Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Masażyk
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 29 Sierpień 2006, 00:08   Masażyk

Chciałam się dowiedzieć co s?dzicie na temat masażu :) Jaki masaż preferujecie? :P :D Czy lubicie jak kto? Wam go robi, czy też nie? Czy wolicie może sami go komu? robić? hmm... Jakie czę?ci ciała lubicie jak kto? Wam masuje? :P itd.. piszcie wszystko co chcecie, a co ma zwi?zek z masażykiem :P
Czekam na Wasze odpowiedzi ;)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 00:17   

Szczerze mówi?c to ja raczej rzadko jestem masowana :D Czę?ciej masuję :P a dokładniej Misia mego :D po pleckach :) choć chyba nie umiem tego zbyt dobrze robic :rotfl: niewazne :D
a lubie byc masowana po karku :P i to bardzo :D bo to chyba jedne miejsce w którym nie mam jakotakich łaskotek w trakcie masażu :P
i nie wiem czy tzw mizianie :D ma duży zwi?zek z masażem ale to uwielbiam :D hyhy :P bo to tak leciutko łaskocze ale tak, że jestem w stanie to wytrzymać ;) a najlepiej to po twarzy, szyjce, dekoldzie i raczkach a dokładniej wewnętrzna strona dłoni i aż do łokcia :D grr w tym ostatnim miejscu to kocham..normalnie sie rozpływam niemalże ;) :P ah no i po pleckach tez lubie ale na lini kręgosłupa bo po bokach mam nieziemskie łaskotki :rotfl:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 14:12   

Paula napisał/a:
Jakie czę?ci ciała lubicie jak kto? Wam masuje?

:looka: zboczuch.... :zab:

ja generalnie uwielbiam robic masaze i jak ktos mi robi masaze i drapac i jak ktos mnie drapie o ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 20:57   

A ja masaże wykonuje leczniczo zawodowo, podczas praktyk w placówkach i szpitalach. Ciekawe zajęcie można sie czasem odstresować tłuk?c kogo? po pleckach :D Ale generalnie lubie masować. Szczególnie młode ładne i zgrabne dziewczyny chociaz takie niestety rzadko narzekaj? na bóle pleców wiec nici z tego :)
Mój ulubiony masaż to zwykły klasyczny chociaz ciekawy jest również masaż segmentarny oraz izometryczny (to dla wtajemniczonych).
Czy lubie jak mnie masuj?. Jasne chociaz najbardziej lubie jak mnie kto? po prostu smera po plecach. Mógłbym tak godzinami leżeć... :)
Moze ktos chętny na masaż ;)
Pozdrawiam :)
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 11:12   

ja uwielbiam masaż chociaż nikt mi go nie chce robić :placze: w jakich czę?ciach ciała to .... :wstyd: nie powiem :D i chętnie komu? zrobie ale nie pierwszemu lepszemu :D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 11:40   

stacha napisał/a:
:looka: zboczuch.... :zab:
jaki zboczuch :?: :D ja tylko zadałam normalne pytanie :P :D

Widzę, że wszyscy masażyki lubi? :P nie dziwie się, bo to super sprawa :) Można się odprężyć i to aż do tego stopnia, że się spać chce i samoistnie łezki z oczu lec? :D przynajmniej ja tak mam :) :D

Osobi?cie uwielbiam jak kto? mi masaż robi :) sama nie za bardzo umiem niestety :( zreszt? łapki mnie bol? jak komu? robię masaż :lol2: wolę jak kto? mi masuje plecki :) A ostatnio lubię jak tylko jedna osoba mi robi masażyk taki prawdziwy :D , po prostu miodzio :oczami: Fajne uczucie jak kto? z Twojego kręgosłupa i całych plecków robi ciasto :D a potem zaczyna Ci się ziewać :ziew: i zaczynaj? same łezki z oczu płyn?ć :placze: :D hehe :) No i podobnież takowy masażyk mam mieć robiony co dzień :) zobaczymy cio z tego wyjdzie :P
Co do czę?ci ciała to kark, plecki, hmm.. po?ladki :?: :lol2: i chyba tyle :D

:kiss: dla mojego osobistego masażysty ;) :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 13:12   

ech?.. ja swego czasu z masażem miałam troche wspólnego.. widziałam mnósstwwwo ksi?żek na ten temat i nasłuchałam się też wiele o tym.. I wiem też co się dzieje na zajęciach z masażu :lol2: Ogólnie dla masażysty to nie zawsze jest proste łatwe i przyjemne :)

Masaż jest bardzo przyjemny, chyba dla wszystkich... No i przy okazji leczniczy :) Kiedy? nawet miałam być testerem wszystkich rodzajów masazu.. :lol2:

Ogólnie lubie jak kto? mi robi masażyk... plecków :D
Sama też kiedy? robiłam masażyki.. ale to stare czasy.. teraz mam słabe r?czki.. pozatym już nie potrafię..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:44   

Gosiaczek:P napisał/a:
Ogólnie dla masażysty to nie zawsze jest proste łatwe i przyjemne :)
wiem co masz na my?li bo mam znajom? fizykoterapeutkę i nie powiem bo masaż robi wspaniale ale nie raz mówi że jak ma klientke i to jest jak ja na to mówie "prawdziwa baba" taka z tłuszczykiem i wogóle :hyhy: to mówie że jej nic nie powie ale jak wraca do domu to nie ma po prostu siły ruszać rękoma ale je?li widzi że maza? przynosi dobre skutki to jest z siebie zadowolona :)
_________________

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 3 Wrzesień 2006, 17:30   

Paula,
Cytat:
jedna osoba mi robi masażyk taki prawdziwy :D , po prostu miodzio :oczami: Fajne uczucie jak kto? z Twojego kręgosłupa i całych plecków robi ciasto :D a potem zaczyna Ci się ziewać :ziew: i zaczynaj? same łezki z oczu płyn?ć :placze: :D hehe :) No i podobnież takowy masażyk mam mieć robiony co dzień :) zobaczymy cio z tego wyjdzie :P
Co do czę?ci ciała to kark, plecki, hmm.. po?ladki :?: :lol2: i chyba tyle :D


dobrze wiedzieć :D
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:30   

Cytat:
dobrze wiedzieć :D
ciiiii :wstyd: ale ten dziesiejszy masażyk był ahh i ohhh... aż jeszcze go czuję :) to chyba dobrze :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 11:49   

Paula,
Paula napisał/a:
ciiiii :wstyd: ale ten dziesiejszy masażyk był ahh i ohhh... aż jeszcze go czuję :)
:zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
agnieshka17 




Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2005
Posty: 24
Skąd: Ziębice
Wysłany: 8 Październik 2006, 13:50   

taaakk.. masażyk :) wole jak kto? go robi :] Kiedy? musiałam chodzić na masaże lecznicze.. i jak masował taki bardzo przystojny młody Pan to po prostu bossko :hyhy: :hyhy:
_________________
"Żyje bo kto? mnie kocha" - powiedział Prosiaczek i umarł... ;(
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Październik 2006, 15:27   

Tak dobry masażyk nie jest zły ale niestety mam do?c leniwego męża więc chyba musze się rozejrzeć za jakim? sympatycznym masażyst? :D jacys chętni ? a formalnie to uwielbiam nie musi być jaki? namiętny i nie wiadomo co... ważne żeby był odprężaj?cy i pomagał sie wyluzować po ciężkim dniu :) a wtedy to już nic tylko odpłyn?ć i pospać sobie :spie:
Ale nie mam nic przeciwko masażykowi.... hmmm... po ktorym dopiero się człowiek chce obudzic :P :P :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.