Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jazda po browarku
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 6 Grudzień 2005, 20:34   Jazda po browarku

Mam takie pytanko.
Co s?dzicie o jeĽdzie po brovarku??
Jaka kara powinna być za takie có? waszym zdaniem?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 41
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 14:12   

Jazda po browarku powina karana i to wysoko.pniewaz wiekszosc wybadków jest pod wpływem alkocholu a zaczyna sie od jedengo piwka.pozdrawiam
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 21:19   

hMm.. to zależy od tego jakie by były skutki takiej jazdy.. Je?li policja by tylko złapała takiego kogo? na jeĽdzie z procentami to zabranie prawa jazdy i jaka? wysoka grzywna, żeby kole? sobie zapamiętał jakie s? skutki picia browarka i wódki, natomiast je?li by taki kto? spowodował wypadek (też zależy jaki) to zabranie prawa jazdy i sprawa s?dowa (pobyt w kiciu lub wyyysoka grzywna)..
Nie wiem może się mylę, ale takie jest moje zdanie :] :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 14:43   

dokładnie nie ocenie jaka powinna być kara bo nie jestem sędzin? ale ogólnie to jestem przeciwna jeĽdzie po pijaku.... taki człowiek wogóle nie powinien mieć prawka bo wła?nie przez takich ludzi, nie zaleznie czy jest to dziewczyna czy chłopak, gin? albo w najlepszym wypadku s? poobijani przypadkowi ludzie. Ale ogólnie zgadzam sie też z Wypowiedzi? Pauli :) Pzdro
_________________

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Grudzień 2005, 15:39   

Jazda po browarku dobry temat poruszyłes Neo. Kara grzywny czy kara pozbawienia wolnosci na 5 lat, to za mało dla takich ludzi. Ale nie ma żadnej kary która bedzie odpowiednia dla nich. Zabiera im sie prawojazdy a oni i tak jezdza nie ma złotego ?rodka na takich kierowców oni byli s? i beda. Ale według mnie gdyby była bardzo wyskoa grzywna.
Może by to poskutkowało.

Pozdrawiam :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:54   

rozmawiałem z kilkoma znajomymi o tym i oni jako? się nie boj? jezdzić po jednym piwie. mówia,że nia ma to kompletnie wpływu na ich skupienie za kierownic?. Jako? do mnie nie trafiaja takie słowa, proste piłe? nie jedĽ. bo jak każdy tak zacznie my?leć to zobacza,że a wypiłem czy wypiłam jedno piwko i mi nic nie było to wypije kolejne i tak stawka może wzrastac. Dlatego stanowczo mówie "Nie" do wsiadania za kółko po browarku czy każdym innym alkocholu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 12:39   

Neo napisał/a:
mówia,że nia ma to kompletnie wpływu na ich skupienie za kierownic?

i tu się bardzo myl? :] tylko im 'wydaje się' że jedno piwko nie ma znaczenia za kierownic?, a niestety ma. Opóznia rózne reakcje.
Również jestem stanowczo przeciwko wsiadaniu za kierownice po wypiciu czegokolwiek z procentami :] czy to mniejszymi czy wiekszymi.. dla mnie znaczenia nie ma :]
Kary powinny być za to surowe wg mnie. I tu chyba przychyliłabym sie do pomysłu Pauli :P bo najgorsze jest to jak taka pijana osoba spowoduje wypadek i jej sie nic nie stanie a np zabije inn? niewinn? osobe ktora jechała trzeĽwa.. :\
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 13:36   

Gdyby takie osoby wsadzać do więzienia to zabrakło by miejsca dla mordeców, złodzieji itp. A pozatym to my płacimy na utrzymanie więĽniów więc to nie jest rozwi?zanie. Wysoka grzywna tak. Tylko,że dla takiego polityka to piku? bo ,że tak powiem oni ?pi? nie kasie... :-/
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
bobek 




Wiek: 105
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 55
Skąd: ja jestem?
Wysłany: 14 Czerwiec 2008, 11:35   

dla jeżdż?cych po browarku kary powinny sie zaczynać od 10.000 zł. w zwyż. `Jeżeli klient nie jest w stanie spłacić mandatu to trzeba obci?żyć rodzine. Oczywi?cie dożywotni zakaz prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów i kasacja samochodu.No i oczywi?cie dożywotnia adnotacja w aktach takiej osoby.
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.