Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy z Mozilla Firefox
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Październik 2006, 20:12   Problemy z Mozilla Firefox

Witam,

od dłuższego czasu stalam się ustalić przyczyne zawieszania mojego firefoxa... ale narazie 0 efektu. Firefox zapełnia mi pamięć nawet do 90 000 K i czesto utrudnia to strasznie przegl?danie na nim stron. Kto? wie jaka może być tego przyczyna :?:

A o to mój sprzet:
Kod:

Procesor => Sempron 2.2 GHz
Ram => 512 DDR
Grafika =>  NVidia GeForce 5500 FX 128/128
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 10 Październik 2006, 00:30   

szczerze mówi?c nie wiem, ale mozesz spróbować go przeinstalować (może ?ci?gn?c nowsza wersję jezeli jej nie masz) i poza tym mieć zawsze w zapasie Operę.
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Październik 2006, 00:37   

Agressiva napisał/a:
szczerze mówi?c nie wiem, ale mozesz spróbować go przeinstalować (może ?ci?gn?c nowsza wersję jezeli jej nie masz) i poza tym mieć zawsze w zapasie Operę.


hmm nie wiem czy mogę to nazwać rada no ale cóż. :)

Chyba powyżej nie wyraziłem się jasno. Przeinstalowanie nic nie daje. I jest to bez róznicy czy komp dawno miałm formata czy też nie, cały czas działa identycznie, zapełnia mi pamięć a czemu tego nie wiem. A innej przegladarki niechce Opera jako? mi nie podchodzi :]

Nadal czekam na rozwi?zanie tego problemu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
ar2rro77 




Wiek: 46
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 92
Skąd: Scotland
Wysłany: 27 Październik 2006, 11:59   

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale...
Prawdopodobnie takie zużycie pamięci spowodowane jest przez zainstalowanie (zbyt?) dużej liczby rozszerzeń.
Może ten artykuł (po angielsku) ci pomoże.
A propos FF, kilka dni temu ukazała się stabilna wersja FF 2.0 :!: Można j? pobrać tutaj
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Październik 2006, 17:57   

Cytat:
Prawdopodobnie takie zużycie pamięci spowodowane jest przez zainstalowanie (zbyt?) dużej liczby rozszerzeń.


hmm mam minimum i to mnie dziwi. Zainstaluje nowa wersje 2.0 FF. Zobacze czy będzie to samo. Dzieki ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Grudzień 2006, 18:32   

Jest to dosc "normalne" zjawisko, bo tez tak mam czasami, a nawet powyzej 100 - wki. Byc moze zalezy to od tego ze przegladarka ma za duzo do zaladowania elementow, i sie troche przywiesza, tak mi sie wydaje, bo nie znajduje innego wytlumaczenia. Chociaz jest jeszcze wyjscie takie --> www.google.pl (szukajcie a znajdziecie)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
el_olaso 




Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Grudzień 2006, 20:22   

Osobi?cie używam Opery-jest to naprawdę ?wietna przegl?darka, o wiele szybsza od Firefoxa, który nie przypadł mi do gustu.Wszechstronna, łatwa w obsłudze-polecam
W Polityce jest nawet artykuł o wojnie w?ród przegl?darek-autor wychwala Operę niemiłosiernie :roll:
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Grudzień 2006, 21:09   

Raven napisał/a:
Chociaz jest jeszcze wyjscie takie --> www.google.pl (szukajcie a znajdziecie)


Dobra to jest głupie, ale pomijam. dla mnie wydaje się logiczne,ze skoro pytam tutaj to oznacza,ze nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie nigdzie indziej...

el_olaso, widze,że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Je?li nie masz zamiaru pomóc to nie pisz postów nie na temat.

NA FF 2.0 pamięc zajmowana jest jeszcze szybciej, problem ten występuje w windosie natomiast pod linuxem już nie mam tego problemu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.