Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Kino Letnie - Opinie
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Sierpień 2007, 15:01   

Nobody, nie wtr?caj się w rozmowę dorosłych :D ;) (żart)

Mario, no ostatni film był niezły :D na pocz?tku że?my się ?miali z tego, że to miał być film m.in. z gatunku: thriller (jak to pisało na jednej ze stron www), ale po scenie dwóch morderstw już było wszystko jasne :lol2: Ogólnie było na co popatrzeć, tylko szkoda, że film był wewn?trz budynku, gdzie było duszno, gor?co, tak że można było jajo znie?ć :] Pomijam fakt, że "trochę zmokłam" :D hahaha :lol2:
Mario napisał/a:
Z tego co widzialem to byla Marlena i Kaczy jeszcze :)
wymianiaj dalej, może trafisz :D
P.S. najlepsze były babcie, które jeszcze przed rozpoczęciem filmu usadowiły się za nami, ale jedna stwierdziła, że tam s? "zdezelowane siedzenia i nie da się tam siedzieć" i się gdzie? przesiadły :lol2: I potem za nami usiadły w/w przez Mariusza osoby i jeszcze inne :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Sierpień 2007, 20:32   

Mario napisał/a:
Z tego co widzialem to byla Marlena i Kaczy jeszcze :)
a no byłam :) i tydzien wczesniej tez a dwa tygodnie temu co? mnie zatrzymało....film był niezły tylko nie chciałabym aby mój wybranek tak mnie zastrzelił....Scarlett jest ładna :)
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Sierpień 2007, 22:53   

Heh u mnie w Bukowinie w pi?tek była też burza hehe także za dużo nie straciłem. W ten pi?tek spokojnie mogę sie wybrać także trzeba się jako? zgadać :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 23 Sierpień 2007, 21:43   

Jutro kino :) Nie wiem jak Wy ale ja ide na pewno :P :P
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 11:29   

A ja nie wiem, jako? mi się nie chce :] będę wiedzieć pewnie o 19 :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 13:43   

A ja nie ide za gor?co i miałem do wyboru kino albo grill :D wybrałem oczywi?cie grilla. Film obejrzę innym razem. miłego lukania ;)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 23:58   

na filmie było sporo ludzi, którzy przyszli na "Dumę i Uprzedzenie", ale wszyscy zostali zrobieni w konia bo była..."Duma i Uprzedzenie"...tyle, że indyjska :-/
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Sierpień 2007, 08:54   

Cytat:
na filmie było sporo ludzi, którzy przyszli na "Dumę i Uprzedzenie", ale wszyscy zostali zrobieni w konia bo była..."Duma i Uprzedzenie"...tyle, że indyjska :-/
dokładnie :lol2: na kino przyszło jak nigdy full ludzi :D nie było nawet gdzie usi??ć, dobrze, że zepsuł się projektor i kazano wszystkim i?ć na salę widowiskow? to chociaż miałam (przez chwilę) wygodne miejsce :D Każdy my?lał, że to jest ta najnowsza "Duma i uprzedzenie" a tu niespodzianka :D Mario, stwierdził, że to jest jakie? "tureckie gów*o" i on tego ogl?dać nie chce :lol2: Gdyby nie przyjazd Ani (***Anu?|***) to pewnie by?my tam siedzieli i ogl?dali to co? :D A tak to zwinęli?my się stamt?d po 20 minutach filmu i poszli?my w ciekawsze miejsce :x :D
I było kól :D
Anu? dzięki za przyjazd for me :D :* Za tydzień też Cię widzę :P pójdziemy znów na frytki :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Sierpień 2007, 10:17   

TrzyDe, a ja się nie zgodzę z tob?. Na plakacie jest wyraĽnie napisane obok tytułu zawsze jakiej produkcji jest film i w tym przypadku jest USA/Wielka Brytania. Wersja z 2005 roku bo wła?nie o tej my?lała?, że będzie jest produkcji Wielkiej Brytanii i Francji . Także ludzie w gruncie rzeczy sami wprowadzili sie w bł?d. Oczywi?cie nie wszyscy musz? wiedzieć produkcji jakich krajów jest dany film.

Co do samego filmu to nie sadze, aby ludziom sie on nie podobał. Obejrzało go bardzo duże grono i patrz?c po ich minach wygladali na zadowolonych. Ale jak wiadomo s? gusta i gu?ciki :) Ludzie bywaj? bardzo wybredni ^ ^

Paula napisał/a:
że to jest jakie? "tureckie gów*o"


Ja tam nie widziałem Turków tylko Hindusów bo to wła?nie oni mieszkaj? w Indiach :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Sierpień 2007, 11:38   

@Michał czepiasz sie :P poza tym rzadko ludzie czytaj? szczegółowo plakaty.
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 25 Sierpień 2007, 12:03   

Michał napisał/a:
Ja tam nie widziałem Turków tylko Hindusów bo to wła?nie oni mieszkaj? w Indiach :)

Co Ty nie powiesz :)

Ten film to była masakra jaka? dla dziadków i babek na emeryturze których było sporo na sali bo siedzieli za mna i przedemna. Dobrze, ze stamtad wyszlismy bo to była tylko strata czasu :) Wole ambitniejsze filmy...
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 00:28   

Mario napisał/a:
Ten film to była masakra jaka? dla dziadków i babek na emeryturze
wiesz,ze obrażasz w ten sposób wszystkich innych młodych którzy tam byli ?

Masz pecha,ze Ci się nie podobał nie tzreba uwłaczac odrazu innym z tego powodu.

TrzyDe, a to,że ludzie nie uważnie czytaja plakaty to wiem. Mozna powiedziec ,ze informacja o kraju produkcji była napisana małym druczkiem :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 00:31   

hehe...dokładnie. a jaka jest Twoja opinia o filmie?
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 00:49   

Ja byłem mile zaskoczony,ze to jest taka wersja "Dumy i Uprzedzenie". Film zaprezentował dwa jakże odmienne ?wiaty i pokazał,że ludzie z tego kraju pomimo bycia ubogimi moga być bardzo inteligentni i oczekiwac czego? więcej odzycia niż tylko samych pieniędzy.

Był to w połowie musical i on nie musi miec własnie żadnych jakis niesamowitych przesłań do widza czy też wyszukanych dialogów. Liczy się forma przesłania jaka w tym wypadku był spiew i taniec.

Ten film nie jest jak?s straszna komerch? które zalewaj? kina w polsce i to jest jego plus. Ale wiadomo , nie kazdy musi lubiec tego typu filmy. Nie tzreba byc emeryta aby ogladac musicale jako Grease czy West Side Story znaja wszyscy i czesto gęsto młode osoby do tego wracaja.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 12:08   

Michał napisał/a:
Ja tam nie widziałem Turków tylko Hindusów bo to wła?nie oni mieszkaj? w Indiach :)
powaaażnie? Ja też, a tylko zacytowałam kolegę, który powiedział to ot tak a nie na poważnie :P
Wielu ludzi MOK zrobił w bambucho :D Każdy my?lał, że to inna wersja tego filmu a tu zonk :D szczerze mówi?c - ja też sie nabrałam, szłam tam z my?l?, że będzie co innego.. :|
Michał napisał/a:
Co do samego filmu to nie sadze, aby ludziom sie on nie podobał. Obejrzało go bardzo duże grono i patrz?c po ich minach wygladali na zadowolonych. Ale jak wiadomo s? gusta i gu?ciki :) Ludzie bywaj? bardzo wybredni ^ ^
a ja z kolei widziałam, że parę osób wyszło stamt?d (nie tylko ja, Mario i cała nasza paczka) i to nie znaczy, że s? wybredni :) Może wol? ambitniejsze filmy a nie jakie? cuda/bzdety. I nie porównuj musicali typu "Greese" czy innych do tego badziewia, które leciało w pi?tek, bo to jak porównanie dnia do nocy :) Ja nie mówię, że nie lubię musicali, oper czy innych podobnych, ale ten film mi od pocz?tku nie podszedł i tyle :]
Mario napisał/a:
Dobrze, ze stamtad wyszlismy bo to była tylko strata czasu :)
no gdyby nie Anu? to pewnie by?my tam siedzieli, a tak..... :x :D
Michał napisał/a:
Mario napisał/a:
Ten film to była masakra jaka? dla dziadków i babek na emeryturze
wiesz,ze obrażasz w ten sposób wszystkich innych młodych którzy tam byli ?
on wyraził tylko swoje zdanie :)
Michał napisał/a:
uwarznie
raczej "uwaŻnie" :|
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 13:37   

ale krytyka poleciała na ten film to szok po prostu... Ja tam byłem również i jako? nie przeszkadzała mi taka wersja "Dumy i Uprzedzenie"... JeĽdzicie po tym filmie jak po starej szm***e :|

Paula napisał/a:
Może wol? ambitniejsze filmy a nie jakie? cuda/bzdety
Kazdy film na swój sposób jest ambitny...


Paula napisał/a:
I nie porównuj musicali typu "Greese" czy innych do tego badziewia, które leciało w pi?tek, bo to jak porównanie dnia do nocy

Mozna porównać Paula... róznica taka,że w "Dumie i Uprzedzeniu" nie grali tacy aktorzy jak Travolta i jest inna muzyka. Musical to musical a nie jakie? dziwne wymysły...

Na codzień ogladam zupełnie inne kino ale ten film był miła odmiana od codzienno?ci.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
matylda 




Dołączyła: 25 Wrz 2006
Posty: 89
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 15:27   

Nobody napisał/a:
ale krytyka poleciała na ten film to szok po prostu... Ja tam byłem również i jako? nie przeszkadzała mi taka wersja "Dumy i Uprzedzenie"... JeĽdzicie po tym filmie jak po starej szm***e :|


Mhm...miałam się nie wypowiadać,
(niestety, nie mogłam być na filmie)
ale będ?c wczoraj wieczorem na koncercie szant w MOKu,
rozmawiałam ze znajomymi, którzy obejrzeli w pi?tek w/w
i jakże ostr? krytyk? potraktowany przez Was film.
Zdania mieli owszem podzielone ale jednogło?nie stwierdzili,
że pod względem oryginalnej muzyki i tańca – film ich zachwycił!


Nobody napisał/a:
Na codzień ogl?dam zupełnie inne kino ale ten film był mił? odmiana od codzienno?ci.


Zdecydowanie się zgadzam z przedmówc? (oby ich było jak najwięcej)
i dodam, że filmy, które pojawiaj? się w MOKu
w większo?ci przypadków to ciekawe i z wyższej półki Kino.
_________________
Vinum
et
musica
leatificant cor.
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Sierpień 2007, 23:36   

nie potwierdzam opinii, że MOK puszcza filmy z górnej półki...na pewno nie zawsze. pamiętam kilka dobrych filmów puszczonych w Kinie Letnim i to było na przykład "|niadanie Na Plutonie", "Kate i Leopold" oraz film puszczony tydzień temu...niestety nie pamiętam tytułu...
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 28 Sierpień 2007, 22:38   

Paula napisał/a:
on wyraził tylko swoje zdanie :)

dokładnie :)
Paula napisał/a:
raczej "uwaŻnie"

też się zgadzam :D

W ten pi?tek odbędzie się ostatni film pt. Czyja to kochanka i mam nadzieje, że pogoda dopisze i projektor będzie chodził na pełnych obrotach :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Sierpień 2007, 00:09   

Mario napisał/a:
Paula napisał/a:
raczej "uwaŻnie"

też się zgadzam
maja dzieci ubaw ? :-/ może ja Wam zaczne wytykac wasze błedy .. przykre...


matylda napisał/a:
że pod względem oryginalnej muzyki i tańca – film ich zachwycił!
dosyć specyficzny taniec ale zawsze co? wypada niesamowicie je?li tanczy grupa a nie jedna osoba.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Sierpień 2007, 00:21   

tak szczerze mówi?c to na samym pocz?tku s?dziłam, że film jest wyprodukowany przez Bollywood... jednak po zobaczeniu aktorów nie-hindusów odeszłam od tej my?li
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 10:49   

Nobody napisał/a:
maja dzieci ubaw ? :( może ja Wam zaczne wytykac wasze błedy .. przykre...

Tak dzieci maj? ubaw daj nam jeszcze wiaderko i łopatki i będzie zajeb.......
Wytykanie błędów nie jest łamaniem regulaminu, tylko jak co? razi w oczy to trzeba to poprawić :) Więc możesz nam wytykać, droga wolna :P
Nobody napisał/a:
dosyć specyficzny taniec ale zawsze co? wypada niesamowicie je?li tanczy grupa a nie jedna osoba.

Widziałem jeden układ na pocz?tku. Ciekawe ile go musieli ćwiczyć :P
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 11:37   

Nobody napisał/a:
Kazdy film na swój sposób jest ambitny...
tak napewno każdy :lol2: nie roz?mieszaj mnie :| jak wg Ciebie ambitny jest np film, który leciał 10.08.07r. ("Pamięć złotej rybki") - film o gejach i lesbach, denny jak 150, to no comment :|
Nobody napisał/a:
Mozna porównać Paula... róznica taka,że w "Dumie i Uprzedzeniu" nie grali tacy aktorzy jak Travolta i jest inna muzyka. Musical to musical a nie jakie? dziwne wymysły...
Musical "Greese" to musical na skalę ?wiatow?, a ta "Duma i uprzedzenie" w porównaniu z "Greese" to jak dzień do nocy. O musicalu "Greese" wie pól ?wiata jak nie więcej, a o tej "Dumie...." 1000 razy mniej społeczeństwa.
Nobody napisał/a:
Ja tam byłem również i jako? nie przeszkadzała mi taka wersja "Dumy i Uprzedzenie"...
a podobno miałe? być na grillu, zmieniłe? zdanie, rozdwoiłe? się czy ?ciemniasz? :|
Poza tym kiedy? napisałe?, że wszystkie filmy, które będ? lecieć w te wakacje na Kinie Letnim nie s? warte obejrzenia:
Nobody napisał/a:
Ja nie idę, żaden film nie jest wart tego aby go obejrzeć :]
- Twoje słowa z 22.lipca :] Co? tu się mija z prawd?, heheh :| A podobno to kobiety s? zmienne i niezdecydowane :lol2:
matylda napisał/a:
Zdania mieli owszem podzielone ale jednogło?nie stwierdzili,
że pod względem oryginalnej muzyki i tańca – film ich zachwycił!
nie każdy lubi to samo. Mi, jak już pisałam, nie podszedł ten film od pocz?tku - tak samo jak te głupie bzdety co leciały 10.sierpnia :| laska ma faceta, poznaje laskę i rodzi się film o lesbach... to samo je?li chodzi o facetów... przejawia się również motyw gejostwa:| faktycznie zaje*****e normalny i ambitny film :|
TrzyDe napisał/a:
nie potwierdzam opinii, że MOK puszcza filmy z górnej półki...na pewno nie zawsze. pamiętam kilka dobrych filmów puszczonych w Kinie Letnim i to było na przykład "|niadanie Na Plutonie", "Kate i Leopold" oraz film puszczony tydzień temu...niestety nie pamiętam tytułu...
zgadzam się z Tob?. Nie wszystkie filmy na Kinie Letnim s? z wyższej półki (przykład już podałam kilka razy: film z 10.sierpnia :/ ). A ten ostatni, którego nie pamiętasz nosi tytuł "Wszystko gra" - i osobi?cie mi się bardzo podobał :) "Kate i Leopold" leciał w tamtym roku - też fajny filmik, a "|niadania na Plutonie" jako? sobie nie przypominam.. chyba nie ogl?dałam :D
Nobody napisał/a:
maja dzieci ubaw ? :-/ może ja Wam zaczne wytykac wasze błedy .. przykre...
chociaż jestem dzieckiem znaj?cym pisownię polsk?, a co za tym idzie w szczególno?ci ortografię.
Mario napisał/a:
Wytykanie błędów nie jest łamaniem regulaminu, tylko jak co? razi w oczy to trzeba to poprawić :) Więc możesz nam wytykać, droga wolna :P
dokładnie. Więc Nobody, daruj sobie swoje komentarze. Zreszt? kiedy? była na forum mowa, żeby poprawiać użytkowników jak który? się z nich pomyli, był nawet taki temat. Przypomnij sobie jak nie pamiętasz, a jak Ci się nie chce to Twoja broszka :]
Mario napisał/a:
Widziałem jeden układ na pocz?tku. Ciekawe ile go musieli ćwiczyć :P
i tylko to zd?żyłe?/zd?żyli?my zobaczyć :D
Mario napisał/a:
W ten pi?tek odbędzie się ostatni film pt. Czyja to kochanka i mam nadzieje, że pogoda dopisze i projektor będzie chodził na pełnych obrotach :D
jak będzie tak zimno jak wczoraj wieczorem to ja wolę seansik na sali widowiskowej, bo inaczej będzie kiep?ciutko :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 11:50   

Mario napisał/a:
tylko jak co? razi w oczy to trzeba to poprawić
to tak otwórz oczy i zobacz,że tego błedu nie ma od dawna.. no ale po co co nie ? :-/


Mario napisał/a:
Widziałem jeden układ na pocz?tku. Ciekawe ile go musieli ćwiczyć
To chyba zasn?łe? na filmie.

Paula napisał/a:
10.08.07r. ("Pamięć złotej rybki") - film o gejach i lesbach, denny jak 150, to no comment
A dlaczego nie ? Film przedstawia historie zwykłych ludzi ich perypetie i wytyka błędy których należy się wystrzegać. A,że Ty nie lubisz filmów o takiej tematyce to logiczne,ze nie będzie Ci sie taki film podobał.

Paula napisał/a:
Musical "Greese" to musical na skalę ?wiatow?, a ta "Duma i uprzedzenie" w porównaniu w "Greese" to jak dzień do nocy. O musicalu "Greese" wie pól ?wiata jak nie więcej, a o tej "Dumie...." 1000 razy mniej społeczeństwa.
Zbyt słaba reklama poszła i dlatego wielu ludzi nie wie o tym filmie. Ale jest bardzo wiele filmów o których nie wiem a sa godne uwagi i tak będzie zawsze.

Paula napisał/a:
"Greese"


A "Grease" bo tak to się pisze :) gdyby nie Travolta również nie był by tak znany filmem.

Paula napisał/a:
a podobno miałe? być na grillu, zmieniłe? zdanie, rozdwoiłe? się czy ?ciemniasz?
Grill nie trwał cała noc :)

Paula napisał/a:
Poza tym kiedy? napisałe?, że wszystkie film, które będ? lecieć w te wakacje na Kinie Letnim nie s? warte obejrzenia
Tylko "krowa" nie zmienia swoich upodobań. Posłuchałem znajomych i poszedłem.


Paula napisał/a:
chociaż jestem dzieckiem znaj?cym pisownię polsk?, a co za tym idzie w szczególno?ci ortografię.
wow Pani profesor :) a widzisz gdzie? jeszcze ten bł?d bo ja go nie znalazłem ?

Paula napisał/a:
Zreszt? kiedy? była na forum mowa, żeby poprawiać użytkowników jak który? się z nich pomyli, była nawet taki temat.
widzisz ten bład nadal ? Mario napisał już po fakcie poprawienia tego błedu , także było to zbedne...

Z mojej strony Tyle odnosnie tego filmu i cało?ci, szkoda czasu . :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 12:45   

Nobody napisał/a:
To chyba zasn?łe? na filmie.
on nie zasn?ł tylko wyszedł razem ze mn?. Mieli?my ciekawsze plany na spędzenie czasu w gronie znajomych, bo film to można sobie zawsze obejrzeć :]
Nobody napisał/a:
A,że Ty nie lubisz filmów o takiej tematyce to logiczne,ze nie będzie Ci sie taki film podobał.
no sorry, ale chyba już pornole s? lepsze niż jakie? filmy o gejach i lesbijkach :| chociaż i tych pierwszych też nie ogl?dam, bo i po co mi takie co?? :| jeszcze tak nisko nie upadłam :]
Nobody napisał/a:
Zbyt słaba reklama poszła i dlatego wielu ludzi nie wie o tym filmie. Ale jest bardzo wiele filmów o których nie wiem a sa godne uwagi i tak będzie zawsze.
ale? Ty m?dry, ohohoho
Nobody napisał/a:
A "Grease" bo tak to się pisze :)
dziecko i co? Masz ubaw? :] thx za poprawkę :]
Nobody napisał/a:
Tylko "krowa" nie zmienia swoich upodobań.
sk?d wiesz, że tylko krowa? Czytasz w ich my?lach? lol... ależ pu?ciłe? stwierdzenie, chyba ten tekst z Anglii przywiozłe? :lol2:
Nobody napisał/a:
wow Pani profesor :) a widzisz gdzie? jeszcze ten bł?d bo ja go nie znalazłem ?
i co z tego, że nie ma? Ale był, a Neo poprawił, więc czego się czepiasz? Jakby? był kulturalny to by? zamkn?ł się i pisał sobie o filmie ale nie.. Ty się we wszystko wtr?casz, uważasz się za m?drego, ale Twój nick mówi sam za siebie.... Nobody :] czyli Nikt.
Nobody napisał/a:
Mario napisał już po fakcie poprawienia tego błedu , także było to zbedne...
i co z tego, że po fakcie? Może nie zauważył? A Ty sam lepszy nie jeste? i Twoje gadanie jest bardziej zbędne i nijakie, więc daruj sobie wtr?canie się w czyje? wypowiedzi chodz?ca "kulturo osobista".
Cytat:
Z mojej strony Tyle odnosnie tego filmu i cało?ci, szkoda czasu . :)
ciekawe :]

Jutro zapowiada się nawet fajny film... oby taki był, bo w końcu to ostatnie Kino Letnie w tym roku :) więc może co? smacznego nam dadz? na deser :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Wrzesień 2007, 20:28   

Paula napisał/a:
Nobody :] czyli Nikt.
Dam sobie z tob? spokój bo nie jeste? warta kłótni :)

TrzyDe napisał/a:
wyprodukowany przez Bollywood...
to nie jeste? sama ja też tak sadziłem ale o ile mnie pamięć nie myli to przy bollywood było dwukrotnie więcej tańca zawsze :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.