Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Andrzejki :P
Autor Wiadomość
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 15 Listopad 2006, 10:31   Andrzejki :P

Zbliżaj? się Andrzejki, do 30. listopada już niedaleko :)

Jakie znacie wróżby andrzejkowe? Na czym polegaj?? (może niech dana osoba napisze maksymalnie 2 wróżby :!: , żeby jak co? każdy mógł co? napisać, bo nietrudno jest przekopiować esej z wróżbami z innej strony z netu ;) ).
Czy według Was one się sprawdzaj??


Ja może zacznę :P
Jest taka wróżba z jabłuszkiem. Należy obrać jabłko tak, żeby powstała jedna długa obierka, po czym trzeba rzucić j? za siebie. Kształt obierki ma oznaczać pierwsz? literę imienia przyszłego męża.

Nie przypadkowo o tym mówię. Wg mnie ta wróżba się sprawdza ;) Kiedy? rzuciłam takim obierkiem za siebie i wyszło niby "O" a niby "P", sama w sumie nie wiedziałam co to za litera, ale bardziej mi podobne to było do "P". I co z tego wyszło? Teraz jestem z chłopakiem, którego imię zaczyna się na literkę "P". :) :P

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Listopad 2006, 11:33   

no to ja znam tradycyjne czyli lanie woskiem :D każdy chyba wie jak to sie robi ;)
a drug? znam tak? że piszesz na małych karteczkach imiona chłopaków którzy Ci się podobaj? i wsadzasz je pod poduszke rankiem budzisz sie i wyci?gasz pierwsza lepsz? karte nie zerkaj?c pod poduszke :) tego imie kogo wylosujesz bedzie z Toba ;)
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Listopad 2006, 10:30   

Hmm ja jako tako nie bardzo pamietam co i jak się robi przy tych wrózbach bo bawiłem się w to będ?c małym. A teraz jako? brak czasu na takie zabawy, zazwyczaj robiłem sobie wszystkie możliwe wróxby które znałem lae jako? nie bardzo się pokrywały xD

Paula napisał/a:
Jest taka wróżba z jabłuszkiem. Należy obrać jabłko tak, żeby powstała jedna długa obierka, po czym trzeba rzucić j? za siebie. Kształt obierki ma oznaczać pierwsz? literę imienia przyszłego męża.


Działa to w dwie strony, czy też nie ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Listopad 2006, 11:45   

Neo napisał/a:
zazwyczaj robiłem sobie wszystkie możliwe wróxby które znałem lae jako? nie bardzo się pokrywały xD
:lol2: bo niektóre z nich s? tak głupie, że szkoda gadać :D i wg mnie nie sprawdzaj? się :D (chyba)

Neo napisał/a:
Działa to w dwie strony, czy też nie ?
tzn, czy co :?: :D czy facet też może sobie rzucić za siebie obierem :?: No raczej chyba tak :) Rzuć sobie obierem w te Andrzejki a zobaczysz co wyjdzie z tego :D
Ja w sumie tym obierem rzuciłam 2 lata temu i wyszło mi to co napisałam w pierwszym po?cie :D

A rok temu jak wróżyłam sobie z wosku ze znajomymi w klubie "66" to wyszła mi ?winia :hahaha: i do tej pory nie wiem o co kaman :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 16 Listopad 2006, 13:01   

Paula napisał/a:
A rok temu jak wróżyłam sobie z wosku ze znajomymi w klubie "66" to wyszła mi ?winia i do tej pory nie wiem o co kaman

Ufff.. dobrze, że nie kaczka! Piotrek- Ty ?winio! ;)
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Listopad 2006, 18:39   

kaczy napisał/a:
Ufff.. dobrze, że nie kaczka!
no wiesz co :P dla Ciebie to powinien być wielki zaszczyt jakby mi się jednak ta kaczka z wosku ukazała, a nie jaka? ?winia :D wtedy to ?miałam się ze znajomymi, że na wsi będę mieszkać i będę ?winie hodować :D tfu tfu :lol2:
kaczy napisał/a:
Piotrek- Ty ?winio! ;)
eno eno :P nie obrażać mi tu mojego mężczyzny :>

A tak poza tym to drug? wróżbę jak? wymienię to wróżba - serce :) Aby wykonać tę wróżbę należy wyci?ć serce z papieru i napisać na nim imiona męskie i damskie. Potem trzeba serce odwrócić zapisan? stron? do dołu i przekłuć je igł?. Imię, na które trafimy należy do naszego przyszłego ukochanego/ukochanej. Jeżeli nie przekłujemy żadnego z imion zapisanych na tym sercu, to oznacza, że na miło?ć trzeba jeszcze poczekać... :)

No a Wy jakie znacie jeszcze wróżby :luka: :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.