Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocne i Przydatne
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 20 Grudzień 2005, 20:29   Pomocne i Przydatne

Witam

Zapewne czasami masz problem z którego serwera skorzystać ... gdy chciałby? upować ... Zapewne używasz od czasu do czasu różnych dopalaczy ?ciagania ... Zapewne również że chciałby? się z innymi podzielić wrażeniami uwieńczonych na fotkach ... a nie wiesz z jakiego skorzystać serwa ... teraz to już nie problem. W tym temacie postaram się wszystko opisać ... Tak więc mam nadzieje że Ci się to sprzyda i będzie Ci pomocne ...

Serwery


www.extremshare.de - i NAJLEPSZY serwer do uplaodu i downlaodu. Szybko sie wrzuca i szybko sie ssa. 50mb max.

www.ultrashare.net - według mnie najlepszy serwer pod robienie nieduzych upload'ów ( max. 30 MB ). Nie ma żadnych limitów ?ci?gnięć i uploadów, wszystko się ?ci?ga bardzo szybciutko i bardzo sprawnie.

www.yourfilehost.com - kolejny bardzo dobry serwer,jak z niego ?ciagacie możecie pierw odsłuchać sobie utworek czy się opłaca ?ci?gać czy nie,oraz nie ma żadnych problemów ze ?ci?ganiem.

www.yousendit.com - jeden z najpopularniejszych serwerów na jakim więkoszo?ć osób robi sowje upy, wiadomo: limit 25 ?ci?gnięć lub 7 dni no ale można zmie?cić bardzo dużo bo aż max. 1 GB no i nie powiem bo również transfery s? naprawde dobre.

www.rapidshare.de - dobry serwer jeżeli chodzi o transfery ... pojemno?ć max. to oczywi?cie 50 MB ... natomaist jeżeli chodzi o ?ci?ganie ... kiepsko, gdyż jeżeli mamy ?ci?gn?ć więcej plików z tego serwera ktore s? zupowane osobno wtedy musimy odczekać godzinę - no ale wiadomo s? różne chwyty i mozna to przej?ć ... ale to dla tych najbardziej wytrwałych "?ci?gaj?cych".

www.megaupload.com - jeżeli chodzi o ten serwer można powiedziec iż jest dobry no ale nie do końca jednak. Wiadomo ważno?ć linku jest o ile się nie mylę 30 dniowa od wystawienia upka, ale ... osoby które maj? wolniejsze ł?cza ... no to niestety z tego serwera ta szybko nie zaci?gn?.

www.uploadyourfiles.de - kolejny bardzo dobry i szybki serwer ktor polecam

www.sendspace.com - także bardzo dobry i szybki serwer mieszcz?cy maksymalnie 50 MB

Grafika



Zamieszczam wam tutaj ... bardzo dobre serwerki na które możecie wrzucać swoje zdięcia ... Bardzo przydatne ...

www.imageshack.us
www.imageshosted.com
www.fotosik.pl

Flash Get



Szperajac po necie znalazlem sposob jak zrobic by mozna bylo sciagany plik podzielic na wiecej niz 10 czesci przez co by szybciej sciagalo.

1. Wchodzimy w Edytor rejestru (Start/Uruchom/regedit)
2. Wybieramy najpierw zakladke HKEY_CURRENT_USER nastepnie Software, kolejnie JetCar i na koniec General
3.Potem jak jestesmy juz w zakladce General tworzymy nowa wartosc ciagu. Nazwac ja trzeba Max Parallel Num a nastepnie dwa razy kliknac na nia i podac dane wartosci rowna 100
4.Powtarzamy 3 punkt lecz z inna nazwa MaxSimJobs
5. I to by bylo na tyle, ewntualne bledy zglaszac do mnie a modow prosze o poprawianie wrazie czego

Firefox



Zapewne wielu z was używa takowej przegl?darki jak? jest Firefox ... dlatego mam dla was bardzo ciekawy i przetestowany osobi?cie sposób ... na zwiększenie wydajno?ci i otwierania się stron tej przegl?darki ... Dlatego dzielę się z wami ... Smile

Arrow w polu wpisywania adresu przegl?darki Firefox wpisz "about:config" i naci?nij Enter
odnajdĽ następuj?ce linijki: network.http.pipelining, network.http.proxy.pipelining oraz network.http.pipelining.maxrequests
Arrow zmień warto?ci "network.http.pipelining" i "network.http.proxy.pipelining" na "true" a także ustaw warto?ć "network.http.pipelining.maxrequests" na "30" - dzięki tej operacji przegl?darka będzie wysyłała 30 zapytań na raz
Arrow na koniec naci?nij prawy przycisk myszy, wybierz "Dodaj ustawienie typu" "Liczba całkowita (Integer)", nazwij j? "nglayout.initialpaint.delay" i przypisz warto?ć "0"

Po tych krótkich czynno?ciach sami odczujecie że wasz Firefox chodzi o niebo lepiej i szybciej ... Naprawde polecam ...

Przegl?darki internetowe


Możliwe że większo?c z was używa standardowej przegl?darki jak? jest oczywi?cie IE ... ale ja chciałbym wam jednak przedstawić kilka innych naprawde godnych uwagi przegl?darek internetowych ... do których mam nadzieje ... nabierzecie zaufania ... Postaram się każd? z nich opisać swoimi słowami ...

Arrow Opera - obecnie używam tej przegl?darki i jestem z niej niesamowicie zadowolony ... bardzo szybko wchodz? stronki ... ( anwet na słabszych komputerach ) ... do tego posiada wiele naprawde bardzo ciekawych udogodnień w poruszaniu się po niej ... jakże i wiele ukrytych wtyczek ... które nam ułatwi? pracę na niej ... i na zakończenie mogę powiedzieć iż jest bardzo bezpieczna gdyż nie otwiera nie potrzebny pop-up'ów ... Osobi?cie j? polecam ...
Arrow Firefox - także jedna z lepszych przegl?darek któr? testowałem zanim zainstalowałem operę ... również bezpieczna ... szybka ... i wygodna ...
Arrow Mozilla - bardzo podobna do przegl?darki powyżej ...
Arrow Internet Explorer - standardowa przegl?darka na każdym PC'ecie ... jak dla mnie naprawde beznadziejna ... sałabo zabezpiecza nasz komputer przed przedostawaniem się niepotrzenych pop-up'ów czy spamu ... a do po dłuższym czasie używania ... można my?leć o formacie ...
Arrow Internet Explorer z nakładk? - dokł?dnie to samo co powyżej ... jak nie zauważyłem niestety żadnych zmian ...
Arrow Netscape - miałem okazje na niej pracować kilka razy ... ale jak dla mnie kompletny bezsens ...

To już od was zalezy czy jednak się skusicie na inn? przegl?darkę ... czy jednak zostaniecie przy starym wyjadaczu IE ...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Styczeń 2006, 17:44   

Ciekawe ciekawe, fajnie,ze podałes jakies stronki pod zdjecia to moze zaczne jakies wrzucac do tematow. bo tak to nie mam gdzie. A co do przegladarek to mozilla jest dla mnie najlepsza. Chociaz troszke nie dopracowana bo nie wszystkie updejty sa od nich ze strony tylko niektóre trzeba sobie samemu szukac ale tak to oki. Czyli moja ocena to 4 :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.