Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Helo ^^
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 3 Listopad 2006, 18:21   Helo ^^

Chyba nie muszę się przedstawiać, z racji tego,że chyba każdy mnie tutaj zna hehe ^^ Lukaj?c w lewo na mój profil uzyskacie dane statystyczne takie jak imie, wiek itp :D no dobra ale tak na poważnie mam na imię Michał, w obecnej chwili jestem na 5 roku administracji zaocznej a już za 7 miesięcy będe miał obrone pracy magisterskiej. ^^

Na forum jestem ludkiem który pilnuje porzadku i ztryma to forum w ryzach. więcej nie będe pisał :D (więcej info www.michalp.one.pl i www.djneo.kom.pl)

Witam wszystkich obecnych użytkowników oraz tych którzy do nas dołacza w najbliższym czasie ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Fred_Side 




Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 83
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Listopad 2006, 18:48   

zawsze administracja musi zacz?ć :usmiech:
A ja ... hmmm dla znajomych Fred ale mama mówi domnie.... od jakiegos czasu też Fred :niepewny: ale zato na chrzcie mi dali Bartek :)
Czego to ja już nie studiowałem :wstyd: ... i pewnie jeszcze troszke mi zejdzie na tej edukacji :/

Z zawodu informatyko-grafiko-programisto-projektanto-plastyk :ok: w firmie prywatnej bez kapitału zagranicznego :lol2:
Zaprosił mnie na forum nasz kochany admin NEO czyli Micha? z którym znamy sie z ....starych dobrych czasów TPS'u :) , a od jakiego? czasu pilnuje z większym lub mniejszym powodzeniem porz?dku w dziale Mój komputer i Internet .

to chyba tyle...... Pozdrowionka!!!
P.S. : lubię dobr? muzykę, dobre piwo i dobrego jabłecznika.
_________________
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 3 Listopad 2006, 22:35   

hm :D
to ja też cos tam o sobie naskrobe :P

na imie dali mi Justyna :D ale nie cierpie tego imienia :P wole jakies tam zdrobnienia :D
obecnie ucze sie w 2 LO :P w klasie o profilu geograficzno-językowym :D i jest pięknie :rotfl:

i ja bym tak mogła pisać i pisać :D ale nie bede przynudzać czytelników :P

:kiss:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Remio 




Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 3 Listopad 2006, 23:44   Witam !!

Mam na imię Remigiusz.
Jetsem tu nowy, zaczęło się to tak. Kolega dał mi GG Neo, gdyż prowadzili?my pewny temat. PóĽniej Neo pokazał mi swoje forum i nawet spodobało mi się.
Po jakim? czasie, gdy odszedłem z eStacji.net dostałem wiele propozycji bycia Adminem na róznych stacjach, forum itp.
Po niecałym tygodniu przyjałem propozycję posady Admina na tym Forum, bo jest naprawdę dobre i widzę w nim przyszło?ć rozwinięcia się na szerokie wody! Jestem studentem Informatyki oraz pracuję w sprzęcie RTV/Informatyka :)
Pozdrawiam Wszystkich i zachęcam do przedstawiania się tu na forum !!! :)
 
 
   
$kozak 




Wiek: 38
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 80
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Listopad 2006, 08:46   

A ja mam na imie Paweł ale rzadko kto tak do mnie mówi bo najczę?ciej przyjaciele mówi? mi ładnie Pawełek lub Pawcio a doro?li nie wiedzieć czemu myl? mnie często gęsto mówi?c do mnie Ada? ??? ? :)
Na forum trafiłem przypadkiem chyba znajduj?c link na jakim? piotrkowskim portalu i tak zostałem tu bo bardzo mi się ono spodobało. Ostatnio zyskałem nawet rangę fotografa z czego jestem bardzo dumny gdyż mogłem w ten sposób wnie?ć swoje 5 groszy w rozwój forum. Obiecuje na tym nie poprzestawać i dalej wspomagać rozwój forum.

Co do mojej prywaty to jestem już posiadaczem tytułu zawodowego technik logistyki a najbliższym czasie doł?czy również cenniejszy tytuł technik fizjoterapeuta :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 4 Listopad 2006, 09:47   

Hello!!
Mam na imię Ania , znajomi mówi? na mnie Andzia Lub Anu| (sk?d też nick na forum). Na Forum Piotrkowian trafiłam dzieki Neo. Z góry mu za to dziekuje poniewaz z dnia na dzień stało sie ono czescia mojego zycia :)
Obecnie jestem studentk? filologii angielskiej w tym roku robie licencjata (o ile mi sie uda ;) ) Co jeszcze o sobie ...hmmm....trudno tak pisać ....Najwazniejsze jest chyba to ze dzięki forum poznałam fantastyczne osoby i miejmy nadzieje ze tak zostanie na długo :)
Pozdrawiam wszystkich Buzki dla was :kiss:
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
maddox84
[Usunięty]


Wysłany: 4 Listopad 2006, 19:15   

Hej piotrkowianie ;)
Fajnie że jest wreszcie jakie? forum piotrkowskie poza forum GW :) do tej pory udzielałem się głównie tam, ze względu na ilo?ć odwiedzaj?cych ale miejmy nadzieję, że to forum stanie się główn? platform? wymiany opinii i informacji o naszym mie?cie...
Krótko o mnie, mam na imię Szymon i obecnie studiuję we Wrocku ale regularnie nawiedzam stare mury i ulice :) tyle o mnie
pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Listopad 2006, 23:17   

Witam w t? jakże piękn? noc :D
Na imię mi Agnieszka, ale ogólnie wszyscy mówi? na mnie Saga, Sagu| itp :D Mimo tego, że dopiero za pięćdziesi?t siedem dni [nowy rok :D ] skończę siedemna?cie lat, to uczę się w drugiej klasie liceum o profilu językowo-geograficznym, oczywi?cie w 2 LO :D :P Na to forum nie pamiętam jak trafiłam, ale to chyba mało ważne. Ważne, że jestem i czasem zajrzę, bo czasu ostatnio brak :P Nieważne :D
PS. Korzystaj?c z okazji chciałabym pozdrowić Mamę, Babcię, Braci, Siostry.... :lol2:
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Listopad 2006, 07:52   

Witam Drogie Dzieci :zab:

Teraz ja kilka słów o sobie powiem, chociaż i tak większo?ć mnie tutaj zna :D :winko: :zdrowko: :D :D :D

No więc... na imię mam Paulina, ale większo?ć znajomych mówi do mnie Paula, Paulu?, Pauli :D :D a nawet i Kotku, Misiu, Ptysiu itd itp :kiss: :P :D W sumie to miałam się nazywać Delfina :| :hahaha: (tak mi siorka kiedy? mówiła, ale czy to prawda to nikt nie wie :lol2: ) Na drugie mam Agnieszka z czego nie jestem zadowolona :znudzony: no ale nieważne :D tak mi rodzice dali :D A na trzecie mam Klaudia :D też nie jestem już z tego imienia zadowolona, mimo że sama sobie takie na bierzmowaniu wybrałam :rotfl: ale nieważne :D Więcej imion nie posiadam :lol2:
Na Forum trafiłam poprzez Neo, bo to wła?nie on mi dał linka do forum. Jestem już tutaj ponad rok jak widać po moim profilu :D
hmm.. mam 22 lata, nawet już trochę więcej :D
3 lata studiowałam sobie dziennie na ekonomii/agrobiznesie na A|. W tym roku, a dokładnie 3 lipca, obroniłam pracę licencjack? na 5 :lol2: Obecnie uczęszczam na magisterskie studia uzupełniaj?ce z ekonomii na UŁ (tyle, że zajęcia mam na A| na szczę?cie :D ).
Jestem zajęta, więc nie uderzać do mnie i nie podrywać mnie, bo i tak to nic nie da :lol2: I chyba to wszystko :D
A teraz czas się ubrać, bo ziiimno :zimno:

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 5 Listopad 2006, 10:41   

Hej :)
Na pewno czę?ć osób mnie tutaj zna, gdyż jaki? czas już widnieje na li?cie użytkowników tego forum :D Trafiłam na nie jakie? pół roku temu za po?rednictwem Pauli. No i jako? tak się złożyło, że już tutaj zostałam ;)
Już niedługo, bo za miesi?c 12 dni i ok 4-5h :D skończę 18 lat .. wej?cie w dorosło?ć.. pff :D
Obecnie jestem w klasie maturalnej o profilu matematyczno-fizycznym w moim kochanym I Liceum Ogólnokształc?cym im.Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim :)
Co będe robić dalej.. jeszcze nie wiem.. ale na pewno studiować :D tylko pytanie gdzie??? Zapewne tam, gdzie mnie przyjm? :D ( oby nie A| :D ;) ) .

Lubię często.. yy tzn czasem :D wyskoczyć sobie ze znajomkami do baru na piwko :P czy co? :D Ponadto jestem wolna... :D więc... :D :D :lol2: :hahaha:
pzdr
(Więcej info znajdziecie... ) :D
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
iDQP 




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 56
Skąd: Z nienacka ;)
Wysłany: 5 Listopad 2006, 17:08   

Dzińdybry ^ ^

Ja być z Piotrków Trybunalski, mieć na imię David. Dawid mieć w obecna chwila 19 lat, lubić konwersacja z człowiek, komponowanie muzyka, piwo, dobry film i jazda na rolki. Nie lubić chamstwo i dresiarstwo. Dawid przepraszać za styl jego pismo - to efekt zbyt częste picie IQ-ACTIVE. Dawid mieć nadzieja, że wy mu to wybaczyć : ]

Forum Piotrkowianie.com / Muzycy / MrMassive (vel. Digital Epidemix)
Zapraszam!

IDQP kłania się :
30. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla Administratorów i Moderatorów Forum
Pamiętaj o tym // Neo
_________________
|mierć samobójcom !
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 9 Listopad 2006, 19:41   

Fred_Side napisał/a:
P.S. : lubię dobr? muzykę, dobre piwo i dobrego jabłecznika.

ja podobnie, pomijaj?c jabłecznika, choć dobry jabłecznik nie jest zły kawałek zje?ć moge

Remio my to się znamy chyba ;) z Lednicy :D

Je?li, z Lednicy to napewno, ale nie kojarzę do końca kim Jeste?

co ja mamnapisac....
taka stasia sobie jestem....
Ania mam na imie jakby ktos nie wiedział
cicha spokojna kochana m?dra piękna inteligętna i w ogole.....[/b]
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
Ostatnio zmieniony przez Remio 12 Listopad 2006, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
owca 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 99
Skąd: Piotrków/ ŁódĽ
Wysłany: 10 Listopad 2006, 02:25   

stacha napisał/a:
taka stasia sobie jestem....
Ania mam na imie jakby ktos nie wiedział
cicha spokojna kochana m?dra piękna inteligętna i w ogole.....


Dokładnie taka jeste? ;)
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 09:49   

stacha, no ale że? się przedstawiła :/ pfff :D zbyt spokojna i cicha to Ty nie jeste?, więc nie kłam :P :D :D czy m?dra? hmm... no niech będzie, że tak :D ;) Kochana? no w 51%, reszta to diablica :P a czy piękna? oczywi?cie, bo masz to po mnie ;) :D

owca, a Ty to lepiej by? się przedstawił, bo to jest temat na przedstawienie się a nie nie wiem na co :| :D



A ja jeszcze wrócę do siebie :D jak co? to mam urodziny 10.04. a imieniny 26.05. więc prezenty mile widziane ;) :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 12:21   

hej!
tak...hmm... to teraz cosik o mnie :D
Mam na imie Marlena (widac to w niku :P ) mam skończone 19 lat i idzie mi 20-stka :P ........... ale fajne bo przyćmi j? mojej znajomej wesele ( w tym samym dniu jest co moje urodzinki) :D
jestem studentk? miła sympatyczna i w ogóle :P :lol2:
studiuje na A| kierunek ekonomia specjalno?ć: logistyka i marketing :)
trafiłam na to forum dzięki Adminowi którego poznałam przypadkiem :D na naszej piotrkowskiej czaterii gdzie weszłam przypadkiem po czterech latach :lol2:
i znalazałm na forum moj? zaginion? i nie znan? ( a teraz już poznan? :lol2: ) SiS czyli Paulusie :D :kiss:
co lubie....hmm....miłe chwile spędzane z moim misiem.....ale i także ze znajomymi :D np w pizzerii lub gdzies na piwku :D
dzieki Kaczemu kocham pejczyki kajdanki i lateksy :hahaha: :hyhy:

P.S. na tym forum s? zajeb**** ludzie i dla was wszystkich :kiss: ode mnie :D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Listopad 2006, 14:00   

Marlenka napisał/a:
Mam na imie Marlena
poooowaaaaażnieeeee :?: :D
Marlenka napisał/a:
mojej znajomej wesele ( w tym samym dniu jest co moje urodzinki) :D
będzie balanga, że łóÓó :D wisz jak :D
Marlenka napisał/a:
na naszej piotrkowskiej czaterii
no patrz, ja też go poznałam przez czaterię :lol2: tyle, że tam przypadkiem nie weszłam, bo często tam zagl?dałam :D
Marlenka napisał/a:
znalazałm na forum moj? zaginion? i nie znan? ( a teraz już poznan? :lol2: ) SiS czyli Paulusie :D :kiss:
ahh Marcia, ta Twoja czuło?ć :oczami: przynajmniej się po tylu latach odnalazły?my :lol2: taki tego forum plus ;) :D :kiss:
Marlenka napisał/a:
co lubie....hmm....miłe chwile spędzane z moim misiem.....ale i także ze znajomymi :D np w pizzerii lub gdzies na piwku :D

oo tak tak :D to Twoje zdanie sobie przypiszę :D bo też to lubię :P :)
Marlenka napisał/a:
dzieki Kaczemu kocham pejczyki kajdanki i lateksy :hahaha: :hyhy:
co prawda to prawda, Kaczy wie co dobre :D ;) fujjjjj.. od razu mi się przypomina ten sex shop :wstyd: :lol2:
Marlenka napisał/a:
na tym forum s? zajeb**** ludzie
no ja to przede wszystkim :cool: (skromno?ć) :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
owca 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 99
Skąd: Piotrków/ ŁódĽ
Wysłany: 10 Listopad 2006, 14:41   

Paula napisał/a:

owca, a Ty to lepiej by? się przedstawił, bo to jest temat na przedstawienie się a nie nie wiem na co :| :D


Jestem sobie owca i widać mnie na ł?ce :rotfl:
Poza tym, co tu dużo pisać, większo?ć informacji o mnie podałem w profilu.
Mogę jeszcze dodać, że na codzień studiuję elektronikę na PŁ (5 rok)


aaaa no i kocham PGR ;)
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
   
djfanatyk 




Wiek: 34
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Siomki
Wysłany: 14 Listopad 2006, 18:42   

Siemanko !!
Zarabiste forum:D
jak by?cie nie wiedzieli mam na imie Kamil i jestem ze Siomek i że jestem adminem, założycielem, i dj w Radiu Arkada Fun :) :) :) :)
_________________
SIemka tu DJ Fanatyk:) z Radia Arkada FUN
 
 
   
Kamil 




Wiek: 34
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: ja wezmę na Lecha?
Wysłany: 14 Listopad 2006, 22:56   

Joł, Joł, Joł, ...

Co by tu o sobie o powiedziec?

Imie: ... > Widac w profilu
Wiek: ... > Widac w profilu
Zainteresowania: grafika komputerowa, tworzenie stron WWW, prowadzenie forum (szczegolnie php by przemo [1.12.5])
Jak trafilem na forum? A tak poprostu trafilem przynioslo mnie...
_________________
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 16 Listopad 2006, 13:38   

Ole! :)

co by tu napisac xD

Wiek: 18 lat (za długo na tym ?wiecie )
Sk?d: PTB miastem moim, moj? ostoj?, moim rewirem - uliczn? zbroj? (wersy z mojej nawijki :) )
Zainteresowania: Grafika komputerowa, a dokładniej => Web Design :) & Muzka ( acid tekkno, psychedelic, house, lationo-house, a i oczywi?cie podziwiam twórczo?ć Jean'a Michel'a Jarre'a )
Kierunek nauczania: Informatyka (już za długo xD ) z naciskiem na: budowę sieci komputerowych & systemy operacyjne ;)
Plany: Studia w Łodzi na wydziale artystycznej grafiki komputerowej (mało prawdopodobne) :o
Sk?d się tutaj znalazłem: trafiłem i już ^^


Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum ;)
 
 
   
adex89 




Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: PTB naturlich ;)
Wysłany: 21 Listopad 2006, 20:17   

oi!

naczy sie witam wszystkich :)

mam na imie Adrian [stad adek ;) ]
mam 17 lat
chodze do 2LO
interesuje sie muzyka w kazdym gatunku ;)
zarowno sluchaniem jak i tworzeniem ;) [kto kumaty ten wie xD ]
pracuje na kompie, gram na pianinie, gitarze i trabce ;)
z czasem sobie tu ustawie jakies avatary, opisy, itp bo teraz mam tylko chwile zeby zobaczyc co tu jest grane ;) a wydaje sie przyjemnie gdyz widze duzo znajomych osob ;) [pozdrawiam ofkoz :D ]
i to chyba wszystko ;)
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Listopad 2006, 13:43   

No to i ja sie przywitam! na imie mam Honorata ale nie lubie jak sie tak do mnie mówi wię c mówi się Honorka... Mam 22 lata, eh... mieszkam wptb od niedawna... studieje na A| pedagogike...
tu jestem dlatego ,że kiedy? zlookalam jak mój m?ż tu pisze i spodobało mi isę to co zobaczyłam :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Grudzień 2006, 22:10   

Witam wszystkich tych których nie znam ;) mam nadzieje,że miło spędzicie u nas czas i będziecie do nas wracać często.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Waycher 




Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: 11 Grudzień 2006, 11:57   

No Cuż też wypadało by sie przywitać ;)
A więc mam na imie Michał Mieszkam w takim Mie?cie co sie zowie Zgierz może nie jest to megametropolia ale ja tam je lubie ;)
Na to forum trafiłem dzięki Aniusi (***Anu?|***, ) za co jestem jej niezmiernie wdzięczny bo przynajmniej moge poznać nowych ludzi i porozmawiać o wszystkim i dowiedzieć sie czego? interesuj?cego
a co do bardziej precyzyjnych informacji mam 20 lat ( urodzony 16.06.1986 w dacie widać 666 ale aż taki zły nie jestem choć czasem sobie żaruje że szatan ze mnie :P ) interesuje sie przedewszystkim Pewn? dziewczyn? któr? kocham, komputerami i elektronik? ( st?d kierunek studiów na tktóry sie wybieram czyli Elektronika w informatyce)
jak macie jekie? pytanka do mnie to prosze bo mół bym tu pisać godzinami( w sumie już sie rozwinołem jak papier toaletowy :P ) a itak bym wszystkiego nie napisał :D bo mam do?ć złożon? osobowo?ć pozdrawiam :D
_________________
Umiejętno?ć życia jest największ? sztuk? !!!

Życzenia realizuje od ręki, ale na cuda potrzebuje trochę więcej czasu ;)

Żyj według życiorysu który sam by? sobie chciał napisać
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Grudzień 2006, 13:22   

Waycher napisał/a:
16.06.1986
<=== :lol2: poważnie tego dnia się urodziłe? :?: to powiem Ci że ja 16.06.1987 :D hehehe w tym samym dniu tylko rok póĽniej :D Pozdrówki
_________________

 
 
   
Waycher 




Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: 12 Grudzień 2006, 13:26   

Marlenka, miło wiedzieć a o której godzinie bo ja o bardzo pięknej 06:06 ciekawe ile sekund bo tego nienapisali :( może też 6 :D
_________________
Umiejętno?ć życia jest największ? sztuk? !!!

Życzenia realizuje od ręki, ale na cuda potrzebuje trochę więcej czasu ;)

Żyj według życiorysu który sam by? sobie chciał napisać
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Grudzień 2006, 13:30   

jejku nie wiem ale nad ranem musze się mamy zapytać :) Ty to naprawde szatan jeste? :D hehehe bez urazy ;)
_________________

 
 
   
Waycher 




Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: 12 Grudzień 2006, 13:32   

Marlenka, mów mi lucek :D a tak wogle to skupuje dusze na pniu :P zainteresowanych zapraszam :P
_________________
Umiejętno?ć życia jest największ? sztuk? !!!

Życzenia realizuje od ręki, ale na cuda potrzebuje trochę więcej czasu ;)

Żyj według życiorysu który sam by? sobie chciał napisać
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Grudzień 2006, 18:51   

Waycher, nie no, masz tyle szóstek w swoich aktach życia że kaczy to powinien Ci potwornie zazdro?cić :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2007, 17:09   

maddox84 napisał/a:
ale miejmy nadzieję, że to forum stanie się główn? platform? wymiany opinii i informacji o naszym mie?cie...
na obecna chwile chyba jednak nie jestesmy na dobrej drodze aby to się udało... ale staramy sie jak tylko możemy :)

Ogólnie przeraża mnie ilo?c emotek jakie używacie dosłownie co drugi wyraz to emotka porażka...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kasla 



Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 10 Luty 2007, 23:50   

Witam wszystkich :)


A więc nie wiem jak zacz??c mam na imię Kasia :)

Mam nadzieje że to że się tu zalogowałam zabije mój nudny czas :P Pozdrawiam serdecznie wszystkich ;)
 
 
   
Aro 



Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 11 Luty 2007, 11:45   

Witam


Na imie mam Arek i mieszkan w naszym pieknym miescie. Dzis sie zarejestowalem i ... sie rozgladam.

Pozdrawiam
Moze kiedys napisze wiecej :)
 
 
   
-=nikon=- 



Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 11 Luty 2007, 16:58   

Witam wszystkich forumowiczow:)
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 12 Luty 2007, 15:06   

-=nikon=-, to się rozpisałes nie ma co a moze powiesz Co? więcej o sobie ??
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Luty 2007, 18:21   

Hehe nikon moze powiedziec ze niektorzy go kojarza z czatu np. Ja i to od dosc dawna, bo jeszcze ze "starych" czaterian :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
~fLiP3R 




Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 11 Marzec 2007, 23:30   

to i ja sie przywitam, ello ;)
_________________
^^
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 12 Marzec 2007, 06:24   

hmmm czyżby ten fLiP3R, który swojego czasu udzielał się na graffiku ? : )

elo ; ]
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
~fLiP3R 




Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 12 Marzec 2007, 08:06   

tak, tak to wlasnie ja ;)
_________________
^^
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 12 Marzec 2007, 08:08   

Cze?ć fLiP3R, czemu już się nie pokazujesz na graffiku? :) teraz takie fajne rzeczy się tam dziej? (szczególnie w dziale administracja :P )
_________________
 
 
   
~fLiP3R 




Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 12 Marzec 2007, 08:38   

a wiesz troche brak czasu...praca licencjacka,wlasne projekty itp. :-/
_________________
^^
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 12 Marzec 2007, 09:59   

fLiP3R napisał/a:
praca licencjacka

ech za rok mnie to czeka, a w tym roku jeszcze praktyki zawodowe, wyjazdy terenowe i podwójna sesja, nie mówi?c o szukaniu pracy - żyć nie umierać...
_________________
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Marzec 2007, 17:42   

yO yO hmm chyba mnie kto? tu jeszcze pamieta ? :D

Taka skrokmna osóbka która na rok opu?ciła wasze grono aby pojechac do Angli i troche zarobić :P To własnie ja , wróciłem a na ile to sie jeszcze okażę ;)

Pozdrawiam Wszystkich a dla Pań :*
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Marzec 2007, 09:44   

Nobody, nie no ja tam Cię pamiętam :D chociaż nie wiem jak masz na imię, bo nie chciałe? nic o sobie powiedzieć :( :D aż mi ciężko uwierzyć, że rok czasu Cię nie było, strasznie szybko to minęło :lol2: teraz przynajmniej kto? będzie pisał na tym forum i ludzie nie będ? słyszeć od góry, że forum umiera.. :D
A tak poza tym, skoro zarobiłe? to by? jak?? imprę powitaln? zorganizował i nas zaprosił :lol2: my?lisz, że co? Znikn?łe?, wróciłe? i co? Tak po prostu sobie będziesz?! Oooo Nie!! :D nas się bać nie musisz, chociaż niektórzy na tym forum s? trochę dziwni (np ja :lol2: ) to raczej chyba nikt Ci nic nie zrobi... tak mi się przynajmniej wydaje :D To kiedy bibka?? :D ;)
Nobody napisał/a:
wróciłem a na ile to sie jeszcze okażę ;)
a od czego to zależne? :D zamierzasz wrócić do Anglii jeszcze?
Nobody napisał/a:
a dla Pań :*
jeden buziak na tyle kobit? chyba żartujesz :D Wiesz, że większo?ć kobiet nie lubi się dzielić? :D no ale jak już dajesz to bierę :D ;) w sumie jestem pierwsza, która Ci odpisuje teraz tutaj :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 16 Marzec 2007, 17:17   

Fred_Side napisał/a:
P.S. : lubię dobr? muzykę, dobre piwo i dobrego jabłecznika.

ja też!!!! (pomijaj?c tego jabłecznika)
Nobody napisał/a:
yO yO hmm chyba mnie kto? tu jeszcze pamieta ?

ja pamietam, pamietam, pamietam.... byłe? potem znikn?łe? teraz wracasz.....
Paula napisał/a:
chociaż nie wiem jak masz na imię


wlasnie o to chodzi :D on jest nobody :D nie ma imienia i w ogole.....

no... a ja jestem Stacha i dobrze mi z tym :D
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Marzec 2007, 19:47   

Paula napisał/a:
chociaż nie wiem jak masz na imię
Tomek :)

Paula napisał/a:
a od czego to zależne? zamierzasz wrócić do Anglii jeszcze?
Tak jak załatwei wszystkie sprawy w Piotrkowie to bede musiał tam wrócić, dostałem trochę wolnego aby pozałatwiać sprawy w domu.

stacha napisał/a:
ja pamietam, pamietam, pamietam.... byłe? potem znikn?łe? teraz wracasz.....
:* tak już bywa z ludĽmi.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 16 Marzec 2007, 22:41   

stacha napisał/a:
on jest nobody :D nie ma imienia i w ogole.....

Co? w stylu: Nobody is perfect... I'm Nobody ;)
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Marzec 2007, 08:38   

stacha napisał/a:
wlasnie o to chodzi :D on jest nobody :D nie ma imienia i w ogole.....
kaczy napisał/a:
Co? w stylu: Nobody is perfect... I'm Nobody ;)
on ma imię :D po roku czasu się odważył i powiedział oficjalnie na forum, że ma na imię....................
Cytat:
Tomek :)
:D

Nobody, Tomeczku witaj, Paula jestem :D :P

Cytat:
Tak jak załatwei wszystkie sprawy w Piotrkowie to bede musiał tam wrócić,
tylko nie zapomnij się z Nami pożegnać :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Jarko 




Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 22 Marzec 2007, 06:17   

To ja też się przedstawię.... Mam na imię Jarek.... ksywka Jarko t? bardziej preferuję :)
Technik Żywienia i Gospodarstwa Domowego, zainteresowania muzyka komputery... zreszt? to wszystko pisze w danych profilu, więc po co ja to piszę :P P
Ale pierwsza rzecz jaka rzuciła mi się w oczy po wej?ciu na forum....
Ono jest przeogromne... pierwszy raz takie widzę ciężko się będzie połapać co i gdzie ale spoko jako? to będzie ;)

No to jeszcze raz wszystkim SIEMKA :P
_________________
This is the world we live in
 
 
   
jaolunia 



Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Piotrków (nie)Tryb.
Wysłany: 22 Marzec 2007, 09:28   

Dżem dobry ;) . Ich bin Olga (czytaj=> jaolunia ^^ ).
_________________
WOJNA NIE W NASZEM IMIENIU!!!!!!!!!!! Liban2006
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Marzec 2007, 21:12   

jaolunia napisał/a:
Dżem dobry

hejjj :) moze powiesz cos o sobie :D :D
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.