Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
K-Meleon
Autor Wiadomość
ar2rro77 




Wiek: 46
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 92
Skąd: Scotland
  Wysłany: 10 Maj 2006, 22:27   K-Meleon

K-Meleon jest lekk?, szybk? przegl?dark? opart? na używanym m.in w Firefoksie silniku Gecko. Można j? praktycznie dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Program obsługuje przegl?danie stron w zakładkach/panelach, obsługuje dynamiczne zakładki RSS. Polecam j? zwłaszcza posiadacz? starszych komputerów. Najnowsza stabilna wersja programu to k-meleon 0.9.13.
Program w wersji angielskiej ale można poszukać w internecie spolszczenia lub samemu go dokonać ;)

strona domowa projektu: http://kmeleon.sourceforge.net/

do pobrania m.in st?d: https://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=14285
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Czerwiec 2006, 02:48   

Tzn zapoznałem sie z ta przegladarka i niczym nadzwyczajnym nie jest. IE przegrywa z nia na 100% pod każdym względem :)

Pobawiłem sie nia kilka chwil i jednak pozostane przy swoim firefoxie :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
ar2rro77 




Wiek: 46
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 92
Skąd: Scotland
Wysłany: 9 Sierpień 2006, 23:01   

Neo napisał/a:
Tzn zapoznałem sie z ta przegladarka i niczym nadzwyczajnym nie jest.

A czy ja napisałem gdzie? że jest :?: ;)
Jak kto? ma starego kompa to jest dla niego/niej jak znalazł! Zwłaszcza je?li kto? używa na codzień IE6.
Kilka dni temu ukazała się (wreszcie!) wersja 1.0, dlatego od?wieżam temat :)
Pobrać j? można st?d .
_________________

 
 
   
mOoNiEq 




Wiek: 38
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb./Nysa
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 14:41   

jesli chodzi o przegladarki, to ja uzywam tylko i wylacznie FF. a jego zalet chyba nie bede wymienial, bo jest ich za duzo, a nie chce mi sie az tyle pisac :lol:

natomiast, ciakawa alternatywa dla tych, ktorzy maja slabszy komputer jest flock (http://www.flock.com/). przegladarka do zludzenia przypominajaca wlasnie ff, ale jest mniej wymagajaca. Flock jest bardziej skierowany do aktywnych internautow, czerpiacych wiadomosci poprzez kanaly rss, flock ma wbudowany genialny czytnik tych kanalow, bardzo prosto rowniez sie je dodaje.
_________________
>>>Nobody is perfect ... I'm Nobody<<<
[img]
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 7 Październik 2006, 15:39   

mOoNiEq,
ja też korzystam z FF, swego czasu korzystałem z opery, ale to nie to jednak,
o IE się nie wypowiadam ( wiadomo co to za g...... :) ) a tak od Siebie powiem że internet najlepiej działa pod linuksem ,
FF też tam lepiej działa . Pozdrawiam :)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.