.

RaDiO napisał/a:
wizerunek dla nich jest wazniejszy - wizerunek twardziela który na dziewczyny krzyczy "dupy" bo koledzy patrz? a do laski jak j? gdzie? znajdzie przez przypadek (bo niektóre podobno podnieca jak sie na nie krzyczy "dupa" "lala" ze o innych nie wspomne :D :D to w zacisznym koncie mówi ze j? kocha :D :D


Takie zachowanie jest karygodne. Mam sporo znajomych, któzy lubia porzucać tekstami w kierunku dziewczyn ale jak przychodzi co do czego to nagle zapominaj? jezyka w gębie.

Teksty typu "dupa" czy "lala" maj? by? podniecaj?ce dla kobiety pierwsze słysze. Prędzej je obrażaj? bo dupe to każdy ma swoj? a lale może sobie kupić w sklepie. Jestem kompletnie przeciwnym używaniu takich słów w kierunku kobiety.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 17:45   

Neo napisał/a:
Ale czmu taki facet który kultularnie podchodzi do kobiety miał by zostać zpoliczkowany ? Je?li przykładowo zaprosił by ja na kawę czy gdziekolwiek indziej. Boj? odrzucenia ale nie chca do końca życia być kawalerami. Troche to dziwne no ale cóż.

tu nie chodzi o to ze wy boicie sie zostac kawalerami, tylko o to ze gdy chcecie zaprosic
nieznajom? na kawe lub cos w tym stylu boicie sie odmowy, bo nie każda kobieta umówi sie z nieznajomym facetem, takie jest moje zdanie........
Neo napisał/a:
Przecież i ona nie zna nas a my jej.
no wła?nie a jak on okaże sie psychopat?.........wiecej nic nie pisze bo to forum dla panów
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Listopad 2006, 01:52   

bogusia napisał/a:
tu nie chodzi o to ze wy boicie sie zostac kawalerami, tylko o to ze gdy chcecie zaprosic
nieznajom? na kawe lub cos w tym stylu boicie sie odmowy, bo nie każda kobieta umówi sie z nieznajomym facetem, takie jest moje zdanie........


Wiesz co masz rację, boimy się, mnie z czasem udało się to przemuc ale za czasów I klasy liceum nie bardzo mi to wychodziło, a teraz przychodzi z łatwo?ci? ;)

Hmm a reszta Panów nie ma nic do powiedzenia, co jest z Wami? Może się wstydzicie.. ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Marzec 2007, 18:17   

"Bez gadania nie ma rwania" - tak jako? mi się rymnęło :P

Trzeba oczerowac nasz? wybrankę na samym pocz?tku a potem to już jako? z górki :D bynajmniej mnie się tak udało :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Marzec 2007, 10:00   

Nobody napisał/a:
"Bez gadania nie ma rwania"
zależy też jakie to gadanie jest, bo jak smętne i nudne to adios :D Poza tym wszystkim kobietom radziłabym uważać na takie gadki facetów, bo równie dobrze taki wydaj?cy się w porz?dku inteligent może nam nakłamać, nawciskać kitu, oczarować itd itp, żeby tylko wyrwać panienkę na jedn? noc :| Oczywi?cie nie twierdzę, że wszyscy s? tacy :D no ale niestety s? i takie elementy :/
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Marzec 2007, 16:34   

Paula napisał/a:
bo równie dobrze taki wydaj?cy się w porz?dku inteligent może nam nakłamać, nawciskać kitu, oczarować itd itp, żeby tylko wyrwać panienkę na jedn? noc
Wiesz to działa zawsze w dwie strony :)

A rozmawiać tzreba umieć,bo na pewno je?li kto? będzie dukał lub mówił 1 wyraz na 30 sekund to z pewno?cia nie uda mu się oczerować dziewczyny.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Marzec 2007, 17:29   

Paula napisał/a:
wydaj?cy się w porz?dku inteligent może nam nakłamać, nawciskać kitu, oczarować itd itp, żeby tylko wyrwać panienkę na jedn? noc
Chyba tacy rzadko się zdarzaj?...

Nobody napisał/a:
"Bez gadania nie ma rwania" - tak jako? mi się rymnęło
Mówić można wiele, kwestia czy potrafisz na tyle zainteresowac drug? strone aby właczyła się do rozmowy a nie tylko biernie słuchała. Wiadomo, rozmowy o pogodzie, z tym jakie kolory się lubi raczej nie przynosz? dobrych efektów.

Nie ma ogólnej jakiej? zasady jak prowadzić rozmowy z kobietami, gdyż każda jest inna :) i do każdej trzeba mieć inne podej?cie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Marzec 2007, 16:06   

Nobody napisał/a:
Wiesz to działa zawsze w dwie strony :)
no raczej jest więcej mężczyzn, którzy wciskaj? kobietom kit, niż kobiet, które wciskaj? kit mężczyznom. Jakby nie było to większa jest liczba podrywaj?cych facetów niż podrywaj?cych kobiet :D Niby jest przyjęte, że to facet musi poderwać dziewczynę :lol2:
Nobody napisał/a:
A rozmawiać tzreba umieć,bo na pewno je?li kto? będzie dukał lub mówił 1 wyraz na 30 sekund to z pewno?cia nie uda mu się oczerować dziewczyny.
no z tym się w zupełno?ci zgadzam :) Fajnie, że zainteresowałabym się kim? kto mówi tylko "cze?ć" i "papa" :| Facet powinien czym? zainteresować kobietę, żeby ona była jego ciekawa, a nie znudzona jego opowie?ciami itd. I dobrze by było, żeby taki facet był szczery a nie klekotał bzdury tylko po to, żeby złapać dziewczynę w swe sidła :D ( łóóóó jak to zabrzmiało :D )
Neo napisał/a:
Chyba tacy rzadko się zdarzaj?...
co do takich inteligentów, to może i rzadko się zdarzaj?, no ale jednak s? i tacy niestety :|
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Kwiecień 2007, 19:28   

Paula napisał/a:
Facet powinien czym? zainteresować kobietę, żeby ona była jego ciekawa, a nie znudzona jego opowie?ciami itd.
wiesz kobieta również musi mieć to co? , bo nawet je?li facet będzie gadał do rzeczy to ona może nie sprostać jego oczekiwaniom :)

Paula napisał/a:
Jakby nie było to większa jest liczba podrywaj?cych facetów niż podrywaj?cych kobiet :D
A to dlatego, że tak się już to utarło w dziejach :P

Cytat:
Nie ma ogólnej jakiej? zasady jak prowadzić rozmowy z kobietami, gdyż każda jest inna :) i do każdej trzeba mieć inne podej?cie.
dobrze gada polać mu :lol2:
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Kwiecień 2007, 11:05   

Nobody napisał/a:
wiesz kobieta również musi mieć to co? , bo nawet je?li facet będzie gadał do rzeczy to ona może nie sprostać jego oczekiwaniom :)
no wiem kurcze :) tylko nawi?załam do jednej ze stron :D
Cytat:
A to dlatego, że tak się już to utarło w dziejach :P
dokładnie, to już jest po prostu utarta sprawa, że to facet ma poderwać dziewczynę, a nie na odwrót.. chociaż s? i wyj?tki :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 20:52   

Paula napisał/a:
dokładnie, to już jest po prostu utarta sprawa, że to facet ma poderwać dziewczynę, a nie na odwrót.. chociaż s? i wyj?tki :D
i to ja kochana jestem jednym z tych wyj?tków,jak dobrze pamiętam to ja 11 lat temu zabiegałam o mojego męża i wcale sie tego nie wstydzę powiedzieć :P dlaczego to zawsze facet ma o wszystko zabiegać? mamy XXI wiek a nie epokę kamienia łupanego :)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 09:29   

bogusia, no więc jeste? wyj?tkiem od reguły :D Zreszt? ja tam jako? zawsze wolałam być zdobywana :D Poza tym dawno dawno temu byłam bardzo nie?miała i... bez komentarza w ogóle :| czas mnie trochę zmienił i my?lę, że na lepsze :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 14:10   

Paula napisał/a:
dokładnie, to już jest po prostu utarta sprawa, że to facet ma poderwać dziewczynę, a nie na odwrót.. chociaż s? i wyj?tki
ja lubie być adorowany i chyba każdy kubi ;)

No faceci co jest z Wami wstydzicie się powiedzieć jak podrywać nasze kobietki ? ;)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
MALY 



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 10
Skąd: Piotrków tryb
Wysłany: 3 Maj 2007, 20:52   

ja mam wiosen ile mam i nadal nie moge znaj?ć dziewczyny, bo poprostu mam z tym malutki problem. zgrywanie twardziela w moim przypadku nie ma sęsu bo taki nie jestem ja raczej jestem zwykłym nie powiem że nudnym facetem i dlatego mam z tym problem
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Maj 2007, 00:56   

MALY, każdy ma inny charakter i nie odrazu trafi na kobietę której spodoba się dana osobowo?ć faceta :P

Nie wiem czy jeste? tym samym Łukaszem który mieszkał w UK je?li tak potwierdĽ, wtedy napisze co i jak ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
MALY 



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 10
Skąd: Piotrków tryb
Wysłany: 4 Maj 2007, 11:50   

@NEO niestety to nie ja. W UK nawet nie byłem ale jak masz jakies sugestie i propozycje to czekam
 
 
   
zonk486 



Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: pingwiniarnia
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 10:28   

po prostu niektórzy faceci maj? "blokadę" psychicz?. I nikt inny niż oni sami tego nie przezwycięż?
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Sierpień 2007, 14:26   

problemem w oczarowaniu kobiety (jakich m?drych zwrotów używamy;)) może być nawet pustka w głowie. gdy ja jako kobieta podchodzę do mężczyzny i chcę go czym? zainteresować to nigdy nie wiem czym. nie powiem przecież "hej Słoneczko, masz fajne oczęta". tu jest zawsze problem. albo inna sytuacja. kto? zaprasza mnie na spotkanie. zawsze sie denerwuję czy dobrze wypadnie, czy będzie o czym rozmawiać, czy będzie na luzie. zarówno kobiety jak i mężczyĽni boj? się opinii nudnej, drętwej osoby.
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Gwozdziu 



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: GW
Wysłany: 15 Sierpień 2007, 23:02   

Zwłaszcza faceci boja sie jak wypadna :)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Sierpień 2007, 23:46   

zonk486 napisał/a:
po prostu niektórzy faceci maj? "blokadę" psychicz?.
zgadza się.

zonk486 napisał/a:
I nikt inny niż oni sami tego nie przezwycięż?
nie prawda... zawsze można poprosić o pomoc kogos ze znajomych. :)

Jak kto wypadnie zalezy tylko od nas samych. Jesli będziemy starać się pozować na kogo? kim nie jeste?my jedynie możemy się zbłaĽnić. A takie zastanawianie się przed randk? o czym będziemy na niej rozmawiać jest kompletnie bez sensu. Po prostu "Carpe Diem" :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
zonk486 



Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: pingwiniarnia
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 22:49   

faktycznie nie o to w tym wszystkim chodzi. jestem zdania, że akurat np. rozmowa podczas randki powinna się sama ułożyć, i niczego nie powinno się próbować zmieniać. a pozerstwo nie jest najlepszym sposobem na zauroczenie jakiej? dziewczyny, chyba że mamy do czynienia z "pustakiem".
 
 
   
Arturo 



Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: PTB
Wysłany: 3 Grudzień 2008, 22:41   

Może nie będę dobrym wzorem :lol2: lecz będ?c troszkę młodszym od Was forumowiczem i piotrkowianinem zawsze próbuje do dziewczyn podchodzić na luzie (ale nie aż tak, żeby wygl?dało to na ignorowanie), spokojnie, bez nerwów i podniecenia. :D Owszem zdarzyło się kilka razy, że to dziewczyna podeszła jako pierwsza :lol2: (np. chodĽ zatańczymy, czy co? w tym stylu) Teraz wiem, że jestem anonimowy i te słowa przychodz? łatwiej :roll: i nie wiem czy je?li miałbym z jak?? dziewczyn? (do kobiet jeszcze daleko :) ) np. spotkan? na ulicy zagadać "cze?ć masz chwilę" czy tam inne kity & bajery wyszło by po my?li :D . Wiem, że niektóre moje my?li może niezbyt zrozumiale sformułowałem, lecz starałem się jak mogłem :P i mam nadzieję, że kto? to doceni? Chcę aby również moi rówie?nicy się wypowiedzieli :) , i zachęcam również panów (na pana to trzeba mieć wygl?d i pieni?dze hehe :) , oczywistycznie :D żart) i chłopaków do pisania! Dlatego od?wieżyłem temat

pozdrawiam :[
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Grudzień 2008, 10:06   

Chłopakiem tudzież mężczyzn? nie jestem. Większo?ć kobiet zaczepiona na ulicy zignoruje twoj? zaczepkę/zaproszenie. Chociaż mnie to osobi?cie nie przeszkadza. Jest to dosyć miłe ,że kto? zwraca na Ciebie uwagę.

No Panowie wypowiadać mi się tu ! :D
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 31 Maj 2009, 15:37   

Ech no to i ja zabawię się w archeologa... Co? z pewno?ci? jest w tym co?, że faceci maj? blokadę psychiczn?, może brak pewno?ci siebie na to wpływa tak jak w moim przypadku :P
Normalnie ciekawostka :) Nie?miały nie jestem, ale czasem pewno?ć siebie zawodzi i kicha... Prawd? jest jednak że kobiety nie gryz? i nawet je?li zagadamy do jakiej? fajnej dziewczyny to szczerze mówi?c nic nie tracimy. Albo się powiedzie albo i nie. Oczywi?cie celowe podchodzenie do każdej fajnej dziewczyny na ulicy i mała zaczepka jest wg mnie beznadziejna poniek?d, ale s? różne sytuacje życiowe, w których możemy wła?nie zagadać :) Przede wszystkim spontaniczno?ć ;)

A tak nawiasem mówi?c my faceci nie lubimy odmowy i musimy to otwarcie przyznać.
Je?li chodzi natomiast o sam fakt podej?cia i zagadania oraz rozmowy to czę?ciowo dziewczyna również z czasem musi piłeczkę odbić, ponieważ mimo niesamowitej kreatywno?ci mężczyzny (takiej pozytywnej) je?li kobieta mało mówi to facet wyczuje brak zainteresowania i też lipa jest...
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.