Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Galeria Bezdomna 19 kwietnia 2008
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Kwiecień 2008, 16:45   Galeria Bezdomna 19 kwietnia 2008

Galeria Bezdomna już po raz kolejny zago?ci w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem nie w Areszcie Piotrkowskim lecz w murach Klasztoru Panien Dominikanek. Wielkie otwarcie już 19 kwietnia br. o godzinie 17:00. Swoje prace będzie można zawieszać w dniu 19.04 od godz. 8.00 do 16.00. Pamiętajcie, każdy kto chce może zaprezentować swoje prace. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Od 20 do 26 kwietnia Galeria Bezdomna będzie otwarta dla zwiedzaj?cych w godzinach 10:00-18:00.
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Kwiecień 2008, 18:01   

Zeszłoroczna galeria była niesamowita a to wszystko dzieki miejscu w którym sie odbywała. W sumie to chyba ludzie głównie dlatego tam przyszli aby zobaczyć jak wygl?da więzienie. :)

W tym roku również planuje się pojawić :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 10:23   

Kurcze to już dzi?, aż nie mogę się doczekać :P
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 13:05   

No ogólnie mogę wam powiedzieć że miejsce prezentuje się ?wietnie z powieszonymi zdjęciami. Naprawdę warto przyj?ć.
 
 
   
owca 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 99
Skąd: Piotrków/ ŁódĽ
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 21:36   

Bardzo fajnie to wszystko wygl?da. Jedyne czego mi brakowało, to czasami było za ciemno :/
Trzeba będzie się tam wybrać w ci?gu dnia, jak będzie lepsza pogoda, bo wiele zdjęć chyba trochę straciło przez słab? widoczno?ć.

Ale zdecydowanie warto się wybrać :)
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 22:20   

No fakt w czasie otwarcia już było do?ć ciemno. Niektórych zdjęć praktycznie się nie dało ogl?dać. No ale tam nie ma żadnego pr?du no i dzi? pogoda była fatalna.
Ogólnie dzi? było w okolicy 270 ludzi zwiedzaj?cych i 44 osoby które prezentowały swoje prace.
No a poziom prać jest bardzo różnorodny.
 
 
   
owca 




Wiek: 40
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 99
Skąd: Piotrków/ ŁódĽ
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 22:31   

Ja nie wypowiadam się co do poziomu, bo każdemu podoba się co? innego.
A często się zdarza, że podobaj? mi się zdjęcia, które pod względem technicznym s? kiepskie.
Ale różnorodno?ć prac jest na tyle duża, że każdy znajdzie co?, co jemu się spodoba.
 
 
   
matylda 




Dołączyła: 25 Wrz 2006
Posty: 89
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 07:45   

owca napisał/a:

Ale różnorodno?ć prac jest na tyle duża, że każdy znajdzie co?, co jemu się spodoba.


Słuszna uwaga.
Jestem pod wrażeniem. Piękne zdjęcia w i?cie ciekawym miejscu.
W pewnym momencie, poczułam się jak w labiryncie... ;)

Gratuluję organizatorom.
_________________
Vinum
et
musica
leatificant cor.
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 15:57   

Dopiero jutro będę mogła zobaczyć wystawę. Wczorajsza pogoda zniechęciła mnie do wychodzenia z domu :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 10:31   

W zeszłym roku jako? sobie odpu?ciłem Galerie Bezdomna i trochę żałuje. Tegoroczna galeria wypadła całkiem nieĽle. Już na samym wej?ciu regulamin wystawy rozbawił mnie do łez.

Klasztor bardzo długo stał jako pustostan a przez tydzień zago?ciło w nim ponownie życie. A chyba najbardziej spodobały mi się zdjęcia Marchewy. Chociaż w wielu innych tez kilka elementów przypadło mi do gustu.

A to takie małe cu? zabawne :P

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 15:45   

Nie pokusiała bym się o pozostanie w klasztorze na noc. Nie wiem czemu ale kojaży mi się on ze szkoła z Silent Hill. Co do samej wystawy, to były zdjęcia, które według mnie nadawały się do kosza ale i też takie które zawróciły mi w głowie. Jednak nie znalazłam swojego faworyta. :)
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2008, 18:50   

Kompletna cisza, to miejsce stawia wiele pytań . Szkoda,że kilka miejsc było niedostępne do celów zwiedzania.

Spore zróżnicowanie tematyki prac oraz poziomów wykonania. Spędziłam tam sporo czasu ale nic tak na prawdę nie zapadło mi w pamięć. Zobaczymy jak będzie za rok ;)

Pozdrawiam
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Kwiecień 2008, 17:28   

Zeszłoroczna galeria wypadła o niebo lepiej. Ze względu na miejsce oraz prace. Kto? miał pomysł ale nie do końca go dopracował.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.