Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
American Old Picnic 2009
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Czerwiec 2009, 18:59   American Old Picnic 2009

Trwaj? przygotowania do II edycji American Old Picnic 2009, która odbędzie sie już w najbliższy weekend 13 czerwca (sobota) na Lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskie. Jest to nie lada gratka dla nie jednego mieszkańca Piotrkowa. Nie codziennie można podziwiać stare pojazdy Amerykańskie czy też obejrzeć pokaz amerykańskiego footballu. W czę?ci artystycznej koncerty zespołów Amnezja i Cree.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundację American Old Polska przy współpracy z Urzędem Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, O?rodkiem Sportu i Rekreacji w Piotrkowie oraz Automobilklubem Piotrkowskiem.

Start godzina 11:30

Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji z rodzinami.

W dniu pikniku wej?cie na płytę lotniska dla publiczno?ć od strony ul.Żwirki (tam też będzie zlokalizowany bezpłatny parking).

W programie przewidziano m.in.

* Prezentacje amerykańskich samochodów zabytkowych i najnowszych (osobowych, terenowych)
* Ogródek dla dzieci
* Modele R/C
* Konkurs dB-drag
* Pokaz footballu amerykańskiego
* Koncerty rockowy Cree, Amnezja
* Koszulki, naklejki, breloki etc.
* Loty widokowe
* Wy?cigi na 1/8 mili
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 11 Czerwiec 2009, 19:45   

W tym roku nasz AMKPT pomaga przy organizacji, to może nie będzie takiego zamieszania :P
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 19:56   

No super imprezka , idzie kto? na to ?
Interesuje mnie ONLY 1/8 mili oraz pokaz amerykanskich samochodow , nie jestem za zespolami ;P
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 22:46   

Lukazie napisał/a:
No super imprezka , idzie kto? na to ?
Ja na bank . Trudno aby facet omin?ł taka imprezę. Podobno nie dostali pozwolenia od wła?ciciela na ?ciagnie sie na pasie startowym. Także te "wy?cigi" odbęd? się chyba na pasie dojazdowym - czyli lipa.
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 08:28   

o nie wiem czy nie odwołaj? :(
Z tak? pogod? jak jest dzisiaj to na 100% sie nie odbedzie :(
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 12:42   

Impreza miała się rozpocz?ć o 11:30. Do godziny 13:20 kiedy to wjechały "pierwsze auta amerykańskie", nie działo się tam nic. Szkoda czasu ibenzyny aby tam jechać. Organizatorzy pokpili sprawę...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 13:12   

Ale impreza ogolnie wyszla ?
Samochody amerykanskie były ?

Wyscigi itp. ?
Zespoly ?

Czy nuda ?

Miałem jechac dzisiaj , ale mowie taka paskudna pogoda (trochę zalowalem ,ze nie pojechalem , bylem na 1 serii samochodow amerykanskich i bylo super )
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 21:29   

Lukazie napisał/a:
Ale impreza ogolnie wyszla ?
Padało cały czas. Około 30 aut, ogólnie porażka. Znaj?c życie ta impreza odbyła się po raz II i ostatni. Skoro Sami organizatorzy tak sobie zlekceważyli sprawę. Oczywi?cie mam tu na my?li Fundację American Old.

W Car audio wygrał go?ć z Wynikiem 150 dB. Wy?cigów nie było, a co do reszty to nie wiem.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 21:34   

Masz może jakie? zdjęcia ?
No szkoda , że mnie nie było . Podejrzewam , że jakby byla ladna pogoda to na 100% byl pojechal ...

Duzo osób bylo ?

W jaki sposób zlekcewazyli ? Ze pozno sie zaczelo tak ?

Byc moze tak sobie olali sprawę , bo mysleli ze nikt nie przyjedzie (Jak taka pogda i juz )...
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 14:05   

Lukazie napisał/a:
W jaki sposób zlekcewazyli ? Ze pozno sie zaczelo tak ?


OdpowiedĽ...

Neo napisał/a:
Impreza miała się rozpocz?ć o 11:30. Do godziny 13:20 kiedy to wjechały "pierwsze auta amerykańskie", nie działo się tam nic.


Cytat:
Byc moze tak sobie olali sprawę , bo mysleli ze nikt nie przyjedzie (Jak taka pogda i juz )...
Hahaha jakie wytłumaczenie. :D Żart stulecia.

To tak samo jakby organizatorzy masowej imprezy przesunęli jej otwarcie bo pada. Bzdura i nic więcej. Skoro kto? się bierze za organizowanie eventu, to niech będzie konsekwentny w tym co robi.

Ja zajrzałem na lotnisko jako? przed 13. Pustka to jest to co tam zastałem. Nasz UM i AMKPT zrobili sobie ?wietna anty reklamę. Bo ta fundacja mnie guzik obchodzi!
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Czerwiec 2009, 16:08   

Lukazie napisał/a:
Masz może jakie? zdjęcia ?
Mam pare fotek ale nie opłaca się ich zamieszczać. Przed 14 zmyłem sie z terenu lotniska ;]
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2009, 17:25   

O znalazłem ten temat. Picnic to największa klapa tego roku. Pogoda jak pogoda. Organizatorzy nie przewidzieli niczego co mogliby zorganizowac w przypadku nie pogody. DNO !
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.