Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
U?miech :D :D :D
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 5 Listopad 2006, 14:41   U?miech :D :D :D

Wiadomo, że zdrowy u?miech to podstawa, a w niektórych przypadkach i klucz do serca drugiej osoby :P Każdy z Nas chce, aby nasz u?miech był jak najładniejszy :P Jakie więc macie sposoby, aby Wasz u?miech był ładny, a z?bki zdrowe i bielutkie? :D
Ja znam kilka takich "domowych" sposobów, ale to może kiedy indziej o tym napiszę, na razie czekam na wasze odpowiedzi ;)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Listopad 2006, 16:07   

Hmm co do z?bków to standardowo, myć je po każdym posiłku (2 minutki szorowania :zab: ). Chodzić co np miesi?c na kontrole do dentysty na kontrole, aby jak najszybciej wychwytywać jakie? dziurki czy inne tam gadżety. Niby mozna używać wybielaczy do zębów, ale niszcz? one w pewnym stopniu szkliwo.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:09   

No to, że trzeba myć z?bki to podstawa, bo chyba nikt z nas nie chce, żeby one wygl?dały tak >> :zab: :lol2: Ale w sumie s? też takie małe metody domowe na ładniejszy u?miech i bielsze z?bki :D
Np. tak raz na tydzień można szorować sobie z?bki past? do zębów oczywi?cie, ale nasypuj?c na ni? odrobinę proszku do pieczenia :P Daje to efekt wybielaj?cy - fakt, nie od razu, ale po jakim? czasie widać różnicę.
Drugi mały sposób to szorować z?bki też tak z raz na tydzień węglem (takim z apteki na biegunkę :lol2: ) tyle, że bez pasty :D Też daje efekt wybielaj?cy :D a co tam dalej to nie wiem :D
Je?li chodzi o dentystę to co miesi?c to trochę za często, chociaż raz na pół roku powinni się zajrzeć do stomatologa. Ja nie łaziłam do niego ze 2 lata i tak wyl?dowałam, że teraz chodzę prywatnie, bo muszę :D więc lepiej i?ć sobie raz na pół roku i kontrolować wszystko niż potem chodzić co miesi?c albo i czę?ciej do prywatnego i wydawać kasę :/ ale jak mus to mus, a do nieprywatnego nigdy nie pójdę :D
No a za kilkana?cie lat czeka nas........... :zab:

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:15   

Paula napisał/a:
ale nasypuj?c na ni? odrobinę proszku do pieczenia


hmm a nie lepiej sam? sodke, bo to przecież o sode chodzi :]
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:17   

Neo napisał/a:
hmm a nie lepiej sam? sodke, bo to przecież o sode chodzi :]
ale proszek do pieczenia też może być, wiem bo na sobie to testowałam i sposób jest sprawdzony :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:22   

Cytat:
ale proszek do pieczenia też może być, wiem bo na sobie to testowałam i sposób jest sprawdzony :]


A po co w siebie ładować zbędna chemie :) proponuje sam? sodke , chociaż w ostateczno?ci można użyć tego proszku ale pfff jest strasznie niedobry :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:25   

Neo napisał/a:
A po co w siebie ładować zbędna chemie :) proponuje sam? sodke , chociaż w ostateczno?ci można użyć tego proszku ale pfff jest strasznie niedobry :D
ile tam tej chemii? :D bez przesady :D to nic szkodliwego :D proszek niedobry? dla mnie jest :ok: (lubię nietypowe rzeczy tak jak jajecznica z żółtym serem :lol2: )
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Remio 




Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 02:20   

;) HE,HE,HE Temacik fajny. Ale chodzić do dentysty co miesi?c. To nie tylko trzeba lubić, ale mieć i czas. Ja nie lubię wizyt u dentysty, już sam zapach gabinetu mnie odstrasza, zwłaszcza po kanałkowym leczeniu. Juz wolę dbać o higienę z?bków, niż odwiedzać stomatologa !! :]
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 10:47   

Remio, no dobrze powiedziane, bo co miesi?c jakbym miała chodzić do dentysty to bym zbankrutowała :przestraszony: tak zależy od ubytku, ale stomatolog bierze za jednego z?bka 70 zł (przynajmniej ten, do którego ja chodzę). Ostatnio to nawet raz jak byłam to mi dentystka za jednym zamachem 3 zęby "naprawiła" :lol2: Boooże jak ja cierpiałam tam :placze: :hahaha: ale przynajmniej mam już to z głowy :D płakać - nie płakałam, siedziałam dzielnie na fotelu :] :D
Remio napisał/a:
To nie tylko trzeba lubić, ale mieć i czas.
w sumie mi to wsio, kiedy? jak byłam mała (miałam może z 10 lat) to nie tyle co się darłam u dentysty, ale wydzierałam się, że aż na korytarzu w przychodni rejonowej wszyscy mnie słyszeli :D no więc trzeba to lubić, mieć czas - to fakt, ale i kasę :/ która niestety nie sypie nam się jak manna z nieba :(
Remio napisał/a:
już sam zapach gabinetu mnie odstrasza, zwłaszcza po kanałkowym leczeniu.

Ty mnie nawet nie strasz... bo mnie to chyba czeka, chociaż jeszcze nie wiem do końca :lol2:

:zab:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 16:04   

Tak skoro juz mowa o dentystach, to nie ma tych najlepszych każdy popełnia błędy. Szkoda,ze kosztem naszego uzębienia. :zalamany: Byłem już u wielu stomatologów, na różny sposób robili mi zęby ale jako? nie było to wyleczenie na dłuższa mete.

Mycie zębów i częste wizyty u dentysty napewno zapobiegn? psuciu się naszego uzębienia :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 19:23   

No bo przecież nikt Ci Neo, nie wsadzi plomby, która by "siedziała" sobie w z?bku do końca życia. Moja siorka kiedy? była u stomatologa (ja teraz do tej kobitki chodzę :) ) i wsadziła jej plombę, nie kazała jej zbytnio gryĽć twardych rzeczy na tym zębie, np jakich? orzechów czy czego?, a moja siorka jak to ona i tak na tym zębie gryzła wszystko i plomba jej wytrzymała 10 lat :] :D Także zależy wszystko od umiejętno?ci dentysty i tych ?rodków jakie on stosuje :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 22:23   

Paula napisał/a:
No bo przecież nikt Ci Neo, nie wsadzi plomby, która by "siedziała" sobie w z?bku do końca życia.


Tyle,że te moje plomby nie wytrzymywały nawet czasami tygodnia a niektóre miesi?ca... jedynie traciłem kase na takich stomatologów... A mało to oni nie brali...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Remio 




Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 23:58   

:) Nie będę robił reklamy, ale znam tak? która robi dobrze i tanio, oczywi?cie zęby. Mi zrobiła i już kilka dorych lat się trzymaj? dwie plomby, ale robiła to powoli i bardzo dobrze, gdyż zajęło jej to 2 miechy, a zapłaciłem bardzo niedrogo, choć wiem,że ma zawsze bardzo dużo ludzi już zapisanych, bo jest dobra w swojej pracy Stomatologa. :)
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Listopad 2006, 08:45   

Cytat:
Tyle,że te moje plomby nie wytrzymywały nawet czasami tygodnia a niektóre miesi?ca... jedynie traciłem kase na takich stomatologów... A mało to oni nie brali...
yyyy... wiesz je?li idziesz do stomatologa prywatnego to z tego co wiem, gdy wyleci Ci plomba albo co? się z zębem leczonym stanie, to masz prawo do reklamacji :] Ja np 2 razy tak miałam, gwarancja na pół roku, jak mi plomba wyleciała czy się ukruszyła to szłam do swojego dentysty i nic już za wizytę nie płaciłam :] A kobitka mi "naprawiała" znów tego z?bka i tyle.
Więc z tego co czytam to albo byłe? u byle kogo (prywatnego) - a lepiej i?ć do sprawdzonego, albo nie byłe? u prywatnego.
Remio napisał/a:
Nie będę robił reklamy, ale znam tak? która robi dobrze i tanio
a gdzie przyjmuje? :D
Ja ostatnio zmieniłam stomatologa. Kupę lat chodziłam do pani W., a teraz chodzę do żony dyrektora MOKu :lol2: :D bo z tego co wiem jest lepsza :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 11:12   

Może zrobimy konkurs na najładniejszy u?miech :D ? A w nagrodę będzie nowa pasta do zębów :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 11:49   

Mario napisał/a:
Może zrobimy konkurs na najładniejszy u?miech :D ? A w nagrodę będzie nowa pasta do zębów :D
pewnie ja wygram (skromno?ć). A pasta z wyższej półki? :D +szczoteczka do zębów :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 11:59   

Paula napisał/a:
pewnie ja wygram (skromno?ć).

No to się okarze :P
Paula napisał/a:
A pasta z wyższej półki? :D +szczoteczka do zębów :D

Pasta i szczoteczka spod lady :lol2:
Prosze wstawiac swoje u?miechniete fotki.
Paula mozesz zaczac...... :D :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2007, 12:49   

Mario napisał/a:
Prosze wstawiac swoje u?miechniete fotki.
Paula mozesz zaczac...... :D :D
ja się wstydzę :P Ty zacznij, sam zaproponowałe? to :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
bobek 




Wiek: 105
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 55
Skąd: ja jestem?
Wysłany: 29 Styczeń 2008, 19:55   

ja proponuję dobra pastę.Najlepiej kiwi...
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.