Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
UFO
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 7 Listopad 2006, 21:31   UFO

Oczywi?cie tak jak w temacie: co s?dzicie na temat UFO :?: Istnieje czy nie? Jak wygl?daj? według was ufoludki? :D A może kto? z Was widział UFO? :luka:

Pewnie nie jeden z Was ogl?dał kiedy? na TVN program "Nie do wiary" czy też bodajże "Strefę 11". Nie raz tam pokazywali jakie? motywy i wydarzenia zwi?zane z UFO? A Wy co uważacie na ten temat? Czy to co tam pokazywali to prawda, czy też kompletna bzdura, aby tylko przyci?gn?ć uwagę widzów?

Pozdro ^^


:haloween:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 7 Listopad 2006, 21:37   

Paula napisał/a:
Pewnie nie jeden z Was ogl?dał kiedy? na TVN program "Nie do wiary"

Miałem okazje ogl?dać kilka razy ten program i nigdy w nim nic do końca nie wyja?niono :/ I to było troche deneruj?ce, że cały progam trzymał w napięciu i na końcu miał być punkt kulminacyjny ale zwykle kończyło się na spekulacjach. Nie było ukazanych dowodów, które by jednoznacznie wskazywały, że nie jeste?my sami we wszech?wiecie. Jest też taki filmik z sekcji zwłok kosmity ale nie wiadomo tak naprawdę czy jest on prawdziwy :) Podczas katastrofy w Roswell na pewno wydarzyło się co? pozaziemskiego :) Ja tam wierze w Ufoludy :P
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 41
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 21:58   

Ja również okladałem ten program i mi się podobał ale nie wszystkie jego wydania.
A ufo wierze.A jak wyglada ufoludek to ja nie wiem bo różnie go mozna przedstawidz
POZDRAWIAM
_________________
Trzeba walczyc o swoje i się nie poddawać.(...) Nie czekać, ale działa
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:11   

Co do polskich programów poruszaj?cych temat ufo to wolę się nie wypowiadać, bo dla mnie to był stek bzdur i nic więcej.
Ogl?dałem sporo programów na Discovery i kilku innych odno?nie katastrofy w Roswell oraz wszelkich kręgów powstaj?cych na polach. Jest bardzo dużo pytań na które nie ma odpowiedzi. Dużo domysłów naszych własnych,że by? może istniej? istoty pozaziemskie.
W 1947 doszło do rozbicia się obiektu, oficjalnie uważanego za balon meteorologiczny. Postało dużo spekulacji oraz teorii spiskowych w tym okresie. nie jakoby szcz?tki owego obiektu zostały zabrane do "strefy 51". Dostęp do tej strefy mieli tylko wybrani ludzie.

Ile w tym wszystkim prawdy hmm tego nikt nie wie. Ale uważam, że istniej? istoty pozaziemskie, które wcze?niej czy póĽniej nam się ukarz? same.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
zigi 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:14   

Mnie osobi?cie zawsze intrygowało Ufo... Obecnie bardziej skupiam się na powstawaniu kręgów w zborzach i wszelakich tego rodzaju form... Jest to zagadnienie które budzi wiele kontrowersji jak zawsze przy temacie Ufo...
_________________
Piotrkowska Grupa Rowerowa:

- Masa Krytyczna,
- wycieczki rowerowe,
- rajdy rowerowe,
- eskapady rowerowe...
 
 
   
iDQP 




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 56
Skąd: Z nienacka ;)
Wysłany: 9 Listopad 2006, 16:59   

Kręgi zbożowe to już przewertowany temat. Prawda z kręgami zbożowymi wygl?da tak, że 75% kręgów robi organizacja, która się nazywa "The Circlemakers" (circlemakers.org), 15% robi? ludzie (to s? te mniejsze) no ale jeszcze s? te największe, to pozostałe 10%. I tego kto je robi to ja już nie wiem :)

P.S. Wywalcie jeden post wyżej :D

Post usuniety, zapomniałem zmienić ustawienia na tym dziale ^^ poprawione
_________________
|mierć samobójcom !
Ostatnio zmieniony przez Neo 9 Listopad 2006, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
bobek 




Wiek: 105
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 55
Skąd: ja jestem?
Wysłany: 13 Listopad 2006, 15:56   

Wg. ufole to takie małe zielone ludziki.Żyja na marsie i regularnie odwiedzaj? nasz? planete w celach reprodukcyjnych i badawczych :) :)
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.