Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
makijaż czy może nie?
Autor Wiadomość
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 20:08   makijaż czy może nie?

Tak sobie laseczki moje kochane pomy?lałam.... co sadzicie nt. malowania sie nt. do szkoly... czy same sie malowałyscie badz malujecie do szkoly.... i czy tusz niszczy rzęsy?
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 20:36   

To ja się nawet wypowiem :lol2:
Osobi?cie nie wychodze z domu bez makijażu :D Mówię tu o takim delikatnym, a nie 5kg tapety na twarz, całe opakowanie cieni do powiek i 3 tubki tuszu do rzęs.. to to w ogóle odpada, bo dla mnie to jest wprost żałosne jak tak niektóre panny się maluj? :hahaha: Ja nie wiem w ogóle jak tak można na ulicę wyj?ć :hahaha: CYRK jak dla mnie :lol2:
No także ja jak co? to troszkę podkładu i tusz do rzęs i w drogę :) na większe wypady i imprezy to czasem jaki? cień się zapoda, chociaż nie przepadam za bardzo za tym :D a tak ogólnie to zaczęłam sie malować w 1 klasie LO :) W ogóle strasznie się zmieniłam od ramtego czasu ale to szczegół :D zgorszyłam się, wyładniałam :hahaha:
Jak idę ulic? i widzę takie 15stki wymalowane, które uważaj? się za Bóg wie co to aż mnie skręca... nie wiem czy się ?miać czy płakać.. po raz kolejny powiem, że takie co? jest dla mnie żałosne... no ale co poradzić.. ich broszka..
A czy tusz niszczy rzęsy? Sama nie wiem.. może i poniek?d tak..chociaż mi tam nic się z rzęsami nie dzieje :lol2: Jako? co 2 mieszki chodzę sobie też na hennę, przynajmniej mam wtedy pikne i caaaałe czarne rzęski :hyhy: Podobno henna mniej niszczy rzęsy niż tusz, ale czy to prawda to nie wiem :D i to na razie tyle.. bo wena mi sie skończyła :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 21:09   

ja lubie delikatny makijaż składaj?cy sie z tuszu do rzes i czasami ale to bardzo rzadko cienia :) nie lubie fluidów czy podkładów <zygi> bo nie raz widziałam jak to niszczy cere i robi? się syfy :/ ale na miasto bez makijażu moge wyj?ć :D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 21:21   

Marlenka napisał/a:
nie lubie fluidów czy podkładów <zygi> bo nie raz widziałam jak to niszczy cere i robi? się syfy :/
ja bez fluidu to wygl?dam jak z horroru więc wolę tycieńkę go użyć :D poza tym syfy tak czy tak mam, bo mam od zawsze zje***? cerę... i tyle.. :(
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 22:54   

hie hei no ja to sie zaczelam malowac.. hm... w 2 albo 3 klasie gim :) kiedy? to bez pociagniecia twarzy leciutenka warstwa fluidu to bym nie wyszla :) a od.. jakos.. hmm ponad pol roku.. nie uzywam fluidu wogole.. czasem tylko jakis puder.. czy korektor.. no i w "wazniejszych" momentach tusz do rzes i cien do powiek :P i powiem wam ze mi z tym lepiej :P hie hie no oczywiscie blyszczyk nie opuszcza mnie nigdy :D a co "wytapetowanych " panienek .. to n/C
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 06:27   

Wszystko co nakłada się na gębę w celu pomalowania się to mój wróg! :D :D :D No nie cierpię po prostu! :D Ale czasem muszę, bo to albo wesele, albo jakis bal i nie ma rady :kwasny: Tylko że zazwyczaj zapominam wtedy że jestem wymalowana i nieopatrznie rozmazuję sobie ten mój mejkap wygl?dem dorównuj?c potem cyrkowemu clownowi :rotfl: Nie no ale tak na poważnie to nie stosuję. Nie mam potrzeby i już ;)
_________________
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 11:23   

Gosiaczek:P napisał/a:
i powiem wam ze mi z tym lepiej

to normalne. kobieta umalowana i wystrojona czuje sie atrakcyjniejsza... (znaczy wiekszosc kobieta :P )
feety napisał/a:
nieopatrznie rozmazuję sobie ten mój mejkap

ja tez.... bo mam taki tik nerwowy ze tre oczy...
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 11:55   

stacha napisał/a:
to normalne. kobieta umalowana i wystrojona czuje sie atrakcyjniejsza... (znaczy wiekszosc kobieta :P )
aniu chodziło mi o to :P ze od kad nie uzywam tych wszystkich duperelków do malowania na codzien :P jest mi z tym lepiej :D tzn bez makijazuu :D :D ( przynajmniej mniej czasu trace raniooo :P P :D )
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 13:11   

stacha napisał/a:
i czy tusz niszczy rzęsy?

Ja nie mam pojęcia, czy tusz niszczy rzęsy, ale... masz tak ?liczne piegi, że grzechem byłoby zababrać je jakim? mejkapem [ czy jak to się tam pisze/nazywa ].
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 13:29   

kaczy napisał/a:
masz tak ?liczne piegi
a ja mam piegi na plecach :lol2: i też s? piękne.. jak to mi okulistka powiedziała jak byłam u niej ostatnio - ponętne, kusz?ce :lol2: a ja w brecht :D ale mi tam się one podobaj?, przynajmniej nie mam łysych pleców :hahaha:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 13:48   

kaczy napisał/a:
masz tak ?liczne piegi, że grzechem byłoby zababrać je jakim? mejkapem

hm.... pare razu jak sie widzielismy byly zamazane mejkapem ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:17   

stacha napisał/a:
hm.... pare razu jak sie widzielismy byly zamazane mejkapem ;)
LOL :lol2: Kaczu? no to Ci pojechała teraz :hahaha: wybierz się do okulisty :D moge i?ć z Tob? :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:29   

stacha napisał/a:
hm.... pare razu jak sie widzielismy byly zamazane mejkapem

HA! Ostatnio na pewno nie było na nich żadnego mejkapu! O! :P

Paula napisał/a:
Kaczu? no to Ci pojechała teraz

Eeee tam od razu pojechała. Sama ma skleroze i tyle... :rotfl:
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:31   

kaczy napisał/a:
HA! Ostatnio na pewno nie było na nich żadnego mejkapu! O!

no ostatnio nie!! ale napisałam, że pare razy jak sie widzielismy mialam mejkap :P

kaczy napisał/a:
Eeee tam od razu pojechała. Sama ma skleroze i tyle...

ej... nie prawda.... to ze zapominam o wszystkim to nie znaczy ze zapominam kiedy mialam mejkap... ja mam limity miesięczne :P
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:35   

Cytat:
no ostatnio nie!! ale napisałam, że pare razy jak sie widzielismy mialam mejkap

Przepraszam, ale dopiero ostatnio sie przygladałem piegom bo Ci się "oczy ?miały". Wcze?niej to ja nie zauważyłem... widocznie się gapiłem na biust... :wstyd:
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:36   

Makijaż hm........ czasami tak ale wyłacznie naturalny:) a czy tusz do rzes niszcze szczerze to chyba troszke tak poniewaz ja przez chyba tydzień nie malowałam rzes to powiem wam ze stały sie grubsze i mocniejsze :) to chyba też zalezy jakiej marki uzywa sie tuszu i czy ma jakies witaminy w sobie :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:40   

kaczy napisał/a:
widocznie się gapiłem na biust...

kaczy :!: :mur: :killer: :rower: :zdziwko: :bije: :psikus:
od jutra na spotkania z Toba chodze w golfach o!!!
i umalowana jak motyl :D
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:43   

***Anu?|*** napisał/a:
to chyba też zalezy jakiej marki uzywa sie tuszu i czy ma jakies witaminy w sobie

Nie kupujta tuszu z "Biedronki". Opamiętajta się... dziewuchy! :P

stacha napisał/a:
od jutra na spotkania z Toba chodze w golfach o!!!
i umalowana jak motyl

Od jutra to nie chodzisz ze mn? na spotkania (bo wyjeżdzasz). Ty naprawdę masz skleroze. :rotfl:
Swoj? drog?... skoro to ma być dopiero od jutra... czy to znaczy, że dzi? przyjdziesz nago? :wstyd:
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
Ostatnio zmieniony przez kaczy 14 Lipiec 2006, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 14:48   

kaczy napisał/a:
Nie kupujta tuszu z "Biedronki". Opamiętajta się... dziewuchy!

czemu? z bierdonki czerwoy taki jest. wiec na makij?ż a'la motyl w sam raz. :)
kaczy napisał/a:
Ty naprawdę masz skleroze

czepiasz sie szczegółów....

a co do malowania bo sie nie wypowiedziałam :rotfl: :hahaha:
(dobry humor mam.... :) )

to nie toleruje malowania sie w wieku gimnazjalnym.... po prostu dla mnie to za wczesnie... sama zaczelam cos robic z gęb? rok temu.... ale tylko podkład... i kredka do oczu... teraz robie to bardzo zadko..... chyba ze gdzies wcyhodze ale w lato to raczej nie bo płyne... w zime owszem bo ryja mam czerunego jakby mnie neo za póĽno z piekarnika wyj?ł :P

** Dodano: Pi? 14 Lip, 2006 **
kaczy napisał/a:
Swoj? drog?... skoro to ma być dopiero od jutra... czy to znaczy, że dzi? przyjdziesz nago?

kolejny piotrkowski jawny zboczuch :/ bedziesz pierwszy. przesuwamy liste :looka: przesuwamy? :looka:

dzisiaj nie przyjde w ogole, a nago nie chcialbys mnie widziec, zareczam Ci. tak bez makijazu nawet wygladam strasznie ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.