Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
anoreksja
Autor Wiadomość
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 1 Kwiecień 2006, 15:22   anoreksja

Witam
chciałam się was zapytać co s?dzicie na temat anoreksji :?: mam tu pare zdjęć i wydaj? mi się okropne :/ i chciałabym usłyszeć od was co o tej "chorobie" s?dzicie...



dlaczego dziewczyny doprowadzaj? swoje ciało do takiego stanu :?: dlaczego ci?gle wygl?daj?c tak my?l? że s? chude :?:chciałabym poznać wasze zdanie...:)
_________________

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 1 Kwiecień 2006, 16:56   

wydaje mi sie ze nie ma odpowiedzi na pytnaie "dlaczego" . to jest choroba,ktora "siedzi" w ich psychice.czesto powodowana jest problemami w domu,w szkole,niepowodzeniem u mezczyzn itp.. to wszystko jest b.skomplikowane.wiele mowi sie o tym w szkolach.ale czy da sie temu zapobiedz??
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Kwiecień 2006, 17:32   

Anoreksja to choroba, w któr? dziewczyny same się wpędzaj?...
Już od najmłodszych lat po kryjomu udaj? przed rodzicami, że jedz? normalnie posiłki w domu.. a tak naprawdę wyrzucaj?... a potem z tego wychodzi anoreksja..
Powody? Głównie kompleksy.. brak zaakceptowania samej siebie...brak wiary w siebie, że jest się kim? atrakcyjnym...ci?głe wmawianie sobie, że "jestem brzydka, za gruba, nikt mnie nie chce, ludzie na mnie dziwnie patrz?.."... drastyczne odchudzanie... problemy rodzinne, szkolne... wytykanie palcami przez inne osoby.... to wszystko się kumuluje i taka dziewczyna dochodzi do wniosku, że nie jest nic warta, że jest brzydka, nieatrakcyjna... traci poczucie własnej warto?ci i sama nie wie co ma ze sob? zrobić, żeby jako? się na lepsze zmienić za wszelk? cenę.... Postanawia to zmienić.. i co? popada w anoreksję, z której strasznie ciężko jest się wyleczyć :(
Dla mnie anoreksja to wpędzanie się w powoln? ?mierć.. nie raz widziałam jakie? reportaże czy filmy, w kórych była mowa wła?nie o takich dziewczynach, które na własn? pro?bę popadły w t? straszn? chorobę.. Jest bardzo ciężko się póĽniej z tego wyleczyć.. trzeba mieć dużo silnej woli, aby pokonać tę chorobę.. A nie wszystkim się to udaje...
Co to w ogóle jest za przyjemno?ć wygl?dać tak jak te dziewczyny z fotek, które zamie?ciła Marlena :?: To jest tragiczne... Te dziewczyny s? jak z horroru jakiego?.. Same szkielety...fuj.... ohyda.... w życiu nie chciałabym tak wygl?dać jak one.....

Też mam kilka fotek takich "szczupłych" kobitek... dla mnie koszmar.....

Oto supermodelki:





_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Negro
[Usunięty]


  Wysłany: 11 Maj 2006, 15:06   JesSo

Ja wiem tylko jedno .... że baaardzo trudno jest wyleczyć osobę z tej choroby... a to Ľle bo nie maj? pojęcia co się z nimi dzieje... biedactwa... :(
Pozdrawiam... Negro :dontgetit:
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Maj 2006, 16:48   

tak w sumie to ich nie da sie wyleczyc az do chwili iedy same zdadza sobie sprawe ze jest juz tragicznie. bol w tym ze najczesciej nie zdaja sobie spawy. albo kiedy ta prawda do nich dotrze jest za pozno.... wiem tylko jedno wole swoje 70 kilo zywej wagi niz pelna prezencje wlasnych kosci. jedna rada ludzie nie dajcie sie zwariowac. chude nie znaczy piekne....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Maj 2006, 12:43   

drow(ka), zgadzam się z Tob? w zupełno?ci w tym:
drow(ka) napisał/a:
jedna rada ludzie nie dajcie sie zwariowac. chude nie znaczy piekne....
naprawde ja nie raz mówiłam sobie że mam duzy brzuch czy jak ja to nazywam "boki" ale wole to niż wygl?dać jak ko?ciotrup na którego naci?gneli skóre :/ po prostu na takich ludzi patrzeć nie moge a jeszcze można się spotkać z tym że mówia że nadal s? za grubi :!: paranoja :!: :/ ja natomiast wole swoje 60 kg niz takie "cu?" i wła?nie wyleczyć mog? się sami je?li wogóle będ? chcieli....
_________________

 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 13 Maj 2006, 13:05   

Marlenka napisał/a:
i wła?nie wyleczyć mog? się sami je?li wogóle będ? chcieli....

Tu się z Tob? nie zgodzę. Takich ludzi odrzuca od jedzenia... to nie prawda, że oni nie jedz?. Opychaj? się słodyczami, a póĽniej to wszystko musz? zwymiotować, bo ich organizm przyswaja pokarm w bardzo małych ilo?ciach, a reszty musi się jako? pozbyć. Ciężko jest z tego wyj?ć- jak kurczy Ci się żoł?dek i nie możesz je?ć to nie da rady, aby przybrać na wadze. Proste do?wiadczenie? Nie jedz przez 3dni.... zjadaj tylko owoce i pij dużo wody, aby nie odwodnić organizmu- a czwartego dnia zjedz co? w dużej ilo?ci- gwarantuje Ci, że to zwymiotujesz. U nich stan kurczenia się żoł?dka nie trwa 3dni, ale znacznie dłużej- teraz już chyba wiesz o co chodzi.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Maj 2006, 13:10   

to też na podobnej zasadzie jest bulimia tylko ta osoba sama po jedzeniu zmusza się do wymiotów a tutaj sam organizm musi sie pozbyć jedzieni :/ masakra.....
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Maj 2006, 23:12   

Prosty przykład, nie jedz 1 dzień. Zrobisz sie niesamowicie głodna i uszykujesz sobie stos jedzenia, ale nie bedziesz w stanie zje?ć gdyż żoł?dek nei ejst w stanie tego pomie?cic. Tacy ludzie s? od urodzenia, nie staja sie tak na własne zyczenie.

A bulimia to kompletnie inna choroba, bo z bulimi można osobe wyleczyć a z anoreksji jest to prawie wręcz nierealne.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Maj 2006, 11:09   

z bulimii jest trudno... ale mozna masz racje...
choć bardzo czę?to anoreksja jest poł?czona z bulimi? a wtedy to juz klapa....
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Maj 2006, 17:10   

dobra nie ważne z czego da się wyleczy.ć a z czego nie....ja sie tylko ciesze ze żadnej z tych "chorób" nie mam :) jestem zdrowa jem normalnie (czasami za dużo ale co tam... :P ) jak to się mówi "kochanego ciała nigdy za dużo" :D
_________________

 
 
   
agnieshka17 




Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2005
Posty: 24
Skąd: Ziębice
Wysłany: 10 Czerwiec 2006, 21:20   

To jest straszne.Nawet patrz?c na to odrzuca człowieka.Straszne.Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, zę wydaje im sieze to ładne i ze dalej s? za grube..Mam nadzieję,że nigdy mnie to nie spotka.
_________________
"Żyje bo kto? mnie kocha" - powiedział Prosiaczek i umarł... ;(
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Czerwiec 2006, 22:15   

agnieshka17 napisał/a:
.Mam nadzieję,że nigdy mnie to nie spotka.
dużo zależy od samej Ciebie i Twojej psychiki :) "kochaj siebie takim jakim jeste?" to jest moje motto i nawet je?li Ci kto? mówi że "jestes za gruba" to olej to i powiedz "ale mi sie tak podoba" :)
_________________

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Czerwiec 2006, 15:41   

to kwestia obsesji na punkcie wlsnego ciala... czytalam kiedys o dziewczynie pochodzacej z rodziny gdzie i atka i ojciec byli otyli ale na wlasnie zyczenie bardziej bo jak to twierdzili gdy ktos jest dopshe odzywiony choroby go nie lapia... i tak podtuczali dziewczynke prawda dla jej zdrowia! a ona generalnie nie bardzo chwytala ta nauke i sama probowala sie odchudzac... efekt byl taki ze doporwadzila sie do stanu poczatkowej anoreksji... uratowal ja chlopak....
wiec wicie tu role odegrala rodzinka i jej genialne pomysly...ale i ludzie doprowadza cie do tego ze twoj wyglad figura staja sie dla ciebie obsesja...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 07:59   

Ja dla mnie tragedia :| nawet nie mogę patrzec na te chudzinki :( naprawdę przykro się robi patrz?ć jak te dziewczyny marnuj? swoje zycie i osób im bliskich :( Mam nadzieje ze to mnie nigdy nie spotka :|
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 11:24   

to chyba proste...wystarczy nie glupiec na punkcie wlasnego wygladu!
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 01:19   

Cytat:
to chyba proste...wystarczy nie glupiec na punkcie wlasnego wygladu!

Wkońcu to nie wygl?d jest najważniejszy, a charakter drugiej osoby.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 11:23   

kaczy napisał/a:
Wkońcu to nie wygl?d jest najważniejszy, a charakter drugiej osoby.
kaczy no no :P takie słowa z Twoich ust :P hm... to dlaczego się prawie ?linisz jak jaka? sexi laska 90/60/90 przechodzi obok Ciebie ? Czy to syndrom kaczki czy jak ? :D :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 11:29   

kaczy, w zyciu bym nie powiedzial ze ty jestes taki stawiajacy zalety ducha nad ladne ciało.... :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:35   

kaczy napisał/a:
Wkońcu to nie wygl?d jest najważniejszy, a charakter drugiej osoby.


Poprostu n/c jako? nieche mi się wieżyć w takie gadanie w tej sytuacji. Nie s?dze, aby? zechciał z taka osob? być.. bo co chwile by? sie martwił aby jej krzywdy nie zrobić. Bo takim osb? łatwo kosi mozna naruszyć.

ale nevermind :]

Nie jestem w stanie w żaden sposób zrozumieć kobiet które doprowadzaj? sie do takiego stanu. wygl?daj? kompletnie jak wieszaki. One same doprowadzaj? sie do takiego stanu, a dzieci w Afryce wygladaja tak naturalnie, z braku pożywienia...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 11:56   

po prostu co? strasznego. Aż nie moge na te zdjęcia patrzeć. Ja rozumiem bycie szczupłym czy nawet chudym [niektorzy maj? juz tak? budowę ciała czy też dobr? przemiane materii] ale to co widać na fotkach jest zdecydowan? przesad?.
Tak jak kto? wyżej napisał to choroba na podłozu psychicznym więc to siedzi w ich głowach [niestety].
z anoreksji można się wyleczyć, bo znam takow? dziewczyne. Tylko ta osoba sama musi tego chcieć, musi zrozumieć, że jest chora i potrzebuje opieki lekarskiej. Im dłuzej dana osoba jest chora tym trudniej jest j? z niej wyci?gn?c.
a nie wiem czy zauwazyli?cie, że to głównie dziewczyny zapadaj? na tę chorobę? Przecież to straszne. A tylko po to by podobać się innym. Przecież nie trzeba być chudym żeby się komukolwiek podobać...
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 12:07   

Królewna_Lufka napisał/a:
a nie wiem czy zauwazyli?cie, że to głównie dziewczyny zapadaj? na tę chorobę


Poprostu już maj? taka psychikę w której siedzi,że zawsze sa zbyt grubę i czasami i to jest przyczyn? popadnięcia w anorekcję. Szczerze nie spotkałem się z mężczynz? który był miał anoreksję.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 12:11   

Neo napisał/a:
Szczerze nie spotkałem się z mężczynz? który był miał anoreksję

ja własnie tez jeszcze nigdy takiego nie widziałam.
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 12:12   

Wychodziło by na to,że jedynie kobiety maj? duży problem z własnym wygladam. Przykra sprawa...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 16:06   

Królewna_Lufka napisał/a:
Przecież to straszne. A tylko po to by podobać się innym. Przecież nie trzeba być chudym żeby się komukolwiek podobać...
ale one tego nie rozumieja i my?l? że jak będ? chude i bedzie im widać ko?ć miednicy to bed? piękne i w ogóle :/
Neo napisał/a:
Szczerze nie spotkałem się z mężczynz? który był miał anoreksję.
bo to jest w prawdzie kobieca choroba a chorob? mężzyzn jest to aby byc dobrze zbudowanym czy w krótkim czasie "napakowanym" :/ je?li ich sylwetka jest po treningach i zdrowym odżywianiu się to ok ale je?li ładuj? w siebie ?wiństwa to ehs... :/ :dontgetit:
ja ogólnie nigdy nie miałam jaki? pretensji do siebie że jestem gruba czy co?, nie raz marudze że mam tzw "boki" i za duży brzuch ale je?li tylko bym się przyłożyła i np poszła na basen to przeciez bym go zgubiła :) nie wyobrażam siebie stosujacej jakie? bezsenswone diety po których niby bedziesz "laska"(każdy inaczej interpretuje to słowo) czy głodzenie siebie i odmawianie przyjemno?ci tj od czasu do czasu fast food'y czy pizze :hyhy: wiem jedno że z moj? psychika jest wszystko :ok: a je?li kto? mi powie jakis komplement to tym bardziej jest :ok: chociaż nie raz nie wierze :suchy: ale nieważne :] dobra styka cmok :D
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 21:36   

być może i jest tylko kobieca chorob?, od lat wiadomo,ze kobiety maja fiłoa na punkcie swojej figóry i tego jak wygladaja. Tego nikt nie zmieni tak już jest i będzie.

Żal mi taki hc osób które nie potrafi? sobie poradzić z t? chorob?. Napewno nie nalezy ich zaostawiac z tym samych. Wsparcie jest bardzo wazne przy takich sytuacjach. Natomiast je?li chodzi o facetów to hmm nie wiem ja z budowa mojego ciała nie mam problemów i mnie tam się podoba jaki jestem ^^ Jest dużo osób które aby wygladac jak wielki maczo biora rózne ?wiństwa. Wreszcie po co? to wymy?lono :]

Mam nadzieje,że znajda jaki? złoty ?rodek na wyj?cie z anoreksji.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Andromeda 




Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2006
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 15:29   

Chyba jedynym ?rodkiem na walkę z anoreksj? jest walka z całym społeczeństwem, ponieważ to wła?nie społeczeństwo, inni ludzie, uważa, że piękna dziewczyna to taka, która ma idealne wymiary, jest szczuplutka i wysoka. W telewizji lansuje się tak? sam? modę. Niesamowicie chude dziewczyny biegaj?ce po wybiegach dla modelek. Coraz to lepsze pomysły na odchudzanie. Problem w tym, że jak raz zacznie się człowiek odchudzać to już nie potrafi przestać. Tak jak pisało wiele osób anoreksja jest przede wszystkim chorob? "psychiki". Taka osoba poprostu nie widzi, że wygl?da tak jakby wyszła dopiero z obozu zagłady. Należy pierw zmienić sposób my?lenia poszczególnych osób a dopiero potem starać się pomóc osobie chorej na anoreksje. :(
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 15:52   

A podobnież (jak to mo SiS powiedziała) teraz jest u kobiet moda na wymiary: 80/55/80... czujecie? Modelka maj?ca wymiary 80/60/80 wygl?da już jak anoreks a co dopiero taka, która w pasie ma 55cm ... :| masakra....
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 17:25   

Cytat:
A podobnież (jak to mo SiS powiedziała) teraz jest u kobiet moda na wymiary: 80/55/80... czujecie? Modelka maj?ca wymiary 80/60/80 wygl?da już jak anoreks a co dopiero taka, która w pasie ma 55cm ... :| masakra....
i co jest najsmieszniejsze ostatnio czytałam że w ameryce najmniejszy rozmiar spodni był 2 a teraz sa nawet 0 i kto nosi 2-ke jest gruby :!: ludzie opanujcie się przeciez dziewczyny o takich wymiarach wygl?daj? jak szkielety naci?gniete skór? a ramiona jak wieszaki :!: przerażaj?ce....
_________________

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 17:56   

Paula napisał/a:
a co dopiero taka, która w pasie ma 55cm

o rany...55 cm :przestraszony: to musi wygl?dać okropnie.
Az chyba wole sobie tego nie wyobrazac :]
ja nie wiem skad wzieła się ta [głupia] moda na chodz?ce wieszaki :kwasny:

tak w ogole w jakiej? m?drej gazetce przeczytałam ostatnio ze z jaki? ankiet przeprowadzonych wynika iz mężczyĽni wol? kobiety ktore waż? o 5 kg za duzo od tych ktore waż? o 5 kg za mało :P a więc ... Panowie czy to prawda? :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 20:52   

Andromeda napisał/a:
Chyba jedynym ?rodkiem na walkę z anoreksj? jest walna z całym społeczeństwem


Zgodze sie z tym ale jak to zrobić ? Ludzie w odchudzaniu widz? same plusy, przeciez poprawia im się sylwetka i sa wdzięczni firm? które wymy?laj? wszelkie produkty które maja na celu odchudzenie naszej sywletki.

Andromeda napisał/a:
W telewizji lansuje się tak? sam? modę. Niesamowicie chude dziewczyny biegaj?ce po wybiegach dla modelek. Coraz to lepsze pomysły na odchudzanie.


Mnie to bardzo drazni, dlatego,że połowa dziewczyna która własnie stara sie o to aby zostac modelka odchudza się do granic obłedu. Dla mnie wiele modelek wyglada jak prawdziwy wieszak, sterta ko?ci która trzyma skróa. obrzydliwy a za razem bardzo przykre. Że dla bycia modelka s? w stanie po?wiecić własne zdrowie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Evee 




Wiek: 37
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: z mamy
Wysłany: 28 Wrzesień 2006, 17:38   

Te zdjęcia wyżej to rekonstrukcje, bardzo łatwo zrobić co? takiego:













Więcej tutaj : http://jeanluc.croix.free.fr/comparaisonimages.htm


Pozatym, niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, jak powazna choroba jest anoreksja i jak trudno pomóc osobie chorej. To choroba psychiczna, bardzo trudna do leczenia i własnie dlatego taka groĽna. To nie jest tylko skutek ochudzania czy bycia idealna jak modelka, to ucieczka do własnego ?wiata i poczucie, że ma sie nad nim kontrole. Jak w każdym uzależnieniu, jesli osoba chora nie widzi problemu to zadne leczenie nie da skutku, niestety. :kwasny:
_________________
Prawdziwa wolno?ć to bezwarunkowa akceptacja tego co jest.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Listopad 2006, 07:55   

Evee, dziękuje za rzucenie troche ?wiatła na ta sprawe. Co do 3 fotki to mozna było się domy?leć ,że jest przerobiona natomiast o pierwszych 2 nie mógł bym tego powiedzieć.

Evee napisał/a:
Jak w każdym uzależnieniu, jesli osoba chora nie widzi problemu to zadne leczenie nie da skutku, niestety.


Dlatego nie powinno się tej osoby zostawiać samej z tym problemem. Bynajmniej takie moje zdanie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.