Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Hity na czasie. Najważniejsze wydarzenie muzyczne w regionie
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 16 Maj 2006, 19:14   Hity na czasie. Najważniejsze wydarzenie muzyczne w regionie

Jeden z sze?ciu zaplanowanych w Polsce gigantycznych koncertów muzyki POP odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

Hity na czasie to cykl plenerowych koncertów, transmitowanych przez TVP 2, pod patronatem Radia Eska. Projekt jest kontynuacj? ubiegłorocznej serii 16 programów realizowanych w największych dyskotekach polskich, których punktem kulminacyjnym był koncert w Ełku (który na żywo obejrzało 60 tys. widzów zgromadzonych na plaży miejskiej i 5,5 mln. telewidzów Programu 2). Wszystkie programy z tej serii były jednymi z najchętniej ogl?danych programów telewizyjnych, skupiaj?c ?rednio około 3 mln. widzów.

W ramach koncertów pojawiaj? się najpopularniejsi polscy i zagraniczni arty?ci promowani przez największ? muzyczn? sieć radiow? w Polsce - Radio ESKA.

Arty?ci zagraniczni: A-ha, Elize,Global Deejays, Danzel, In Grid, Raptile, Infernal, Vinylshakerz, Sasha Dith, Ann Winsborn, Amy Diamond, Stereoliza, Arsenium, Infernal, Helene Rask, Ladytron, Basic Element, Karol, Groove Coverage, Sylver,

Scena krajowa: Virgin, Goya, Red & Spinache, Mezo, Verba, Lerek & Nowator, Patrycja Markowska, Jeden Osiem L, Stachursky, Blog 27, Kombii, Szymon Wydra & Carpe Diem, Mandaryna, Patrycja Markowska, The Jet Set, Dezire, Verba, Gosia Andrzejewicz, Kasia Wilk & Kto To, Kasia Cerekwicka, Nowator & Lerek, Infernal,Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Kowalski, Oddział Zamknięty, Paweł Kukiz, Urszula, Brathanki.

Koncerty będ? w cało?ci transmitowane przez TVP 2. Program poprowadz? znani z poprzedniej serii prezenterzy Radia Eska - Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek. Hity na czasie odbęd? się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 14-16 lipca 2006.

Koncert w Piotrkowie poprzedzony będzie szerok? kampani? reklamow? miasta na antenie telewizji publicznej, radia, prasy i portali internetowych.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 16 Maj 2006, 20:51   

:) wreszczie co? porz?dnego będzie się odbywało w naszym mie?ćie :) ciekawe czy będzie za darmoche czy każa sobie za bilety płacić :) hehe
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 17 Maj 2006, 13:25   

większo?ć zespołów zagranicznych to ja pierwszy raz na oczy widze.. znaczy czytam..... kurde szkoda ze wtedy akurat chyba mnie nie bedzie :(
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 17 Maj 2006, 14:24   

Ooo proszę Piotrków zaczyna się coraz bardziej rozwijać kulturalnie :D Ale aż tyle tych wykonawców wyst?pi u nas podczas tych trzech dni? :zdziwko: Jeżeli tylko wtedy będę w naszym cudownym mie?cie to zapewne wybiorę się w który? dzień tam :D
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Maj 2006, 16:45   

Nooo.. super :!: :] wreszcie co? porz?dnego w naszym mie?cie będzie :] a nie jakie? Ivany i Delfiny, albo jakie? inne pierdu pierdu :D Ja to już wtedy będę wolna, po stresach studenckich (mam nadzieję i oby )więc napewno się wybiorę na te imprezę :] Idzie kto? ze mn? :luka: bo samej nie będę się tam szwędać :P :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 25 Maj 2006, 17:34   

Jesli tylko będę wtedy w Piotrkowie i impreza będzie darmowa, to tak jak pisałam wczesniej na 100% się tam pojawię :) Więc Paula mozemy i?c razem.. masz racje wreszcie sie cos u nas dzieje.. a nie tylko w kółko Piotrkowskie zespoły ( bez urazy oczywi?cie ) albo Ivan & Delfin z playbecku.. osobi?cie mam już ich do?ć :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Maj 2006, 17:40   

Gosiaczek:P, no szpoko :P mam jeszcze kilka innych osób na oku, z którymi chętnie się tam wybiorę i mam nadzieję, że mi nie odmówi? nooo... :P :D Zreszt? jak można mi odmawiać czegokolwiek :D Oby to było darmowe, bo jak nie to kicha jak nic... :/
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Maj 2006, 11:13   

Eee.. Mnie się wydaje, że to raczej będzie za darmo :D Przecież jak ma być transmisja w telewizji, to musz? pokazać tłumy ludzi, a nie jak?? garstkę :hyhy:
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Maj 2006, 12:47   

Denzeeel!!!!!! :super: :super: "...donciu noł pomperop, ju gaciu pomperop..." :padam: tego nie mogę przegapić!!!! heeehheheheh :hyhy:
_________________
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Maj 2006, 16:30   

feety, Twój anglikański być kól :P hehehe :D Gosiaczek:P, Paula, moge i?ć z wami :> :?: plosem :D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Maj 2006, 16:47   

SaGa napisał/a:
Mnie się wydaje, że to raczej będzie za darmo :D Przecież jak ma być transmisja w telewizji, to musz? pokazać tłumy ludzi, a nie jak?? garstkę :hyhy:
hmm....w sumie Agu?.. masz rację :P jednak czasem potrafisz pomy?leć ;) :D ja tam muszę być, nie ma bata :]
Marlenka napisał/a:
Paula, moge i?ć z wami :> :?: plosem :D
ależ oczywi?cie, że TAk :!: innej opcji tu nie widzę :] :kiss: jeszcze się spyknę z Marcinem wisz jak :luka: :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Maj 2006, 14:53   

Paula napisał/a:
ależ oczywi?cie, że TAk :!: innej opcji tu nie widzę :] :kiss: jeszcze się spyknę z Marcinem wisz jak :luka: :D
dzieeeeki :kiss: a no jak może ja Cie spykne :P heheh się zobaczy ;)
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Maj 2006, 15:56   

Marlenka napisał/a:
dzieeeeki :kiss:
nie ma za co :P :D będzie trza i?ć poszaleć pod scen? :D wezmę aparat :luka: :P
Marlenka napisał/a:
a no jak może ja Cie spykne :P
ej... od tamtej pory co mu na gg pisała? to się nie odzywa do mnie :( :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Maj 2006, 19:23   

Paula napisał/a:
od tamtej pory co mu na gg pisała? to się nie odzywa do mnie :( :D
może ciężko my?li nad tym co mu napisałam :> :?: sk?d możesz wiedzieć :D a jak nie to to odkręce :D ok :?: buuuuuuuuuziaki :kiss:
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Maj 2006, 01:46   

Witam,

Nieodbiegajcie od tematu. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Maj 2006, 20:20   

Neo, dobra już dobra ;) postaramy się tylko czasami sie nie da :P
_________________

 
 
   
szymoronek
[Usunięty]


Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 08:47   

no mozna popatrzec ... byle cos do jedzenia dali...grochowke na przyklad :| :| :|
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 13:33   

W weekend 15-16 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się jedno z największych widowisk muzycznych tego roku w Polsce pt. HITY NA CZASIE.

Wyst?pi? w sobotę15 lipca:
POLTERGEIST
AMNEZJA
KOWALSKI

Wyst?pi? w niedziele16 lipca:
DANZEL
GROOVE COVERAGE
KASIA WILK & KTO TO
PATRYCJA MARKOWSKA I GRZEGORZ MARKOWSKI
KARMAH
Koncerty będ? w cało?ci transmitowane przez TVP 2 (w niedziele 16 lipca o godz. 20:00). Program poprowadz? znani prezenterzy Radia Eska - Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek. Koncert w Piotrkowie już poprzedzany jest szerok? kampani? reklamow? miasta na antenie telewizji publicznej, radia, prasy i portali internetowych.

Imprezy towarzysz?ce:

Hitom na czasie towarzyszyć będ? spadochroniarze piotrkowskiej Strefy Zrzutu oraz paralotniarze z Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego.
Pokazy skoków i lotów na paralotniach będzie można podziwiać przez cały weekend. Na terenie lotniska odbędzie się także wystawa sprzętu lotniczego i kolejna giełda lotnicza. Dla najmłodszych przygotowali?my wesołe miasteczko a dla całych rodzin punkty gastronomiczne.
Dodatkowo OSiR przygotował program sportowo-rekreacyjnego na terenie lotniska w godzinach od 12:00-15:00

Sprawy organizacyjne:

Na całej ulicy Przemysłowej prowadz?cej do lotniska będzie obowi?zywał już od pi?tku bezwzględny zakaz zatrzymywania się i postoju. Parkuj?ce samochody na ul. Przemysłowej będ? odholowywane. Jedyny mog?cy pomie?cić kilka tysięcy aut parking płatny (2 zl) zorganizowany zostanie na płycie lotniska za budynkami hotelowymi (tak jak w roku ubiegłym). Na parking będ? kierowały służby w pomarańczowych kamizelkach oraz Policja i Straż Miejska.
W sobotę i w niedzielę w godz. 12:00 -- 24:00 na teren lotniska z dworca PKS i PKP będ? kursowały oznakowane autobusy MZK. Bardzo prosimy o korzystanie z autobusów.

Organizator Polska Agencja Imprez Masowych z Płocka, tel. (24) 268-50-93 Koordynator Biuro Prasowe i Promocji Miasta, tel. (44) 732-77-93
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 14:49   

Kól :!: Ja już się nie mogę doczekać tych imprez na lotnisku :) czuję, że będzie ?wietna zabawa :) Oczywi?cie mam nadzieję, że moja SiS i nie tylko ona się wybierze tam ze mn? :P a może zbierzemy się jedn? wielk? ekip? i tam razem pójdziemy :?: :luka:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 23:09   

paula niezly pomysl:) mnie to tam odpowiada:)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Lipiec 2006, 20:12   

W sobotę i w niedzielę w godz. 12:00 -- 24:00 na teren lotniska z dworca PKS i PKP będ? kursowały oznakowane autobusy MZK. Bardzo prosimy o korzystanie z autobusów.

Dojazd na Lotnisko - Hity na Czasie

Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Tryb., w zwi?zku z planowanymi imprezami rozrywkowymi na terenie aeroklubu piotrkowskiego, w celu umożliwienia mieszkańcom naszego miasta łatwiejszego dojazdu, wprowadza następuj?ce ułatwienia:

W dniu 15 lipca 2006 roku (sobota)

Oprócz kursuj?cego autobusu na linii nr 2, dodatkowo zostanie wydłużone kursowanie drugiego autobusu na w/w linii. onadto uruchomione zostan? dodatkowo 2 autobusy specjalne, które będ? kursowały od godziny 16.00 do 23.00, na trasie Dworzec PKP - Lotnisko, Dworzec PKS - Lotnisko.
Częstotliwo?ć dowozu na lotnisko w czasie imprezy (autobusy linii nr 2 oraz autobus specjalny) oscylować będzie w granicach - kurs co 15 minut.

Odjazdy linii specjalnej z:

Dworca PKS przez Wyzwolenia na Lotnisko:

16.20, 17.00, 17.35, 18.10, 18.55, 19.45, 20.35, 21.15, 21.30, 21.50, 22.10 Dworca PKP na Lotnisko: 16.35, 17.15, 17.55, 18.35,19.30, 20.10, 20.35, 20.50, 21.15, 21.30, 21.50, 22.10.

Lotniska:

16.10(2), 16.45, 16.55, 17.10(2), 17.20, 17.35, 17.55, 18.10, 18.30(2), 18.40, 18.55, 19.20, 19.35(2), 19.50, 20.15, 20.30, 20.50, 21.15, 21.30, 21.50, 22.10, 22.30.

W dniu 16 lipca 2006 roku (niedziela)
Oprócz kursuj?cego autobusu na linii nr 2, uruchomione zostan? dodatkowo
2 autobusy specjalne, które będ? kursowały od godziny 16.00 do 00.00, na trasie Dworzec PKP - Lotnisko, Dworzec PKS - Lotnisko. Częstotliwo?ć dowozu na lotnisko w czasie imprezy (autobusy linii nr 2 oraz autobus
specjalny) oscylować będzie w granicach - kurs co 15 minut.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 13:52   

Ciekawe tylko o której mnie wiecej zaczynaj? sie koncerty. Czy od 20 tak jak tranismisja w TV czy wczesniej??
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 14:24   

kozak, dobre pytanie, bo przecież telewizja nie transmituje raczej całej imprezy tylko kawałek - jakie? 1,5 h chyba.. Kurcze no nie wiem.. jak kto? co? będzie wiedział to niech napisze :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 15:02   

Paula napisał/a:
Oczywi?cie mam nadzieję, że moja SiS i nie tylko ona się wybierze tam ze mn? :P
Ja to podstawa :!: :D beze mnie nie bedzie takiego obciachu :lol2:
a co do ekipy to im wiecej tym lepiej ;) w kupie raĽniej :lol2: buzka
_________________

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 15:14   

Podejrzewam, że impreza zaczyna się o 16 :D bo od tej jeżdz? autobusy wymienione powżyej :D
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 18:39   

Marlenka napisał/a:
Ja to podstawa :!: :D beze mnie nie bedzie takiego obciachu :lol2:
my razem obciach robimy zawsze i wszędzie, ale przynajmniej jest wesoło :D a pamietasz dzi? tego faceta na deptaku :?: jak ja sie od osy oganiałam i piszczałam, a on do mnie "uważaj, bo Cię zje" :?: :hahaha: umarłam wtedy :lol2: niezły przystojniacha jak na swój wiek z niego był co nie ;) i taki zadbany :D :hahaha:
Gosiaczek:P napisał/a:
Podejrzewam, że impreza zaczyna się o 16 :D bo od tej jeżdz? autobusy wymienione powżyej :D
hmm no to będzie trzeba się jako? zebrać koło 16 i tam jechać :) jeszcze się wszyscy jako? zgadamy jak co? :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 20:28   

Cze?ć,

jak widze zainteresowanie dotyczy godziny rozpoczecia koncertów:) W sobote od godz. 12:00 czynny jest juz teren imprezy gdzie znajduje sie wesole miasteczko i inne atrakcje dla dzieci. Od 16:00 na scenie rozpoczna sie koncerty.
Wystapia w sobote :

POLTERGEIST, AMNEZJA, KURIOZUM, KOWALSKI

W niedziele od godz. 12:00 czynny jest teren imprezy jw. Od 16:00 na scenie odbywac sie beda proby gwiazd. Od 19:00 rozpoczyna sie impreza glowna Hity na Czasie. Wystapia w niedziele :

DANZEL, GROOVE COVERAGE, KASIA WILK & KTO TO, PATRYCJA MARKOWSKA I GRZEGORZ MARKOWSKI, KARMAH.

Transmisja koncertu w TVP2 o godz. 20:10. Impreza konczy sie o 23:00.

Takie informacje udało mi się uzyskać dzi? od Pana Marcina Pampucha :)

P.S. Jesli zdobęde szczegółowy plan imprezy z pewno?cia dowiecie się o tym pierwsi.

Pozdrawiam :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 20:52   

Wypas :D mam nadzieję, że nic mi na przeszkodzie nie stanie i pojawię się na Hitach na Czasie, a bardzo bym chciała.. w sobotę to raczej odpada, bo chyba mnie nie bedzie w Piotrkowie.. a i tak to jest 15sty... dzień w którym nie imprezuję :( :placze:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 20:54   

Mam nadziej,że Cię na Hitach.. nie zabraknie.. :)

Paula napisał/a:
15sty... dzień w którym nie imprezuję


A tutaj dobrze Cię rozumiem. :) :kiss2:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 21:08   

Neo napisał/a:
Mam nadziej,że Cię na Hitach.. nie zabraknie.. :)
no chciałabym być, bo szykuje sie fajna impreza..
Neo napisał/a:
A tutaj dobrze Cię rozumiem. :) :kiss2:
no... :placze: rocznica ehh.... :placze: nie wiem jak tego dnia dam radę.. :(
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 00:06   

Paula napisał/a:
no... :placze: rocznica ehh.... :placze: nie wiem jak tego dnia dam radę.. :(
PAula jeste?my z Tob? :kiss: :kiss:

a co do hitów :P to w niedziele chce byc tam na 100% :) w sobote nie konieczie bo nie przepadam za tymi zespołami :P
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 00:36   

Info takie zespoły występuj?ce w Sobote nie s? hitami na czasie tylko koncertami twowarzysz?cymi tej imprezie. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 10:42   

Gosiaczek:P, dziekuję :kiss: jako? będzie.. :(

Co do Hitów, to sie okaże... ale chciałabym być..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 11:51   

Paula w niediele idziemy na 100% :kiss:
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Blade 




Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 27
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 14:35   

Nie ma to jak piotrków. W?ród tylu gwiazd wcisn?c nam to co "najtansze". Hity na czasie wielkie gwiazdy ale nie w piotrkowie :(
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 19:26   

Na lotnisku trwaj? prace nad rozłożenie Sceny a tak narazie ona wygl?da :)





nie jako by ma to być największa scena muzyczna jaka do tad była w Piotrkowie postawiona.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 19:52   

Paula napisał/a:
może zbierzemy się jedn? wielk? ekip? i tam razem pójdziemy

hmm ja mogę się na to pisać :D jutro wracam do Piotrkowa i trzeba by to jako? poczuć :hyhy:

pozdrawiam :)
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 20:19   

Scena nieĽle wygl?da.. potężna... I wesołe miasteczko już w tle widać :) ale bym sie przejechała na jakiej? karuzelce :lol2: będzie super impra z tego co widać, tylko żeby pogoda dopisała, bo z tego co słyszałam w tv... niestety ma podobno padać :( Oby jednak nie padało... módlmy sie wszyscy o to..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 21:13   

Paula napisał/a:
a pamietasz dzi? tego faceta na deptaku :?: jak ja sie od osy oganiałam i piszczałam, a on do mnie "uważaj, bo Cię zje" :?: :hahaha: umarłam wtedy :lol2: niezły przystojniacha jak na swój wiek z niego był co nie ;) i taki zadbany :D :hahaha:
pamietam pamietam :hahaha: i nie tylko Ty umarła? <lol2>
zbieramy sie ekipa i idziemy KAŻDY może i?c z nami bez wyj?tków :!: :D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 21:15   

Marlenka napisał/a:
zbieramy sie ekipa i idziemy KAŻDY może i?c z nami bez wyj?tków :!: :D
ma padać deszcz... :( i ma być ok 20 stopni... już czuję co tam bedzie... nic nie bedzie jak bedzie taka pogoda brzydka :/ kurde.. no niech się niebo zlituje :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 22:57   

ja mam nadzieje zebedzie wszystko wporzadQ bo w niedziele to ja sie tam MUSZE pojawic :) chociaz... beda tam wszycy moi znajomi.... a niektorych nie chce widziec.. ale olac temat :D idziemy i koniec :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 12:09   

kurcze nie no dla nas podoga musi być the best :D a co :D no to w sobote każdy na dobranoc pomodli się do Mr. Dżizusa :D o piękn? pogode :D
_________________

 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 12:27   

mialem przyjechac na ta impreze do piotrkowa ale po zobaczeniu tych cudownych gwiazd odechcilo sie mi i moim znajomym :) lepiej pojsc na miasto napic sie piwka :) pozdro
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 12:32   

Trwaja ostatnie przygotowania do największego imprezy w naszym mie?cie i regionie.

Wyst?pi? w sobote od 16:00

POLTERGEIST
AMNEZJA
KURIOZUM
KOWALSKI

Wyst?pi? w niedziele od 16:00
DANZEL
GROOVE COVERAGE
KASIA WILK & KTO TO
PATRYCJA MARKOWSKA I GRZEGORZ MARKOWSKI
KARMAH
KAROL

Zobacz przygotowania do imprezy.







_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 13:41   

Marlenka napisał/a:
no to w sobote każdy na dobranoc pomodli się do Mr. Dżizusa :D
już mówiłam : wszelkie prawa zastrzeżone a ten teXt jest mój :luka: :P wrrr...

Ej ludzie.. ja chce się na tym okr?głym przejechać :lol2: najwyżej w powietrzu hafta puszczę :hahaha: ciekawe ile bilet bedzie na to kosztował :D ale sama nie wsi?dę, jak co? to z kim? :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:16   

Paula napisał/a:
ale sama nie wsi?dę, jak co? to z kim? :lol2:
jak skombinuje kase to ja moge z toba wsciasc :D
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:22   

Gosiaczek:P napisał/a:
jak skombinuje kase to ja moge z toba wsciasc :D
oko :D cał? ekip? się władujemy :D ale bedzie lol :D To bed? Lataj?cy i Haftuj?cy Użytkownicy Forum Piotrkowian :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:22   

:D :D oj tam od razu haftuj?cy :D :D:d moe nam sie uda nie zwymiotowac :D
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 16 Lipiec 2006, 09:35   

Zjawie sie dzisiaj :) na wrazenia muzyczne sie nie napalam ale licze na wizualne ;) :hyhy:
_________________
Hej Dziewczyno Oooooo!!!! Spójrz Na Misia Aaaaa !!!!! :hyhy:
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Lipiec 2006, 11:35   

Kurczę...a tak chciałam sobie skoczyć na bunggie.. a tu taka cena, że szkoda gadać :( buu... pozostaje chyba tylko karuzela.. (je?li pójdę :lol2: )
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.