Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zasilacz do komputera.
Autor Wiadomość
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Sierpień 2006, 07:23   Zasilacz do komputera.

Słuchajcie! Potrzebuje zasilacza do komputera ale nie wiem gdzie go szukać w naszym mie?cie. Wiem ze jest komis na Jagiellońskiej ale ceny odpadaj? u go?cia. Moze wy znacie jeszcze jakie? miejsca gdzie moge kupić albo sami macie jaki? stary nie potrzebny. Zgłaszajcie na forum to sie odezwe. Pozdrawiam
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 18 Sierpień 2006, 13:01   

ja polecam allegro :) tanie i dobre zasilacze 400w za 70 zl ;)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Sierpień 2006, 14:17   

Zależne jest to ile chcesz wydać, swojego czasu był komis koputerowy na słowackiego id?c od mc w kierunku stacji po prawej stronie. Zajżyj również do Reactora, tylko,ze tam już beda same nówki ale ceny s? rozsadne. Tak samo jak luck Ci napisał zajżyj na allegro, bo tam czasami trafiaj? sie niesamowite okazje na zakup nowego w cenie starego.

Ja polecam ogólnie zasilacze Chieftec
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Sierpień 2006, 21:14   

Tzn nie okre?liłem sie dokładnie. POtrzebuje czegos za grosze (góra 15 żł) ponieważ składam takie małe ?wiatełko dyskotekowe i potrzebuje taniego zasilenia. Wszystko ma byc jak najmniejszym kosztem dlatego szukam czego? uzywanego i sprawnego w granicach 200W. Co do komisu na Słowackiego juz go nie ma. Jest natomiast na Jagiellońskiej drugi ale go?ciu sie chyba przecenia bo strach tam o cene pytać. Za stary uzywany zasilacz on chce ok 40zł. Allegro ci?gle obserwuje i czekam na kogos z naszych okolic aby nie płacić za przesyłke bo to również dodatkowy koszt. Dzieki za pomoc i pozdrawiam
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.