Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Turreccy hackerzy znowu uderzyli
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 30 Październik 2006, 21:57   Turreccy hackerzy znowu uderzyli

Dzi? po godzinie 22 zostało zhackowane forum graficzne znajomych, byłem akuratnie zalogowany w trakcie tej akcji, st?d też moje screeny. Ta sama grupa zhackowała między innymi Forum zespołu Farba ( http://www.zespolfarba.com/forum ) które odbudowuje sie powoli. A o to strona tych hackerów z turcji:

http://editorialmh.com/ba....php?n=a9165b4c

Tak to wygl?dało :







Dla wszystkich tych którzy maj? forum postawione na przemo proponuje zapoznać się z tym tematem:

http://www.przemo.org/php...pic.php?t=33019

** Dodano: Wto 31 PaĽ, 2006 **
Jak widać hackerzy nie próżnuj? około 5 minut temu pojawiło się już nowe tło z napisem. Dobrali już sie nawet do domeny ;-/ Wygl?da to tak:



:|

Przedstawiam liste serwisów które zostały wczoraj zhackowane :cisza:

Kod:
2006/10/30      Dengesiz Team   avforum.pl                
2006/10/30     Dengesiz Team     graffik.biz/cache/board_config.php        
2006/10/30     Dengesiz Team     zippo.net.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     dioda.com.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     poloniaberlin.de/forum        
2006/10/30     Dengesiz Team     forum.siemensinfo.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     s-freaks.info/a7ac1a8526533eb980b4.txt        
2006/10/30     Dengesiz Team     sonyeryk.info        
2006/10/30     Dengesiz Team     heavymusic.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     kswiking.pl/forum/cache/board_config.php.a        
2006/10/30     Dengesiz Team     tir.lh.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     rzep.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     fmw.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     matura.biz.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     kuglarstwo.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     forum.club-se.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     forum-dna.net        
2006/10/30     Dengesiz Team     forum.psp.moron.pl/660f14f1d3c86ddd8e9b.txt        
2006/10/30     Dengesiz Team     e-comp.org/cache/album_config.php        
2006/10/30     Dengesiz Team     glucholazy.info/dota        
2006/10/30     Dengesiz Team     blueforum.pl/2a5299d3200fbaf2a50c.txt        
2006/10/30     Dengesiz Team     kskma.org.pl/cache/album_config.php        
2006/10/30     Dengesiz Team     konta-internetowe.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     forum.latanie-tanie.pl/cache/attach_config.php        
2006/10/30     Dengesiz Team     djsfera.pl        
2006/10/30     Dengesiz Team     team-jma.dk        
2006/10/30     Dengesiz Team     netinside.fr
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 06:25   

Ja to bym do tej Turcji na rowerku z kombinerkami pojechał i podci?ł im kabel od kablówki to nie mieli by internetu a zajeli by sie jego naprawianiem i wtedy byłby spokój :D :D:D
Kto mnie popiera?? :)
 
 
   
owca 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 99
Skąd: Piotrków/ ŁódĽ
Wysłany: 31 Październik 2006, 08:24   

Jak na rowerze to ja się na to piszę :)
My?lę, że jeszcze kilka osób z PGRu też chętnie pojedzie :rotfl:
 
 
   
Fred_Side 




Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 83
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 31 Październik 2006, 09:59   

:cisza: UWAGA!!! :cisza:
je?li przegladacie hackniete fora to uwarzajcie !! możecie pobrać zainfekowany plik xpl.wmf zarażony jakim? trojanem !!!! Tak jest na forum dioda.com.pl na innych plik może nazywać sie inaczej

Jest tego wiecej atak może nast?pić przy pomocy Loader.AA (javaScript) i jeszcze jakiego? plik umnie nod 32 1.1843 wykrywa tyle. Zalecam aktualizacje antywirusów!!!
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 16:35   

Forum graffik.biz powróciło do eteru, niektóre serwisy już w nocy odratowały się po hackingu mam nadzieje,że innym również to się uda. A co do wirusów to jest to normalne, już kiedy? też trafiłem na kilka zhackowanych stronek i starało mi się co? wbić na kompa ale antywirus go powstrzymał ^^

Powinno się zamykać takich debili, którzy hackuj? prywatne strona dla swojego widzi mi się....
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Blade 




Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 27
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 21:00   

A ja w brew większo?ci opinii beze bronił hackerów. A to z tego względu iż wszystkie programy fora pewnie działały by jeszcze na pierwszej wersji a to z tego ze hakerzy znajduj? błedy i diury których raczej mało który producent nie zaważy. Jest to w pewnym sensie napęd to stwarzania nowszych technologii i bezpieczniejszych.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 21:16   

Hmm wiesz je?li kto? niszczy czyj?? wieloletnia prace, to napewno nie będe tego pochwalał. mog? testowac sobie prywatnie takie rzeczy a nie niszczyć czyje? serwisy. :!:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Fred_Side 




Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 83
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 22:08   

Cytat:
A ja w brew większo?ci opinii beze bronił hackerów. A to z tego względu iż wszystkie programy fora pewnie działały by jeszcze na pierwszej wersji a to z tego ze hakerzy znajduj? błedy i diury których raczej mało który producent nie zaważy. Jest to w pewnym sensie napęd to stwarzania nowszych technologii i bezpieczniejszych.


Cytat:
Hmm wiesz je?li kto? niszczy czyj?? wieloletnia prace, to napewno nie będe tego pochwalał. mog? testowac sobie prywatnie takie rzeczy a nie niszczyć czyje? serwisy. :!:

chyba mylicie dwa pojęcia HACKING/ Hackera i CRAKING/ Crackera . Ci perwsi tak jak wspomniał Blade s? w pewien sposob motorem napendowym rozwoju zabezpieczeń sieciowych i samego internetu. Hacker od Crackera rózni sie tym że ten pierwszy łamie zabezpieczenia aby pokazać zę sie da, ze jest lepsz że wie jak , natomiast ten drugi łamie zabezpiecenia aby zniszczyc dane, zniszczyc czyj?s prace. Hacker nigdy po włamaniu nie niszczy, ani nie zmienia danych, jedynie dodaje jak?s sygnature / podpis że tu był ;) Tak jak zrobili lub zrobił hacker który załatwił stronę kancelwari prezydenta kilka lat temu . Zmienił on nagłowekk strony na Rzecz Pospolita Hackerska i tyle :padam:
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Październik 2006, 22:43   

W tym wypadku je?li chodzi o te serwisy które został zhackowane wczoraj. To nie był to cracking tylko hacking. Widac to ewidentnie na screenach, za wyja?nienei pojęc dziękuję ^^

** Dodano: Pon 06 Lis, 2006 **
Mała aktualizacja do mojej wypowiedzi. Z tego co się dowiedziałem, to przecież cracker to jest osoba która łamie łamie wszelkie zabezpieczenia w programach , tworzy wszelkie tzw "cracki" do gier , programów itp rzeczy. Hacker zajmuje się włamywaniem się do systemów , na rózne serwisy typu chociazby ten który podałem w tym temacie. Dlatego twoja teoria jako? nie jest do końca prawdziw? :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.