Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
5 lecie klubu "66" :)
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
  Wysłany: 27 Sierpień 2006, 13:54   5 lecie klubu "66" :)

W piatek 25 i sobote 26 sierpnie klub "66" czyli popularne szóstki :D obchodził swoje 5 lecie istnienia.

W pi?tek między innymi grała kapelka "Anex" w "ogródku" pod parasolami i ludzie się ?wietnie bawili przy niej :) O godz 23 impreza przeniosła się do "piwnicy" gdzie za konsol? stan?ł Dj Matt i porwał przybyłych do gibania się :lol2: swoj? muz? :D Z forumowiczów w pi?tek zaraz po kinie w klubie zjawili się ja i Neo :) Niestety pogoda nie była sprzyjaj?ca wiec gdy pili?my napoje ;) zakupione w "Carlosie" (czyt. taniej) :D to na nas kapało ale nadrabiali?my ?wietn? zabaw? w "piwnicy". Około godz. 3:00 zaszła głupia sytuacja. Ponieważ ochroniarz :cisza: nie chciał nas wpu?cić do klubu twierdz?c że zaraz się kończy impreza a trwała ona jeszcze dobre 30 min. Zdenerwowało nas to lekko powiedziawszy. Neo ma również o tym swoje zdanie :] Około godz 4 byli?my w domku :)

W sobote również odbyły się dwie imprezy. "Ogródek" do godz. 23 Dj Matt a po 23, "piwnica" i Dj Power :hyhy: Na szczę?cie pogoda była lepsza i już na nas nie kapało :D Zabawa róznież była ?wietna, na tych lepszych kawałkach Powera :D Nie wiem dlaczego ale u dziewczyn przeważał kolor czerwony :lol2: I te w tej czerwieni były bardziej towarzyskie :rotfl: Ochrona była miła :D w stosunku do nas i zabawa była po pachy :D Z forumowiczów znowu byłem ja i Neo i teraz uwaga.... Efelynka również się zjawiła co nas bardzo ucieszyło :)

PS: Za rok będzie 6 lecie więc będzie "666" :lol2: To będzie dopiero zabawa :D :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Sierpień 2006, 14:14   

2 Dni wspaniałej imprezy, jako? wcze?niejsze imprezy tam ?rednio przypadały mi do gustu. Ale te 2 dni mogę zaliczyć do naprawdę udanych :D W pi?tek troszkę pokropiło, ale to nie odstraszyło nas od wypicia piwka na ?wieżym powietrzu :lol2: można było się tak dobrze schłodzić po wizycie na parkiecie :hyhy: Razem z zespołem "Anex" na górze nie mieli?my okazji się pobawić jedynie mogli?my wysluchac ich kilku kawałków. Po dłuższym czasie zauważyli?my,ze nawet był stół wiejski, gdzie pwena grupka osób rzucała się porem :hahaha: stół ogołocili do czysta. Tak jak już Mariusz napisał za konsol? stał DJ Matt mój dobry znajomy heh :) momentami wymianiał się ze swoim bratem Małym. Muzyka super, wspaniali ludzie co w rezultacie dało nam super zabawę :D Oczywi?cie dużo pieknych Pań :P
Ostatnie minuty w klubie nie zakończyły się super gdyż gdy wyszli?my sobie przed lokal na chwilkę i chcieli?my wrócić to ochroniarz miał jakie? dziwne ale, i nie udało nam się powrócić do niego. :zly: Gdyby był mniejszy i sam to można było by pogdać inaczej :D no ale cóż głupiemu trzeba było ust?pić. Za to na drugi dzień był aż nad to uprzejmy ciekawe czemu :hyhy:
Kolejny dzień poprawiny 5 lecia "66" również spotkali?my się w tym samym gronie z Mariuszem. Summer Party w ogródku miało potrwać do godzinn porannych ale dzięki ludzi? mieszkaj?cym w pobliżu nie było to możliwe bo zjawiły się "smerfy" :lol2: ( nie powiem co robili wcze?niej a jest to zwi?zane z nami :D ) i impreza przeniosła się z ogródka kompletnie do "piwnicy" :) Matt był niezadowolony i wcale mu się nie dziwie i na koniec 2 panienki zaczeły jako? wydziwiac odno?nie muzyki w ogródku i razem z Mattem powiedzielismy immy parę słów i sobie poszły :D . Balety w "piwnicy" hmm były jak najbardziej udane sporo znajomych spotkałem tak jak w dzień poprzedni, nawte takich których nie widziałem hmm dobry rok :D DJ Power, za konsoleta zdeczka się nie sprawdzał pod wzgędem technicznym i aż mi uszy pękały :kwasny: Wczoraj na parkiecie królował kolor "czerwony" Mariusz miał okazję sie o tym przekonać bo ja nie dałem się wrobić hihih :lol2: "66" jak najbardziej się spisały z cała organizacj? 5 lecia, mega plus nie było żadnej dzieciarni typu 14 czy mniej niż 19. Mariusz miał kolor czerwony w oczach a ja czarny :lol2:
Gdzie? między 1:00 a 2:00 ku naszemu zdziwieniu pojawiła się Ewela ^^

Za rok już 6 lecie mega impreza satanistyczna "666" przybywajcie :hahaha:

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Wrzesień 2006, 22:15   

Nie byłam i nie żałuję, że nie byłam :P inaczej miło czas spedziłam :oczami: Zreszt? nie lubię tłoku a tam zapewne dupa o dupę sie obcierała i nawet nie było czym oddychać :/ to jak dla mnie żadna przyjemno?ć z imprezy :rotfl:


Pozdrowionka ;)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 00:58   

Paula napisał/a:
Zreszt? nie lubię tłoku a tam zapewne dupa o dupę sie obcierała i nawet nie było czym oddychać :/


:hahaha: własnie miejsca do tańczenia było sporo, ludzie naprawde wpsniale się bawili :) A chyba logiczne,że w klubie jest dużo ludzi tym bardziej jestli jest to rocznica klubu. A oddychać było czym, przecież nie ma tam prózni :P

Kto chciał to się pobawił, ja miło wspominam te dni w Klubie 66 :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 08:43   

Neo napisał/a:
:hahaha: własnie miejsca do tańczenia było sporo, ludzie naprawde wpsniale się bawili :)
może i tak, ja tam nie wiem, bo nie byłam. Ale s?dz?c po ilo?ci ludzi na zewn?trz stwierdzam, że wewn?trz było jeszcze więcej. Poza tym tam parkiet jest strasznie mały. Jak jest wieksza impreza to kicha. Zreszt? jak w każdej knajpie :D
Neo napisał/a:
A oddychać było czym, przecież nie ma tam prózni :P
oddychałe? oddechem oddychaj?cych s?siadów :?: :hahaha:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 09:14   

Paula napisał/a:
Poza tym tam parkiet jest strasznie mały. Jak jest wieksza impreza to kicha. Zreszt? jak w każdej knajpie :D


Parkiet był wystarczaj?cy, bo wiele osób siedziało na zewn?trz w ogródku, 2 czę?ć na górze a reszta była rozlokowana w dolnej czę?ći lokalu. Więc problemu z miejscem do tańczenia nie było :)

Paula napisał/a:
oddychałe? oddechem oddychaj?cych s?siadów :?: :hahaha:


Nie bardzo czaje co masz na my?li.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 17:56   

Neo napisał/a:
Parkiet był wystarczaj?cy, bo wiele osób siedziało na zewn?trz w ogródku, 2 czę?ć na górze a reszta była rozlokowana w dolnej czę?ći lokalu. Więc problemu z miejscem do tańczenia nie było :)
no skoro tak faktycznie było to luz. Ja i tak nie żałuję, że mnie tam nie było :D
Cytat:
Nie bardzo czaje co masz na my?li.
pomy?l a zrozumiesz :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Wrzesień 2006, 22:44   

Klub 66 ma sój własny klimta jak każdy inny lokal. Mam nadzieję,że w przyszłym roku w wakację je?li będe w Polsce to wybierzemy się większa grupk? ludzi na 6 lecie. ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Wrzesień 2006, 10:55   

Neo napisał/a:
6 lecie
"66" :hahaha: AvE SaTaN :lol2: to dopiero będzie diabelska rocznica :D :D :D
Neo napisał/a:
Mam nadzieję,że w przyszłym roku w wakację je?li będe w Polsce to wybierzemy się większa grupk? ludzi
hm... i to samo się tyczy mnie :D

** Dodano: Sob 23 Wrz, 2006 **
mOoNiEq napisał/a:
to po prostu pamietaj o mnie :P pojdziemy razem, bo niedaleko siebie mieszkamy, wiec wezmiesz mnie zaraczke i wkroczymy do klubu szescdziesiat szesc :P :D
no ja moge pamiętać o Tobie, ale za r?czkę Cie nie wezmę, bo już mam z kim za r?czkę chodzić :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.