Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs fotograficzny: Piotrków jest dla mnie...
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 21:21   Konkurs fotograficzny: Piotrków jest dla mnie...

Młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Piotrków jest dla mnie..."
Dzięki fotografii jeste?my w stanie zatrzymać chwilę na dłużej. Fotografia zatrzymuje czas i przekazuje emocje. Interesuj?ce zdjęcia potrafi? czasem opowiedzieć cał? historię. Wydaje się, że podczas podróży, wycieczki potrafimy patrzeć uważniej i intensywniej. Podróżnikowi, tury?cie czy zwiedzaj?cemu łatwiej jest też wypatrzyć ciekawe miejsca i zdarzenia, które zazwyczaj umykaj? w codziennym po?piechu i zgiełku. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie "Piotrków jest dla mnie...".
Zdjęcia powinny przedstawiać ciekawe miejsca, obiekty wnętrza w Piotrkowie Trybunalskim lub najbliższej okolicy, które mog? zachwycić zwiedzaj?cego, turystę, podróżnika. Konkurs skierowany jest do ludzi młodych, by mogli pokazać własne fotografie szerszej publiczno?ci prezentuj?c tym samym swój sposób postrzegania ?wiata i osobist? wrażliwo?ć.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji o konkursie i Piotrkowskim Festiwalu Podróży i Fotografii na stronie http://pfpif.degress.pl/konkurs

 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.