Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Studencki koncert "JESTE|MY"
Autor Wiadomość
^rakkar 




Wiek: 36
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 60
Skąd: Piotrków Trybunalski
  Wysłany: 8 Maj 2007, 16:16   Studencki koncert "JESTE|MY"

Studenci piotrkowskiej Filii Akademii |więtokrzyskiej już po raz czwarty organizuj? koncert zatytułowany „Jeste?my”.
Jego celem jest podkre?lenie obecno?ci ?rodowiska studenckiego w życiu kulturalnym Piotrkowa Trybunalskiego.
„Wychodzimy; kontynuuj?c tradycje Igrców Żakowskich do miasta, by zaprezentować „zderzenia działań scenicznych”, na które składaj? się:
skecze, piosenki, monologi, parodie, recytacja” – napisali piotrkowscy studenci.

Przywołuj?c hasło XVII – wiecznych żaków:

„I mnie z pamięci to wypadło,
Że biednym żakom skończyło się jadło!
Kto im da kawał pieczeni,
Temu Bóg życie na lepsze odmieni.
Kto im da bochenek chleba
Tego Bóg weĽmie do nieba!”

Studenci zachęcaj? wszystkich piotrkowian do pomocy w realizacji idei, by impreza ta na stałe wrosła w tradycję uczelni i miasta akademickiego, jakim jest Piotrków Trybunalski.

Studenckie przedstawienie „Jeste?my” odbędzie 9 maja 2007 roku o godz. 18.30 do sali widowiskowej MOK-u.
_________________
Radio Ławeczka
 
 
   
jacques 



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: PTB
Wysłany: 10 Maj 2007, 12:22   

yyyyyyyyy... wszystko fajnie ze koncert robia studenci i to oglaszaja ale moze przydaloby sie powiedziec cos o juwenaliach albo umiescic kalendarz imprez 2007 bo nie chce kolejny raz byc poinformowany o wszystkim w ostatniej chwili.

P.s. w ogole to wstyd zeby oficjalna strona piotrkowa nie byla aktualizowana od nie wiem jakiego czasu!!!!!!!!! coraz bardziej irytuje mnie to miasto


pozdrawiam
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Maj 2007, 15:03   

Cytat:
P.s. w ogole to wstyd zeby oficjalna strona piotrkowa nie byla aktualizowana od nie wiem jakiego czasu!!!!!!!!! coraz bardziej irytuje mnie to miasto


tzn masz na my?li piotrkow.pl ?

jacques napisał/a:
yyyyyyyyy... wszystko fajnie ze koncert robia studenci i to oglaszaja ale moze przydaloby sie powiedziec cos o juwenaliach albo umiescic kalendarz imprez 2007 bo nie chce kolejny raz byc poinformowany o wszystkim w ostatniej chwili.

to proponuje Ci sie zgłosić do samego samorz?du a nie mieć pretensje do "NAS" :|
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.