Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Czy łatwo być kobiet??
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 21 Lipiec 2006, 12:47   Czy łatwo być kobiet??

yOł :rotfl:

Padła taka kwestia jedna w innym temacie, więc trza to wykorzystać :D

A więc pytanie jest następuj?ce: czy uważacie moje drogie panie (no faceci też mog? się wypowiedzieć, je?li chc? :P ), że mamy ciężkie czy też łatwe życie? Bo tak.. my wszystko robimy praktycznie.. jak wiadomo, jak kobitka wyjdzie za m?ż to niby jej obowi?zkiem jest prać, sprz?tać, gotować, chodzić po zakupy itd... a jeszcze do tego musi mieć siłe na zaspokojenie swojego faceta, i nie ma tutaj, że głowa boli, bo facet focha pu?ci.. Kobieta znosi ci?żę i różne nieprzyjemno?ci z ni? zwi?zane, ona musi urodzić, wychować dziecko.. do tego jeszcze dochodz? inne rzeczy, które towarzysz? jej już od najmłodszych lat, czyli co miesięczne umieranie podczas miesi?czki.. jakie? głupie komentarze i spojrzenia facetów na ulicy.. My?licie, że taki przeciętny facet dałby sobie z tym wszystkim radę? Wytrzymałby tak? presję?
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 21 Lipiec 2006, 12:59   

Hmm kwestia jest do?ć trudna, jak dla mnie. Bo z jednej strony fakt kobiety maj? jak dla mnie na prawdę ciężko :) Ale przecież potrafi? się tak ustawić, żeby połowa rzeczy, ktore musz? zrobić im odpadła i przeszła na faceta ;) Z drugiej strony.. facet też ma nie lekkoo.. utrzymanie rodziny, zapewnienie bezpieczeństwa, wszystkie prace domowe zwi?zane z naprawianiem , samochodem itd itp :) No ale nie musi rodzić dzieci i cierpieć co miesi?ć :) :D i to jest w tym wszystkim nie fair :D Dodajmy jeszcze, że nie musi golić nóg :D itd itp :D NO a czy facet wytrzymałby na miejscu kobiety??? Hmmm.... my?le, że raczej nie.. zwariowałby jak by miał co miesi?ć umierać z bólu.. pamiętać o wszystkim co zwi?zane z dziećmi.. itd itp.. Chociaż. może i s? faceci którzy by temu wszystkiemu podołali??? Przecież s? faceci, którzy zajmuja sie domem... z różnych przyczyn... i daj? sobie rade.. więc może to po prostu zależy od faceta??
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 22 Lipiec 2006, 23:17   

a pomarudze sobie teraz troche :rotfl: a co! wolno mi czasem :P
oczywiscie ze kobitki maj? straszne zycie. oczyiwscie nie mowie ze zawsze :] ale dosc czesto.
a to co miesieczne bole i nie tylko bo niektore maj? równiez inne objawy napiecia przedmiesi?czkowego ;/ wrr, ktore ja niestety mam :mad: okrucienstwo.
nie fer, nie fer i jeszcze raz nie fer :!:
a faceci narzekaj? przebywaj?c w tym czasie z nami. a co by było jakby sami to mieli.. pozabijali by sie nawzajem ;]
a to faceci patrz?cy sie nie tam gdzie trzeba :kwasny: no coment normalnie.
a to ci?za.. gasz.. i najgorsze z tego porod. chociaz ci?ze chyba z tego wg mnie jeszcze hm ze tak nazwe najbardziej do przyjecia bo przychodzi na swiat nasze malenstwo a to jest warte kazdego cierpienia :)
dlatego uwazam iz faceci powinni wspierac swoje kobiety w róznych trodniejszych chwilach ich zycia :)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 12:41   

Królewna_Lufka napisał/a:
oczywiscie ze kobitki maj? straszne zycie

no fakt, czasem maj?...:|
Królewna_Lufka napisał/a:
a to co miesieczne bole i nie tylko bo niektore maj? równiez inne objawy napiecia przedmiesi?czkowego

:D :D :D ..ooooo!! Za to wtedy faceci maj? straszne życie...!! :D :D :D
_________________
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 12:45   

feety napisał/a:
ooooo!! Za to wtedy faceci maj? straszne życie...!!

dajemy im popalić wtedy ;)
:rotfl:

ale ogólnie mówi?c, tak mimo tego narzekania, nie chciałabym być facetem :P
jestem zadowolona iz jestem kobitk? :D :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:15   

Wiecie co.. ja też bym nie chciała być facetem.. nie wiem czemu :D po prostu :) i tak mi dobrze :) Fakt faktem kobiety maj? ciężko bardzo, ale jako? musimy sobie dawać radę, bo innego wyj?cia nie mamy :P
Gosiaczek:P napisał/a:
facet też ma nie lekkoo.. utrzymanie rodziny, zapewnienie bezpieczeństwa, wszystkie prace domowe zwi?zane z naprawianiem , samochodem itd itp
nio zgadzam się z Tob? :) fajnie, że ja np miałabym grzebać przy samochodzie, albo naprawiać co? innego :D jeszcze gwoĽdzia w ?cianę wbiję ale reszty nie tykam :D kiedy? korki wysadziłam w domu jak grzebałam przy elektryczno?ci ale to szczegół :rotfl:
Gosiaczek:P napisał/a:
No ale nie musi rodzić dzieci i cierpieć co miesi?ć :) :D i to jest w tym wszystkim nie fair :D ......zwariowałby jak by miał co miesi?ć umierać z bólu..

Królewna_Lufka napisał/a:
co miesieczne bole i nie tylko bo niektore maj? równiez inne objawy napiecia przedmiesi?czkowego ;/ wrr, ktore ja niestety mam :mad: okrucienstwo.
hehe :D zgadzam się z wami :D mnie lepiej nie tykać wtedy czasem :D i bez tabletki z domu nie wyjdę, bo się boję..raz wyszłam tak do szkoły, bo nie miałam żadnego procha to z bólu brzucha prawie zemdlałam, i mnie koleżanki zaprowadziły do pielęgniarki.. a byłam blada jak ?ciana :|
Faceci chyba by wykitowali na naszym miejscu :]
Gosiaczek:P napisał/a:
Dodajmy jeszcze, że nie musi golić nóg :D
ooo widzisz :D i pod pachami też i jeszcze gdzie? :D i z tym maj? dobrze :D a my jak się nie ogolimy to od razu, że nie jeste?my zadbane i w ogóle :|
Gosiaczek:P napisał/a:
Chociaż. może i s? faceci którzy by temu wszystkiemu podołali??? Przecież s? faceci, którzy zajmuja sie domem... z różnych przyczyn... i daj? sobie rade.. więc może to po prostu zależy od faceta??
napewno s? tacy, ale taki facet to zdarza się jeden na 1000 :) S? rodziny, w których np. tylko ojciec jest, bo matka nie żyje :( I taki tatu? musi zaj?ć się dziećmi, domem i innymi sprawami, bo je?li kocha swoje dzieci i zależy mu na nich to innego wyj?cia nie ma. Osobi?cie podziwiam takich facetów :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:19   

Paula, ale s? równiez i kobiety ktore same wychowuj? dzieci :] i ona wbijaja te gwoĽdziki, grzebia w autach, naprawiaj? korki w domach :P i dodatkowo te 'cierpienia' kobiece maja :D
to dopiero podziw dla nich sie nalezy :padam:
ja bym chyba tak nie dała rady .
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:23   

Królewna_Lufka napisał/a:
Paula, ale s? równiez i kobiety ktore same wychowuj? dzieci :]


No np. moja Mama :o , ale ona nie robi żadnych takich prac, bo wkońcu od czego? jestem :P


Ojj tam, a jak Wy marudzicie to my?licie, że nam jest dobrze, ale jak jest tylko
"misiu podasz mi co? tam", "Kochanie wstań podaj, albo zrób co?" ?:D

O f*ck. :D


Pozdrawiam miłe Panie. :kiss:

P.S. Tylko nie zróbcie nagonki na mnie zaraz :lol2: :!: :D
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:29   

jelOnek, i dobrze ze ma Ciebie Kotku :]

jelOnek napisał/a:
"misiu podasz mi co? tam", "Kochanie wstań podaj, albo zrób co?"

ciesz sie ze jest tak ładnie, a nie np 'natychmiast wstan i mi to k*rwa podaj' :hahaha:
zarcik :rotfl:

ale to jest własnie takie słodkie :D jak Wy nam tak to podajecie albo w czym? pomagacie :) przynajmniej wg mnie :) bo ja się wtedy czuje jak mała księzniczka, taka bezbronna istotka ktor? trzeba sie opiekowac :D bosko :zawstydzony:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:32   

Królewna_Lufka napisał/a:
ale s? równiez i kobiety ktore same wychowuj? dzieci :]
no ale ja przytoczyłam przykład dotycz?cy facetów :)
Królewna_Lufka napisał/a:
i ona wbijaja te gwoĽdziki, grzebia w autach, naprawiaj? korki w domach :P i dodatkowo te 'cierpienia' kobiece maja :D
to dopiero podziw dla nich sie nalezy :padam:
dokładnie :) aż podziw bierze :)
jelOnek napisał/a:
No np. moja Mama :o , ale ona nie robi żadnych takich prac, bo wkońcu od czego? jestem
ale Ty już nie jeste? dziecko :) zdolniacha z Ciebie jest i w ogóle fajny jeste? :P :D
jelOnek napisał/a:
Ojj tam, a jak Wy marudzicie to my?licie, że nam jest dobrze, ale jak jest tylko
"misiu podasz mi co? tam", "Kochanie wstań podaj, albo zrób co?" ?:D
noooo a facet do swojej kobitki tylko "podaj piwo kobieto, mecz się zaczyna... " :D
jelOnek napisał/a:
Tylko nie zróbcie nagonki na mnie zaraz :lol2: :!: :D
hmm.. jeszcze zobaczymy :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:33   

Paula napisał/a:
noooo a facet do swojej kobitki tylko "podaj piwo kobieto, mecz się zaczyna... "

ja bym nie podała :rotfl: a co. bunt na pokładzie :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:36   

Mami, jeszcze przez niecały misi?c jestem małe dziecko :P :D
Wiem, ze fajny jestem :D :kiss: ( skromno?c - to nie dla mnie :] )


Ja mówie Księżniczce, żeby co? zrobiła/podała tylko jak jest bliżej do tego niż ja :lol2: :P
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 13:39   

jelOnek napisał/a:
Ja mówie Księżniczce, żeby co? zrobiła/podała tylko jak jest bliżej do tego niż ja

i tak zazwyczaj tego nie robie :rotfl: no chyba ze.. ale to czasem tylko :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 3 Październik 2006, 01:11   

Kobieta ma zawsze ciężkie zycie, ale nikt nie powiedzial, że facet nie... obie płcie przez całe swoje zycie maj? masę na głowie i dużo obowi?zków.
Ale w dzisiejszym ?wiecie rola kobiety już nieco się zmieniła - teraz kobiety mog? chodzić do pracy realizowac się zawodowo i pi?ć się po szczeblach kariery... robi? co chc? i nie zawsze patrz? na innych. A kiedy?? Kobieta bardzo młodo wychodziła za m?ż, rodziła dzieci, sprz?tała, prała gotowała, nie mogła nic zrobić dopóki m?ż nie pozwolił... to były ciężkie czasy... teraz jest już inaczej, jest większa swoboda, równe prawa dla kobiet i mężczyzn, co sprawiło, że nie raz kobieta zarabia na dom, a mężczyzne je utrzymuje w porz?dku.
Ciężko?ć życia wynika teraz przez problemy, ale na pewno nie styl życia, bo kazdy ma teraz wybór.

Czy mam takie ciężkie życie? chyba nie... a przynajmniej nie mogę tego tak nazwać... mam wspaniałego Męża, oboje dzielimy się obowi?zkami jak trzeba, nikt nie żyje na drugiego utzrymaniu, dzielimy się wszystkim (łacznie czym? takim jak pranie gotowanie, czy sprzatanie). Nie mieszkamy jeszcze razem , ale bardzo często nam się zdaża pomieszkiwać. On jest jeszcze moim Mężem a nie mężem. Ale wszystko układa się bardzo dobrze i w jak najlepsz? stronę. Z nim nie będę miała ciężkiego życia (mam tak? nadzieję) ;)
_________________
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Październik 2006, 22:28   

Ja powiem tak- zdecydowanie kobiety maj? ciężkie zycie... Co nie znaczy ,że faceci to juz maja łatwo lekko i przyjemnie :P Jednak kobiety maj? zdecydowanie gorzej ! i to juz od samego pocz?tku swojego istnienia... dlatego tez w sumie s? silniejsze od facetów... bo serio jaki facet przetrzymal by miesiaczke? :| o porodzie już nie wspominam...
Owszem mężczyĽni musz? wykonywać wiele rzeczy w domku tzn. naprawianie itd... ale s? kobiety ktore swietnie sobie z tym radza... a co do zarabiania pieniedzy to stereotyp facet pracuje kobieta wychowuje dzieci to juz dawno do lamusa odstawili ! więc ten przykład jest chybiony niestety...
No i kobieta zawsze musi być piekna wypoczeta wspaniała w kazdym calu bo inaczej sie powie ,ze się zaniedbała... czyli nie ma tak lekko... No i opieka nad dziecmi... przeciez to jasne ,ze wła?ciwie wszystko jest na głowie kobiety :P
Ale nie narzekam na to ,że jestem kobiet? warto jest przej?c przez wszystkie trudy bycia ni? bo i tak jest pieknie ;) ;)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 17:23   

moze teraz to co napisze bedzie troche nie miłe dla was tzn. dla tych co do tej pory sie wypowiedzieli........... z waszych wypowiedzi wnioskuje ze jeste?cie młodzi i mieszkacie jeszcze z rodzicami.......... ja wiem ze niektórzy maj? obowi?zki domowe w których pomagaja rodzicom...............wiekszo?ć z was pisze o rodzeniu dzieci..........moge wypowiedziec sie na ten temat bo urodziłam juz dwojke wspaniałych urwisów i po pierwsze chociaż przy każdym z porodów miałam małe niespodzianki i nie było tak kolorowo jak opisuja to w czasopismach to za zadne skarby nie oddałabym tego wydazenia facetowi :) , a po drugie to przecierz pan bóg zrzucił na nas taka odpowiedzialno?ć bo przecierz facet nie wytrzymałby takiego bólu i stresu z tym zwi?zanego...... co do obowiazków w domu robie praktycznie wszystko sama ale cóż jak m?ż pracuje po 16 do 20 godzin na dobe nie mogę wymagać od niego żeby prasował ubrania o 21.00 i chociaż czasami szlak mnie trafia to trzeba żyć dalej ale jak ma tylko czas to chetnie mi pomaga....... uważam ze kobieta w tych czasach powinna sobie dawac rade tez sama bo jak zabraknie kiedys tej drugiej połowy to co? rece pod tyłek sobie włorzy i bedzie czekac jak sie wszystko samo zrobi.......... ja przez cale moje dotychczasowe życie robiłam już prawie wszystko tzn. zakładałam płyty kartonowo -gipsowe, płytki w kuchni i łazience itp........ nawet naprawiałam samochody....... to nic trudnego tylko trzeba troche checi :) a co do miesi?czki to zgadzam sie z wami w 100% ......ona powinna byc do pewnego wieku i sie skonczyc bo to uci?zlwe nie tylko dla kobiet ale i dla meszczyzn...... kiedy mnie zbliża sie ten czas mój m?ż stara sie trzymac odemnie z daleka......jednym słowem mówi?c z siekiera nie podchodz bo zabiję :lol2:
ale czasami mi sie marzy żeby chociaz jeden tydzień byc facetem zamienić sie z nim żeby niektórzy zobaczyli i docenili to co dla nich robimya po drugie po to by ich czasami zrozumiec :)
Królewna_Lufka napisał/a:
a to faceci patrz?cy sie nie tam gdzie trzeba

uważam że od tego s?, taka juz ich natura........my też id?c ulic? ogl?damy sie za przystojniakiem który nas wła?nie min?ł, czyz nie? a tak poza tym która z nas mimo ze ma chłopaka, męża nie lubi jak obejrzy się za ni? jaki? facet, czy nie czujecie sie wtedy dowarto?ciowane w tym sensie ze podobacie sie jeszcze na tym swiecie komu? innemu? :)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.