Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Polska na Mistrzostwach |wiata w Niemczech
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 17:21   Polska na Mistrzostwach |wiata w Niemczech



Tak długo oczekiwane przez wszystkich Polskich kibiców Mistrzostwa ?wiata okazały się jedn? wielk? klap? :( Tak wiele oczekiwań spełzło na niczym. Gdzie szukać winnego ? W trenerze Janasie czy też może w zawodnikach ?

Kolejne mistrzostwa na których wygrywamy dopiero ostani mecz grupowy i to ze sporymi problemami. W 2002 wygrali?my 3:1 z USA wtedy pokazali?my jak naprawde potrafimy grać a w tym roku nie potrafili?my wygrać z Kostaryk? ale mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Nas :) ufff.

Co s?dzicie na temat występu naszej reprezentacji na tego rocznych Mistrzostwach |iwata w niemczech ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 20:01   

nie ma co winić w 100% janasa bo z kiepskiej drużyny nie zrobi sie brazyli!!!

Po[pełnił moim zdaniem kilka błędów!
za póĽno (ZDECYDOWANIE) zmieniał zawodników!
zmieniał nie na tych co potrzeba!
grali za bardzo defensywnie!

po stronie piłkarzy:
podstawowy - lekcewarzyli przeciwnika
a poza tym zauważyc mozna był w pierwszym meczy, gdy polak atakował miał na karku 3 obrońców! a gdy przeciwnik atakował walczył z jednym polakiwm a w tym czasie dwóch sie patrzyło na t? potyczke! :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 20:40   

Ozer napisał/a:
nie ma co winić w 100% janasa


Mam inne zdanie ,dlatego,że już popełnił bardzo dużo bład w wyborze zawodników na mundial i to był jego największy bład. Dalej dochodzi elemnt robienia zmian, prosty przykład mecz z niemcami po jaka chorobe zmienia zawodnika w 90 minucie :| co nie wytrzymał by tych 3 minut... wiadomo,że by wytrzymał. dzieki tej zmianie stracilismy bramke.

Ozer napisał/a:
podstawowy - lekcewarzyli przeciwnika


Jakie lekceważenie, tego niezauważyłem, to oc było widać to fakt,ze wogóle nie grali. Zamiast biegać to oni sobie spacerowali po boisku. a tak sie meczy nie wygrywa. Brak ataku uważali,ze Smolarkiem wygraja mecz bo tylko on cały czas pokazywał sie pod bramka tak to reszta nie wiem co robiła. Chyba nie zauważyli,ze przyjechali na mistrzostwa a nie na wakacje.

Nasi piłkerze nawet nie wywarli żadnego presingu na piłkarzach w tych 3 meczach.

Jeden wielki wstyd i tyle...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 20:42   

Hmm.. ja ogl?dam sobie Mundial, bo akuratnie jestem zainteresowana tym i lubię czasem co? innego obejrzeć w tv niż jakie? głupie seriale itp :/ a że Mundial odbywa się co 4 lata niestety to wg mnie nie wypada nawet go nie ogl?dać :rotfl: (no chyba, że kto? nie znosi piłki nożnej) :P
Ogl?dałam wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji i muszę przyznać że cienkie bolki jeste?my i gramy kiep?ciutko raczej :( Chłopaki wg mnie byli za wolni, za słabi w ataku, czaili się strasznie przy tej piłce, grali tak jakby my?leli "podać mu tę piłke czy jeszcze nie, czy poczekać" i jak tak czekali to przeciwnik atakował i koniec - strata piłki.. :/ poza tym było mnóstwo sytuacji bramkowych, które Polacy mogli w prosty sposób wykorzystać a nie robili tego wła?nie przez takie czajenie się, zwlekanie, tak? żółwi? grę.. Albo tak jak
Ozer napisał/a:
a gdy przeciwnik atakował walczył z jednym polakiwm a w tym czasie dwóch sie patrzyło na t? potyczke! :D
No to jak oni tak grali to ja nie wiem jak oni chcieli awansować do 1/8 :| Krótko mówi?c beznadzieja.
W meczu z Niemcami to było logiczne że przegramy, no bo gdzie my do Niemców :hahaha: to jak kontrast wody i ognia, gdzie my jeste?my wod?, a Niemcy ogniem. Więc w tym przypadku wcale się nie dziwię, że przegrali?my. Musiałby się zdarzyć potężny cud, żeby Polska ograła Niemców.. może za 100 lat im się to uda, życzę powodzenia..
Natomiast mecz z Ekwadorem to to była kompletna tragedia, nasi jakby się przyłożyli porz?dnie to może i by wygrali, ale oni grali po prostu tragicznie.. Aż patrzeć się nie chciało.. :| Tak jak wyżej napisałam - byli za wolni, czaili się itd.. grali tak jakby się czuli, że s? na treningu a nie na poważnym meczu, w którym waż? się ich dalsze losy.. W sumie Ekwadorczycy w końcu nie s? tacy Ľli - w eliminacjach do mistrzostw ?wiata potrafili wygrać z Brazyli? i Argentyn?, nie mówi?c już o Kolumbii czy Paragwaju. Ekwador wygrał w eliminacjach z Argentyn? 2:0 :| A podobno sam Pele powiedział przed meczem, że Polska nie ma żadnych szans z w meczu Ekwadorem, więc ja nie wiem czy tu się dziwić naszej przegranej czy nie.. :|
Co do meczu z Kostaryk?, który oczywi?cie też obejrzałam, to muszę przyznać, że nasi grali nawet nawet. Chociaż jakby nie było to Kostaryka jest drużyn? słabsz? od Polski i w sumie to mogło się tylko tak wydawać, że oni dobrze grali, bo jakby naprawdę dobrze grali, to i by wygrali z Ekwadorem i Niemcami.. No ale co do meczu z Kostaryk?: pocz?tek meczu nudny jak nie wiem, latali za t? piłk? jak ćmy, aż zastanawiałam się czy jest sens to ogl?dać i patrzeć na ten kolejny żałosny spektakl Polaków, ale dałam radę i obejrzałam do końca :rotfl: Standardowo grali żółwim tempem, beznadziejnie tracili piłki w niektórych momentach... Jak Kostaryka pierwsza nam gola strzeliła to my?lałam, że skonam :| Aż mi było wstyd za nasz? drużynę, że dała sobie Kostaryce gola strzelić, że wyszli?my jakby na to, że jeste?my najgorsi na tym Mundialu :| Na szczę?cie honor Polaków uratował Bosacki, który strzelił dwie bramki i tym samym wygrali?my.. co i tak nam nic nie dało (jedynie satysfakcję z wygranej), bo i tak nie wyszli?my z grupy do 1/8 finału.. Fakt faktem druga połowa tego meczu była o wiele lepsza niż pierwsza, ale tak czy taż i tak było słabiuteńko..
Kogo wina? Wg mnie nasza przegrana z Niemcami i Ekwadorem leży po stronie Janasa (beznadziejny ten facet jest, a na jego twarz nie mogę patrzeć.. taki jaki? niedorobiony :| ).. Nie wysłał na Mundial ani Dudka, ani Frankowskiego, czyli tych dobrych zawodników, a powołał jak?? now?, odmienion? kadrę.. to tak to wygl?da, jakby Janas sobie do?wiadczenie zrobił z Mundialu :| Bo zamiast wysłać tych najlepszych to wysłał jakich? nieznanych dla wszystkich zawodników :/ Poza tym również uważam, że za póĽno robił zmiany zawodników, czasem te jego decyzje były złe, no ale cóż poradzić..
Dobrze, że chociaż te 2 bramki z naszej strony padły bo jakby nasi żadnego gola nie strzelili to wtedy dopiero byłby wstyd :|

I to tyle :D wiem, że się na piłce nożnej za bardzo nie znam, ale napisałam jak uważam, więc nie ?miać się z tego co napisałam :!: :luka:


Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 20:54   

Paula napisał/a:
W meczu z Niemcami to było logiczne że przegramy, no bo gdzie my do Niemców


A z tym się nie zgodzę, bo byli?my w stanie wygrać z Niemcami, oczywi?cie gdyby grał skład z meczy kwalifikacyjnych do mistrzostw i nie grał by idota Rasiak :|

Paula napisał/a:
A podobno sam Pele powiedział przed meczem, że Polska nie ma żadnych szans z w meczu Ekwadorem


Szanse były gdyby nasi wogóle grali, bo tego co zaprezentowali w meczu z Ekwadorem nie mozna nazwać piłka nożna nawet :| W bierki elektryczne pod woa mog? grać....

Paula napisał/a:
Nie wysłał na Mundial ani Dudka, ani Frankowskiego


Janas przez to,że nie powołał Dudka zakończył jego Kariere, z niewiadomych przyczyn grzał on ławe z Liverpool a przecież to dzięki niemu wygrali lige mistrzów :| Nie zabrał Frankowskiego ale za to zabrał Rasiaka syna Listkiewicza, trzeba było "Dupe" lizać nieprawdaż ? A ten idiota przecież boi się piłki, i co podanie do niego sżło to odrazu do kogo? innego odgrywał....

Już 2 raz po mistrzostwach jest zmiana trenera, i narazie 2 dało Ciała na mistrzostwach...
Uważam,że PZPN powinien zwrócić ludzi? pieniadze za bilety... Bo to co zaprezentowali na meczach nie było ich warte.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2006, 21:06   

Neo napisał/a:
A z tym się nie zgodzę, bo byli?my w stanie wygrać z Niemcami, oczywi?cie gdyby grał skład z meczy kwalifikacyjnych do mistrzostw i nie grał by idota Rasiak :|
ale ja mówię o tym jaki był skład, a nie jaki by był skład, a to różnica, no nie? Więc taki skład jaki pojechał na Mundial nie miał wg mnie żadnych szans na wygran? z Niemcami.
Neo napisał/a:
Szanse były gdyby nasi wogóle grali, bo tego co zaprezentowali w meczu z Ekwadorem nie mozna nazwać piłka nożna nawet :|
to co napisałam to nie s? moje słowa, tylko słowa Pele więc do niego z pretensjami :rotfl: I zgodzę się z Tob?, że jakby GRALI, a nie "grali" to by wygrali, a takto przegrali :/
Neo napisał/a:
Nie zabrał Frankowskiego ale za to zabrał Rasiaka syna Listkiewicza, trzeba było "Dupe" lizać nieprawdaż ? A ten idiota przecież boi się piłki, i co podanie do niego sżło to odrazu do kogo? innego odgrywał....
wiem, zauważyłam to.. i chyba dlatego na ostatnie 3 czy tam 4 minuty meczy Janas go na boisko wpu?cił :| to sobie Rasiak pograł, dał popis, że łóÓó :hahaha: n/C :/
Neo napisał/a:
Uważam,że PZPN powinien zwrócić ludzi? pieniadze za bilety... Bo to co zaprezentowali na meczach nie było ich warte.
ale to jest nierealne :| a szkoda, bo polski mundial był żałosny :/
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Czerwiec 2006, 10:39   

Neo, jezeli chodzi o lekcewazenie to nie w grze... chodzi o to ze my poprostu uwazalismy z gory ze wygramy z ekwadorem i nie staralismy sie... a oni zrobili nas jak dzieci ktore dopiero co dostaly pilke...
chyba najlepiej pokazalismy co potrafimy kiedy gralismy z niemcami... nie powiem ze byla to rewelka ale chyba i tak mielismy swiadectwo tego ze polacy potrafia sie skoncentrowac i przytrzymac przeciwnika tak jak bylo to widac... poprostu niemcy byli lepsi... gdybysmy potrafili z ekwadorem tak zagrac to nie bylo by nawet mowy o przegranej
musze sie zgodzic z ozerem... fakt my nie umiemy grac zespolowo. jeden ma pilke trzech na niego biegnie a z naszych nikt do pomocy mu nie idzie...
a co do janasa to nie mozna na nim tak wieszac psow moim zdaniem... wkoncu (ja tak mysle) w mwczu z niemcami nie wypadlismy zle mimo przegranej. czyli potrafimy zagrac jak chcemy... wiec wina lezy po stronie reprezentacji i trenera...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Czerwiec 2006, 23:53   

Nasza reprezentacja narobiła nam tylko wstydu na tych mistrzostwach a Janas to już w ogóle. Jak piłkarze wracali do kraju została specjalnie ?ciagnieta ochrona bo bali się ,że pobij? Listkiewicza i nasz? drużyne :hahaha: . Nie dziwie się,że znalazły się chetne osoby aby to zrobić. może w ten sposób by zrozumieli swój bład.

Uważasz,że nie pownni?my wieszać psów na Janasie, nie mogę sie z tym zgodzić. Powiedz mi po jaka chore zmienia zawidnika w 90 minucie ? Co nie wytrzymał by 2 czy tam 3 minut. wiadomo,że by wytrzynmał. Ale janas tak włanie potrafi zarz?dzać zespołem.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.