Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Wernisaż fotograficzny F cztery
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 16 Listopad 2006, 19:27   Wernisaż fotograficzny F cztery

Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne F cztery. Ma zaszczyt zaprosić na doroczn? "Wystawę Fotograficzn?" do Ko?cioła Akademickiego Panien Dominikanek przy ul. Rycerskiej 3 w dniach 18.11 - 09.12.2006 r.

Oficjalne otwarcie i główny wernisaż odbęd? się dn. 18.11.2006 godz. 19:00.

Będziecie mogli obejrzeć fotografie autorstwa:

1. Krystian Ci?żela
2. Cezary Chomicz
3. Jacek Goska
4. Sławomir Hoffer
5. Jerzy Kański
6. Paweł Kędra
7. Darek Kołek
8. Zbigniew Kołudzki
9. Krzysztof Kucharczyk
10. Dariusz Łaski
11. Paulina Pietrzak ^^
12. Paweł Ruszkiewicz
13. Jacek Szewczyk
14. Marcin WęĽyk
15. Mariusz Widawski
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 17 Listopad 2006, 08:00   

Więcej informacji o samym fcztery można znaleĽć pod adresem: fcztery.piotrkow.org. Jak już o samym fcztery mowa i tej wystawie to polecam zapoznać się z serwisami: wystawa.piotrkow.org (wystawa fotografii Cezarego Chomicza, którego prace również będ? prezentowane, a co najciekawsze- będzie to dokładnie w tym samym miejscu! W dziale "jak było" można sobie obejrzeć ciekawe wnętrze galerii "u Panien"), a także galeria.piotrkow.org (strona piotrkowskiej edycji Galerii Bezdomnej, gdzie również można było obejrzeć prace ludzi zwi?zanch z fcztery). Na otwarciu wystawy, ze względu na zajęcia na PŁ niestety mnie nie będzie, ale s?dze, że którego? dnia na pewno się tam przejde i wszystkim innym również to polecam uczynić. Pozdrawiam!
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Listopad 2006, 08:32   

Neo, no no widzę, że i Twoja siorka zaprezentuje swoje dzieła :) Fajnie :) A tak poza tym to nie wiedziałam, że ona zajmuje się fotografi? :luka: :P

kaczy napisał/a:
Jak już o samym fcztery mowa i tej wystawie to polecam zapoznać się z serwisami: wystawa.piotrkow.org (wystawa fotografii Cezarego Chomicza, którego prace również będ? prezentowane
nio mi osobi?cie bardzo się podobaj? prace Cezarego Chomicza. W sumie już kiedy? widziałam je na stronce, bo mi j? przysłałe? :P Najbardziej to podoba mi się ten zimowy widok naszego "Jaja", chyba nawet Ty masz ten obrazek w domku :) Normalnie aż Ci zazdroszczę :P Też bym chciała taki :placze:

Czy tam się pojawię, czas pokaże ^^


Pozdro :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Listopad 2006, 08:40   

Paula napisał/a:
Neo, no no widzę, że i Twoja siorka zaprezentuje swoje dzieła Fajnie A tak poza tym to nie wiedziałam, że ona zajmuje się fotografi?


Już od około roku jest w stowarzyszeniu fotografów. Jej prace mozna było ogladać już kilku krotnie na wystawach w Piotrkowie m.in. w MOK'u na 3'ego maja. (kadrowałem zdjęcia na wystawy również :)

Zapraszam Wszystkich Serdecznie, naprawde warto zobaczyć ten wernisaż, ?wiat widzany okiem obiektywu. Ja na 100% pojawie się na wernisażu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 19 Listopad 2006, 11:08   

moment czy 18.11 tpo juz był?????????
nie ucieknie mi ta wystawa nie ma:/
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Listopad 2006, 14:28   

Oficjalne otwarcie wernisażu już za nami. Ku mojemu zdziwieniu było naprawdę bardzo dużo ludzi. Fotografie wystawione na tym wernisażu s? bardzo zróżnicowane. Poczynaj?c poprzez widoki, zdjęcia znanych ludzi, zdjęcia z rekonstrukcji II wojny ?wiatowej na Tomaszowskim skansenie, poprzez fantastyczne zdjęcia przyrody. Jest to zbiór zdjęć z całego roku. Każdy fotograf wystawił tyle prac ile tylko chciał.
Mnie najbardziej spodobały się zdjęcia Marcina WęĽyka, udało mu się wspaniale uchwycić nasze morze Bałtyckie, jeszcze nigdy nie widziałem aby było tak wzburzone. Wspaniała barwa kolorów eh , co? pięknego.
Również na tym wernisażu wystawia się moja siostra, której prace widziałem już przed nim hehe. Nie było osoby która by się nie zatrzymała przy jej pracach i nie podziwiała :) Wiadomo w dużym formacie te zdjęcia wygl?daj? jeszcze lepiej i w takim możecie je obejżeć na wernisażu.
Swoj? obecno?cia zaszczycił nas kandydat na prezydenta miasta Piotrkowa Pan Andrzej Czapla. Nie był to żaden element kampani wyborczej Pana Andrzeja Czapli, gdyż zna się on z Piotrkowskimi Fotografami :) to też nie mogło go tam zabrakn?ć. Wszedł niepostrzeżenie i znikn?ł również tak samo ;)

Wernisaż jest otwarty do 9 grudnia. Godziny w jakich można ogl?dać to Wtorek i Czwartek od 8:00 do 14:00. Natomiast w pozostałe dni, po każdej mszy.

Serdecznie Zapraszam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.