Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Do?wiadczenia z duchami....
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 5 Listopad 2006, 18:34   Do?wiadczenia z duchami....

Czy mieli?cie może jakie? sytuacje w życiu, kiedy przebiegła Wam przez głowę my?l, że jaki? duch Wam w czym? pomógł, przestrzegł przed czym? itp. Albo może mieli?cie uczucie czego? takiego, że oprócz Was, np. w Waszym pokoju, jest jeszcze kto?, czyli jaki? duch, bo nie chodzi mi o mamę czy siostrę :D A może mieli?cie sytuację, kiedy to objawił Wam się duch jakiej? bliskiej Wam osoby... Itd Itp...

O sobie powiem póĽniej, na razie czekam na Wasze opowie?ci :haloween:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 5 Listopad 2006, 21:26   

No ja jak wyr?bałem samochodem do rowu przy sporej prędko?ci to widziałem swoje życie w przyspieszonym tempie, a tak to nic poza tym , a duchy może i istniej? kto je widział to widział bo ja nie widziałem , :) :brawa:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
iDQP 




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 56
Skąd: Z nienacka ;)
Wysłany: 6 Listopad 2006, 04:56   

piterr27: Duchy to na tyle cwane typy, że ich z reguły nie widać ^ ^
W tym przypadku pozostaje nam się zastanawiać czy ludzie, którzy widzieli duchy naprawdę je widzieli czy tylko chc? natchnić czym? pisma o zjawiskach paranormalnych podaj?c się za takich i na łamach gazetek popierać to własnymi słowami. Chyba nie muszę dodawać, że robi? to dla kasy : )

Ale to, że ludzi czasami nawiedzaj? duchy jest akurat prawd?. W zasadzie nie jest to nic strasznego, nie rzucaj? nami o ?ciany ani nie wydaj? dĽwięków płacz?cych dzieci w pokoju obok (oufff, zawiało groz? hehe) lecz obecno?ć duchów w domu polega na drobnych dokuczliwo?ciach przedmiotów martwych. Najlepiej będzie jak opiszę na moim przykładzie:

A więc dawno dawno temu
ekhmmm, ok - to był tylko test ;D
Nie wiem dlaczego ani w jakim celu ale nawiedził mnie w domu duch. Trwało to może z 3-4 dni ale muszę powiedzieć, że miałem codziennie azjatycki horror w domu. Oczywi?cie rzeczy, które robi? duchy s? w pełni do uzasadnienia no a jednak ja my?lę, że to był duch.

W pierwszy dzień gdy robiłem sobie kolację w kuchni wrzuciłem parówki do mikrofali, odwróciłem się i robiłem kanapki. Gdy kończyłem robić kanapki doszedłem do wniosku, że parówki powinny się ugotować więc się odwróciłem, żeby zobaczyć co jest grane i zobaczyłem jak licznik minut na mikrofalówce stopniowo co pół sekundy podnosi się o minutę. Od tego się zaczęło. PóĽniej wył?czył mi się ot tak telewizor i tak na dobranoc kto? szarpn?ł klamk? od mieszkania ale przez wizjer nikogo nie zobaczyłem.

Następnego dnia wył?czyła się lampka i po chwili wł?czyła, pod moj? nieobecno?ć w pokoju spadła ze stołu szklanka, uchyliło się okno i takie tam.

Z tego wszystkiego najbardziej mnie przestraszyła akcja ze zgaszeniem ?wiatła w pokoju gdy byłem w kuchni. To było ostatnia taka rzecz jak? mi zaserwował duch, póĽniej już nie było takich rzeczy.

Pozdrawiam : )
_________________
|mierć samobójcom !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 21:16   

piterr27, nio to jakby można było to powiedzieć.. jaka? siła wyższa Ci pomogła, obroniła przed ?mierci? i ja jej dziękuję za to, sam wiesz czemu :) :kiss:

iDQP, ładne przygody miałe?.. jak to czytałam to aż mnie ciary przeszły :zdziwko:

Nadal czekam na opowie?ci mroż?ce krew w żyłach od innych użytkowników :P pisać nie lenić się :!: :cisza:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 25 Listopad 2006, 17:43   

iDQP, to chyba chopie masz przyjaciela :D w?ród duchów :D
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Listopad 2006, 10:29   

Ale się lenicie ludki ^^ nic nie piszecie :( :D

Ja miałam taki jeden dziwny przypadek kiedy?..ale nie wiem co to było, czy to duchy czy co?.. wiem jedno - że mi się to nie zdawało..
Jako? miałam może ze 12 lat, spałam sama w swoim pokoju, drzwi zamknięte były.. Nagle się obudziłam.. była już noc, ok 2 czy 3 w nocy. Było cicho i ciemno. Poczułam jakby kto? mi siedział na moich nogach, a konkretnie na łydkach.. czułam straszny ciężar. Bałam się poruszyć, miałam ochotę zwiać do pokoju rodziców :D Leżałam z przerażeniem z zamkniętymi oczami tak ze 20 min..serce mi waliło jak nie wiem.. Potem nagle wszystko jakby pu?ciło i tego ciężaru już nie czułam. Otworzyłam oczy, ale nic nie widziałam. Odwróciłam się na bok, zakopałam pod pierzynę i jako? zasnęłam.

Poza tym żaden takiej historyjki dziwnej nie miałam i w sumie nie chciałabym mieć.. człowiek może się tak strachu przy tym naje?ć że szkoda gadać..

W dodatku wczoraj póĽnym wieczorem ogl?dałam film "Egzorcyzmy Emily Rose", to bałam się zasn?ć, żeby czasem o 3 w nocy się nie obudzić :| bRrr.... A film fajny, polecam :) można się troszkę pobać :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.