Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
A wiec może kontra
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2006, 23:04   A wiec może kontra

Padło pytanie "jak dogodzić facetowi?"

Ja zadam może pytanie jak dogodzić kobiecie ?? :> Wiem że temat rzeka ale jestem ciekaw co dziewczyny napisz? :)

Pozdrawiam :)
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Marzec 2006, 00:27   

Dobra :D już po raz enty będę to pisała.. hmm..może by przekopiować z innego posta :hyhy: nie no.. już nie będę taka i napiszę :) bedzie troszkę może i niemiło ale cóż - jest temat i wyrażam to co mysle i jak jest :]
Jak dogodzić kobiecie? - To jest tak samo jak z facetami, każda z nas chce czego innego. Każda z nas ma inne potrzeby, bo każda z nas jest inn? osob? :P nie ma na ?wiecie dwóch takich samych ludzi o takich samych charakterach :) każdy jest wyj?tkowyi każdy ma inne cechy :)
Je?li np chodzi o mnie to tak.. dla mnie najważniejsze jest to, żeby facet był ze mn? szczery - nawet aż do bólu. Nie potrzebuje i nie chce jakiego? zakłamanego ch**a, który skakałby sobie z kwiatka na kwiatek uhahany i w ogóle, że każda na niego leci :/ nie potrzebuje frajera, który by mnie oszukiwał non stop, będ?c ze mn? kręciłby z inn?.. nie potrzebuję faceta, który nie jest odpowiedzialny za swoje czyny.. co? zrobił - niech stanie naprzeciw, a nie ucieka - to s? dla mnie zwykłe dzieci, szczyle i nie maj?cy pojęcia o życiu frajerzy :] już to przeszłam i dziękuję :] takich kolesi mam głęboko w 4 literach i nie mam ochoty z takimi się zadawać :] co tam jeszcze.. nie mam ochoty być z kim? kto mi nie ufa, kto mi nie wierzy, bo ja jakby nie było jestem osob? szczer? i od pewnego jednego zdarzenia leje na to co ludzie mówi? o mnie, że ja co? powiedziałam tak czy siak czy owak, że to nie wypadało itp :] po prostu czasem gadam co mi ?lina na język przyniesie, a czasem aż za dużo :hyhy: zreszta po co kłamać? i tak kiedy? prawda wyjdzie na jaw :)
hmm... ogólnie mówi?c.. dla mnie najważniejsze jest to jaki człowiek jest wewn?trz, okładka mnie zbyt nie interesuje :] je?li chodzi o sex to jest on dla mnie najmniej ważny w zwi?zku :] to jest jakby dodatek do wspólnego zycia - przynajmniej dla mnie - dlatego, że s? ważniejsze sprawy niż sex, sex i sex w koło.. Dla mnie liczy się to, żeby mój men był szczery, odpowiedzialny, wierny, wyrozumiały, wrażliwy, żebym czuła sie przy nim bezpiecznie, żebym mogła zawsze na nim polegać, żeby był przy mnie w trudnych chwilach i pocieszył gdyby mi było Ľle.. żeby okazywał mi swoje zainteresowanie, czuło?ć, żebym była dla niego jedna jedyna i wyj?tkowa.. i oczywi?cie, żeby mówił do mnie czułe słówka tym samym okazuj?c swoj? miło?ć do mnie :oczami: gdybym znalazł? tak? osóbkę to byłabym najszczę?liwsz? kobitk? pod słońcem :)
hmm.. dobra... styka bo aż mi się posmutniało..... :(
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 10 Marzec 2006, 09:53   

hm... ja to nie wiem sama jak sobie dogodzić... to sk?d maja wiedzieć inni ? bu... :( chociaz był kto? kiedy? kto znał mnie lepiej niż ja sama siebie...
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Marzec 2006, 15:44   

Widze,że co? Panie sie nie za bardzo staraja bo tylko 2 sie wypowiedziały hmm....

Powiedzcie czego chcecie ? A my to skomentujemy badz tez i nie :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Marzec 2006, 15:49   

ja zacytuje moj? siostre :)
Paula napisał/a:
Jak dogodzić kobiecie? - To jest tak samo jak z facetami, każda z nas chce czego innego. Każda z nas ma inne potrzeby, bo każda z nas jest inn? osob? :P nie ma na ?wiecie dwóch takich samych ludzi o takich samych charakterach :) każdy jest wyj?tkowyi każdy ma inne cechy :)
i sie w zupełno?ci z ni? zgodze :]
a jak dla mnie najważniejsze w zwi?zku s? 3 rzeczy: UCZCIWO|C SZCZERO|Ć I ZAUFANIE bez nich nie ma zwi?zku a przynajmniej tego normlanego i tyle wiecej nie pisze :)
_________________

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Marzec 2006, 14:18   

nie powiem ze ten temat jush byl tyle ze w druga strone....wiec nie bede sie powtarzala....
jezeli mojemu chlopakaowi nie bedzie zalezalo na tym by sprawic mi przyjemnosc uczynic mnie szczesliwa no to pech.... ale mezczyzni zeby dowiedziec sie czego chca kobiety musza sie nauczyc jedenej waznej rzeczy --- sluchac tego co sie do nich mowi bo czasem kobiety w powierzchownie nieistotne wypowiedzi wplataja to czego tak naprawde im potrzeba.... ale mezczyzni czesto podchodza do tego co mowi kobieta z przymruzeniem oka i nie widza wielu istotnych rzeczy....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Marzec 2006, 17:15   

A czemu własnie w te powierzchowne nieistotne rzeczy kobiety wplataj? to co jest dla nich ważne ? nie pro?ciej jest mówić tego czego się pragnie oczekuje od drugiej osoby.... To jest taka najzwyczajniejsza szczero?ć. Zgodzę się ,że czasami mężczyżni traktuj? niektóre sprawy jako nieistotne. Dochodzi taka jedna sprawa, zalezy co dla kogo jest istotne... każy ma inna h8ierarchie warto?ci to też również ta sprawa się tyczy kobiet...

Pozdrawiam :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Marzec 2006, 18:13   

tak ale nie w tym rzecz..... chodzi o to ze mezczyzn czesto trzeba jak dzieci za reke prowadzic. czasami kobieta mowi o tym co lubie czego potrzebuje jako o rzeczy normalnej wplata to w inne kwestie. ja osobiscie nie jestem osoba ktora powie skarbie lubie to czy to potrzebuje tego czy owego.... nie chce wszystkiego pokazywac palcem.
bo wydaje mi sie dobry zwiazek polega nie tylko na szczerosci ale i na poznaniu siebie. jezeli mezczyzna mnie dobrze pozna to nie musi szukac po omacku , chodzic jak po lodzie i liczyc na to zeby trafic w gust.
ale zeby mnie poznac musi mnie sluchac.... sluchac uwaznie a wtedy wiecej sie dowie niz jak spyta wprost....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Marzec 2006, 19:52   

Co do prowadzania za r?czke to mam taki przypadek u mnie w domu chodzi i nigdy nie wie co i jak... Ale to już inna bajka pozostawie jego zachowanie bez komentarza.
Widzisz ,czasami bywai tak,ze poznajemy sie latami i nie zawsze uda nam sie odrazu wszystko dostrzec. Pytaniem wprost idzie się na łatwizne...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Lipiec 2006, 15:34   

szukajcie a znajdziecie :rotfl:

** Dodano: Sob 29 Lip, 2006 **
drow(ka) napisał/a:
sluchac tego co sie do nich mowi bo czasem kobiety w powierzchownie nieistotne wypowiedzi wplataja to czego tak naprawde im potrzeba.... ale mezczyzni czesto podchodza do tego co mowi kobieta z przymruzeniem oka i nie widza wielu istotnych rzeczy....

zgadzam się z tym w zupełnosci :]
panowie słuchac, słuchac i jeszcze raz słuchać.
bo kobiety nie w prost ale pewnymi 'zagadkami' powiedz? Wam wszystko czego oczekuj? od Was.. :P
az mi się przypomniało takie smieszne stwierdzenie 'kobiety s? jak MediaMarkt- nie dla idiotów' :rotfl: ?wieta racja :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Lipiec 2006, 16:59   

Królewna_Lufka napisał/a:
'kobiety s? jak MediaMarkt- nie dla idiotów'


nie mogłem przestać się smiać jak przeczytałem to stwierdzenie :hahaha:

Cytat:
szukajcie a znajdziecie


Czasami niektórzy dosyć szybko się poddaj? i nie zastanawiaj? się czy sprawili przyejemno?c kobiecie czy też i nie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Lipiec 2006, 23:26   

Neo napisał/a:
nie mogłem przestać się smiać jak przeczytałem to stwierdzenie

ja tez nie mogłam jak mi kto? to kiedy? powiedział :D

Neo napisał/a:
Czasami niektórzy dosyć szybko się poddaj? i nie zastanawiaj? się czy sprawili przyejemno?c kobiecie czy też i nie.

dokładnie.. niektorzy chyba nie rozumiej?, ze kobieta potrzebuje duzo czułosci a nie tak raz,raz i juz.. pff. :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 00:39   

Królewna_Lufka napisał/a:
dokładnie.. niektorzy chyba nie rozumiej?, ze kobieta potrzebuje duzo czułosci a nie tak raz,raz i juz.. pff.



Szybko i łatwo piecze się ciasto :] Natomiast kobiete należy sukcesywnie rozgrzewać :P Często gra wstępna jest o wiele dłuższa niż cały stosunek :D
Kobiety uwielbiaj? słyszeć komplementy i nawet jak im co? nie wyjdzie lepiej je pochwalić, wtedy się ciesz? ,że maj? w nas oparcie. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 09:59   

Neo napisał/a:
Szybko i łatwo piecze się ciasto

dobre, dobre :rotfl:

Kobieta ogólnie jednak potrzebuje chyba wiecej czuło?ci, pieszczenia itd niż facet. Choć to pewnie indywidualna sprawa :]

Neo napisał/a:
Kobiety uwielbiaj? słyszeć komplementy i nawet jak im co? nie wyjdzie lepiej je pochwalić, wtedy się ciesz? ,że maj? w nas oparcie

z facetami jest dokładnie tak samo nie s?dzisz? :P :D
też lubicie słuchac jak się Was chwali ;) [zreszt? kto nie lubi być chwalony :hyhy: ]

ja w ogóle lubie czuć, że mam oparcie w drugiej osobie, tzn mówie tu o facetach :D
można sie wtedy poczuć jak mała, bezbronna istotka któr? trzeba sie czasem zaopiekować, poradzić w czym?, pomóc co? zrobić. Ja osobi?cie to bardzo lubie :) Bo znam dziewczyny, które tego nienawidz? i wol? same sobie poradzić :P ale w końcu od tego mamy na ?wiecie męzczyzn żeby nam pomagali i nas rozpieszczali a my odwdzieczamy się tym samym :P moze w troche inny sposob ale zawsze co? ;) no bo wiadomo, że ja mojemu Misiowi nie pomoge naprawiać komputer czy auto :P ale w czym? innym bardzo chętnie :D w czyms co bede umiała zrobic (:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 12:53   

Królewna_Lufka napisał/a:
Bo znam dziewczyny, które tego nienawidz? i wol? same sobie poradzić


A to dlatego, aby nie czuć się zależne od faceta. Często się tym tłumacz? :)

Królewna_Lufka napisał/a:
bo wiadomo, że ja mojemu Misiowi nie pomoge naprawiać komputer czy auto :P


Tutaj by? sie jeszcze zdziwiła, bo mam koleżankę która ma większe pojęcie o mechanice samochodowej niża ja :D Co mnie nie mziernie cieszy, przecież kobiety mog? robić to samo co faceci ;)

Napiszcie jak zdobyć Wasze serca :P która droga jest odpowiednia i czego bardzo nie lubicie :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 12:59   

Neo napisał/a:
Tutaj by? sie jeszcze zdziwiła, bo mam koleżankę która ma większe pojęcie o mechanice samochodowej niża ja

pewnie, że s? takie :P ale ja do nich nie naleze :D :D

a co do zdobywania serca to rozpisze sie jak wene znajde :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 13:50   

Hmmm czytaj?c to zauważyłem że szukacie ideałów ;) ajć a może się mylę? a chyba tacy nie istniej? :) , owszem czuło?ć, uczciwo?ć , szczero?ć , zaufanie ale dokładnie w dwie strony bez tego nic nie wyjdzie, pozatym naprawdę trzeba dobrze dobrać się z drug? osob? aby wszystko pasowało i układało się jak w bajce, a bajki niestety s? tylko bajkami o czym sam się przekonałem :( pozdro :padam:
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 14:41   

piterr27 napisał/a:
Hmmm czytaj?c to zauważyłem że szukacie ideałów ;) ajć a może się mylę?

hm chyba jednak 2 opcja ;) gdyż jak sam napisałes ideałów nie ma :D
i dlatego jest fajnie :) bo gdyby wszyscy byli idealni ?wiat byłby niesamowicie nudny :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:18   

Królewna_Lufka napisał/a:
piterr27 napisał/a:
Hmmm czytaj?c to zauważyłem że szukacie ideałów ;) ajć a może się mylę?

hm chyba jednak 2 opcja ;) gdyż jak sam napisałes ideałów nie ma :D
i dlatego jest fajnie :) bo gdyby wszyscy byli idealni ?wiat byłby niesamowicie nudny :P
fakt ideałów nie ma... ale wydaje mi się, że i tak pod?wiadomie ich szukamy.. choć i tak wiemy, że nie znajdziemy... :)
Fakt gdyby wszyzscy byli idealni i robili wszystko to co chcemy i jak chcemy było by nudno... bo wszystko byłoby cały czas tak samo...
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:27   

Gosiaczek:P napisał/a:
ale wydaje mi się, że i tak pod?wiadomie ich szukamy

a wiesz Gosiu, że chyba masz racje :) w końcu jestesmy tylko ludĽmi :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:31   

Królewna_Lufka napisał/a:
w końcu jestesmy tylko ludĽmi :P
no wła?nie jeste?my tylko ludĽmi.. co potwierdza to, że ideałami nie będziemy nigdy :P hiehie bo wydaje mi się, że człowiek nie jest w stanie być idealny :) bez żadnych skaz.. bez popełniania błędów :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:31   

Gosiaczek:P,
Cytat:
fakt ideałów nie ma... ale wydaje mi się, że i tak pod?wiadomie ich szukamy.. choć i tak wiemy, że nie znajdziemy... :)
tak zgadzam się całkowicie z t? tez? dlatego może powinnismy szukać tych cech które nam najbardziej odpowiadaj?, ehh może to jest trochę egoistyczne , ale ;)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:33   

piterr27 napisał/a:
może powinnismy szukać tych cech które nam najbardziej odpowiadaj?, ehh może to jest trochę egoistyczne , ale ;)
a czy tymi cechami nie s? wła?nie te cechy, że tak powiem " idealne" ??? których każdy z nas pragine.. oczekuje ?? je?li tak.. ( a tak mi się wydaje ) to nadal byłaby to "pogoń" za ideałami, których nie ma :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:33   

piterr27 napisał/a:
ehh może to jest trochę egoistyczne

wydaje mi się, że każdy człowiek w jakim? stopniu jest egoista. Przecież nie da się żyć żeby choć raz o sobie nie pomy?lec. To jest niewykonalne.
Niestety niektórzy z tym egoizmem zdecydowanie przesadzaj? :kwasny: co jest straszne...
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 15:54   

Gosiu a czy każdy z nas szuka cech idealnych w drugim człowieku? chyba nie :) szukamy osoby która najbardziej by się zblizyła swoimi cechami do tych, które nam odpowiadaj?, nam samym . oczywi?cie niektórzy trzymaj? się stereotypów i robi? tak jak inni, ale to nie polega przecież na tym ;) a je?li nawet co? nam nie odpowiada godzimy się na to, bo przecież kochamy, zrozumienie jest tutaj jednak chyba najważniejsze i kompromis też, wtedy mozna przełamac wszystkie bariery, a czy postrzeganie tej jedynej osoby za ideał dla każdego jest takie same tego nie wiem:) :) :)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:04   

piterr27 napisał/a:
zukamy osoby która najbardziej by się zblizyła swoimi cechami do tych, które nam odpowiadaj?, nam samym
a czy nam czesciowo nie odpowiadaja wlasnie te idealne cechy?? typu szczerosc, wiernosc itd?? :) fakt.. nie wszystkie.. ale jest kilka takich "idealnych" ktorych szuka i potrzebuje praktycznie kazdy.. :)
piterr27 napisał/a:
a je?li nawet co? nam nie odpowiada godzimy się na to, bo przecież kochamy, zrozumienie jest tutaj jednak chyba najważniejsze i kompromis też, wtedy mozna przełamac wszystkie bariery
dokładnie... miło?ć to wzajemne zrozumienie.. godzenie się na pewne wady drugiej osoby.. akceptowanie jej takiej jak? jest.. :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:04   

Mnie się w ogole tak wydaje, że niby szukamy cech zblizonych naszym gustom, wygl?du ktory nam 'odpowiada' [ nie chodzi mi tu o to, że wybieramy partnera po wygl?dzie, ale jednak druga połowka musi miec co? w swoim wygl?dzie co nas bedzie w niej poci?gać, tak zwane to 'co?' :P ] ale jednak jak znajdziemy t? własciw? osobę to nie patrzymy na nic... po prostu patrz?c na ni? wiemy, że to ta i żadna inna, że ta osoba jest nam wła?nie przeznaczona, że to z nia chcemy spedzić reszte życia. Tak? osobe niekoniecznie trzeba szukac.. jesli jestesmy sobie przeznaczeni to predzej czy pózniej sie spotkamy, jako? na siebie trafimy. Oczywiscie temu szcze?ciu można pomóc ;)
Ale jednak ja uwazam, że szukac na siłe nigdy nie ma sensu. Patrzec jakie kto ma cechy, wygl?d itd itp ;] bo w koncowym efekcie i tak zazwyczaj jestesmy z zupełnie inn? osob? niz sobie wyobrażalismy a mimo to nie zamienilibysmy jej na żaden nasz wymy?lony ideał ;]

dobra koniec bo się rozpisałam :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:10   

Cytat:
Ale jednak ja uwazam, że szukac na siłe nigdy nie ma sensu. Patrzec jakie kto ma cechy, wygl?d itd itp ;] bo w koncowym efekcie i tak zazwyczaj jestesmy z zupełnie inn? osob? niz sobie wyobrażalismy a mimo to nie zamienilibysmy jej na żaden nasz wymy?lony ideał ;]
I tutaj w zupełno?ci się z Tob? zgadzam :) szukanie na siłę.. to bez sens.. może z tego co? wyj?c.. ale raczej nigdy nie będzie to nic długotrwałego.. a szukaj?c ideału.. możemy w końcu zostać na lodzie.. bo będziemy odrzucać po drodze wielu ludzi.. bo czego? tam im będzie brakowło.. a przecież nikt nie jest idealny... I masz racje, jesli czujemy, żę to jest własnie TA osoba.. nie zważamy na to jaka ona jest.. bo kochamy j? tak? jaka jest :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:17   

Gosiaczek:P napisał/a:
nie zważamy na to jaka ona jest.. bo kochamy j? tak? jaka jest

dokładnie ;] i stety albo niestety [zalezy od sytuacji] jestesmy jej w stanie wiele wad wybaczyc (:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:48   

piterr27 napisał/a:
Hmmm czytaj?c to zauważyłem że szukacie ideałów ;)


Wszyscy wiemy,że ideał nie istnieje,. każdy ma swoje wady i zalety. Ważne jest by druga osoba potrafiła je zaakceptować zarówno nasze wady jak i zalety i pokochała Nas takimi jakimi jeste?my :)

Cytat:
musi miec co? w swoim wygl?dzie co nas bedzie w niej poci?gać, tak zwane to 'co?'


Nie podzielam twojego zdania, nie ocenia się ksi?zki po okładce tylko po tym co zawiera w sobie :)

Gosiaczek:P napisał/a:
bo będziemy odrzucać po drodze wielu ludzi.. bo czego? tam im będzie brakowło..


Wielokrotnie tak się dzieje, i nie zawsze sami mamy na to wpływ. dopiero z czasem zauważamy,że 2 takiej samej osoby nie ma :)

Królewna_Lufka napisał/a:
jestesmy jej w stanie wiele wad wybaczyc (:


Przecież wreszcie nikt nie jest idealny, nieprawdaż ? ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 16:57   

Neo napisał/a:
musi miec co? w swoim wygl?dzie co nas bedzie w niej poci?gać, tak zwane to 'co?'


Nie podzielam twojego zdania, nie ocenia się ksi?zki po okładce tylko po tym co zawiera w sobie


a ja nie napisałam tu zeby oceniać ludzi po wygl?dzie. Tym 'czym?' moze być chociażby u?miech czy sposób odgarniania włosów a to nie jest ocenianie 'ksiazki po okładce'. Zreszt? napisałam tam, że nie chodzi mi o ocenianie i wybieranie ludzi na podstawie wygl?du chyba nieuważnie czytasz..

a powiedz mi tak szczerze czy byłbys zainteresowany kobieta która nie podoba Ci sie zupełnie z wygl?du, niczym Cie nie pociaga, nie ma tego 'czegos' w sobie co Cie do niej przyciagnie?
Przecież kazdy jaki? gust ma. Wiele razy mówi się, że ta czy tamta kobieta czy tez ten męzczyzna jest wg nas ładna czy przystojny nieprawdaż?
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 17:02   

Królewna_Lufka napisał/a:
a powiedz mi tak szczerze czy byłbys zainteresowany kobieta która nie podoba Ci sie zupełnie z wygl?du, niczym Cie nie pociaga, nie ma tego 'czegos' w sobie co Cie do niej przyciagnie?


Najpierw tzreba t? drug? osobę poznać, by móc stwierdzić czy ma to co? w sobie czy też nie. Czasami zauważamy to "co?" odrazu a czasami potrzeba na to czasu by to zauważyć, nie wszystko jest widoczne gołym okime odrazu. Spotykałem się z wieloma kobietami i inaczej na to wszystko patrzę niż Ty :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 17:15   

Neo napisał/a:
Najpierw tzreba t? drug? osobę poznać

a czy ja napisałam w po?cie powyżej, że mowa o nieznajomej kobiecie? nie :P
Przeciez to logiczne, ze nie mozemy okreslić czy chcieliby?my byc z dana osob? wczesniej jej nie poznaj?c ;]

Neo napisał/a:
Spotykałem się z wieloma kobietami i inaczej na to wszystko patrzę niż Ty

zapewne inaczej, bo kazdy człowiek ma inny pukt widzenia nw swiat. Uwierz mi jednak, że wiem po częsci i czym mowa i co pisze bo do?wiadczyłam osobiscie tę okropn? ludzki? cechę jak? jest ocenianie ludzi po wygl?dzie. Wiele razy zostałam niesłusznie oceniona [oczywiscie zostałam ocenona bardzo negatywnie] tylko z racji tego jak wygl?dałam. Wiele przykro?ci z tego powodu mnie spotkało :( ale mniejsza z tym nie bede ich tu rozkminiać. Ale po tych do?wiadczeniach akurat wiem jak złe jest ocenianie ludzi po wygl?dzie, dlatego nigdy w życiu sie tym nie kierowałam i nie zamierzam kierować.
Dlatego w tamtym po?cie nie chodziło mi o wygl?d człowieka tylko to 'cos' co nas przyci?ga do niego. Moze to te tak zwane feromony, moze sposob poruszania sie czy mówienia.. wszystko jedno.
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 30 Lipiec 2006, 21:43   

Neo, no zgadzam się chopie z toba ;) , dlatego napisałem że ważne w zwi?zku jest wzajemne zrozumienie i kompromis bez tych dwóch czynników żeby?my byli nawet Arnoldem albo Stallone ( jak kto woli:) ) to jak będziemy tacy jakimi być nie chcemy nie wskóramy nic a nic:)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Lipiec 2006, 15:57   

Neo napisał/a:
Natomiast kobiete należy sukcesywnie rozgrzewać :P Często gra wstępna jest o wiele dłuższa niż cały stosunek :D
patrzcie jaki do?wiadczony :D :D
Cytat:
Nie podzielam twojego zdania, nie ocenia się ksi?zki po okładce tylko po tym co zawiera w sobie :)
w zupełno?ci sie zgadzam i nie raz to sie potwierdziło :(
Gosiaczek:P napisał/a:
I masz racje, jesli czujemy, żę to jest własnie TA osoba.. nie zważamy na to jaka ona jest.. bo kochamy j? tak? jaka jest :)
i to jest w tym wszystkim piękne :)
Neo napisał/a:
Królewna_Lufka napisał/a:
jestesmy jej w stanie wiele wad wybaczyc (:


Przecież wreszcie nikt nie jest idealny, nieprawdaż ? ;)
oj jestesmy i to barzdo dużo i nie ma ludzi idealnych nie ma :!: :)
_________________

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 31 Lipiec 2006, 17:02   

Neo napisał/a:
Cytat:
musi miec co? w swoim wygl?dzie co nas bedzie w niej poci?gać, tak zwane to 'co?'


Nie podzielam twojego zdania, nie ocenia się ksi?zki po okładce tylko po tym co zawiera w sobie :)
to ja się teraz nie zgodze z Tob? :) Kto? kiedy? powiedział, że miło?ć od przyjaĽni różni się tym,iż miło?ć to m.in. namiętno?ć.. a skoro namiętno?ć... no to namiętno?ć nie zaistnieje.. je?li co? mnie w tej drugiej osobie nie będzie pociagało :) no więc suma sumarum :D ta druga osoba musi mieć własnie "to co?" :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 31 Lipiec 2006, 22:19   

i widze, że Gosiaczek:P mnie dokładnie zrozumiała :)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Lipiec 2006, 23:15   

Gosiaczek:P, troszke się nie zrozumieli?my. Bo ja mialem na my?li moment w którym poznajemy t? osobę ;) A nie odrazu musimy zauważyć to "co?". Na to czasami jest potrzebny czas, który naprawdę działa cuda :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 12:48   

Neo napisał/a:
Bo ja mialem na my?li moment w którym poznajemy t? osobę ;) A nie odrazu musimy zauważyć to "co?". Na to czasami jest potrzebny czas, który naprawdę działa cuda :)
a ja nadal obstaje przy swoim :) Je?li widzę kogo? pierwszy raz... to wła?nie podczas tego pierwszego spotkania musi co? "drgn?ć" co? zaiskrzyć, żebym spotkała się z T? osob? 2 raz :P A żeby co? zaiskrzyło musi mi się co? w tej osobie spodobać :P hi hi
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 1 Sierpień 2006, 12:59   

Gosiaczek:P napisał/a:
Je?li widzę kogo? pierwszy raz... to wła?nie podczas tego pierwszego spotkania musi co? "drgn?ć" co? zaiskrzyć, żebym spotkała się z T? osob? 2 raz A żeby co? zaiskrzyło musi mi się co? w tej osobie spodobać

dokładnie się z tym zgadzam :]
nie chodzi o to żeby od razu się zakochac w tej osobie na 1 spotkaniu, ale co? musi Ci mówić w ?rodku, że to ta osoba, że chcesz jeszcze się z ni? zobaczyć :) jednym słowem musi Cie do niej ci?gn?ć ;)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Sierpień 2006, 10:02   

Królewna_Lufka napisał/a:
ale co? musi Ci mówić w ?rodku, że to ta osoba, że chcesz jeszcze się z ni? zobaczyć :) jednym słowem musi Cie do niej ci?gn?ć ;)
i coa w tym jest chociaż nie zawsze.... kiedys tak miałam ale ostatnim razem na poczatku było nic kompletnie nic dopiero póĽniej poznaj?c lepiej co? sie wydarzyło ;)
_________________

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 2 Sierpień 2006, 18:02   

Marlenka napisał/a:
kiedys tak miałam ale ostatnim razem na poczatku było nic kompletnie nic dopiero póĽniej poznaj?c lepiej co? sie wydarzyło ;)
bo to wszystko zalezy od ludzi.. od sytuacji.. rozni ludzie roznie reaguaja roznie sie zachowuja :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 2 Sierpień 2006, 21:53   

Gosiaczek:P napisał/a:
bo to wszystko zalezy od ludzi.. od sytuacji.. rozni ludzie roznie reaguaja roznie sie zachowuja

dokładnie, wszystko zalezy od osobowo?ci danych osób. ;]
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Wrzesień 2006, 22:12   

Tak przy okazji to temat jest "jak dogodzić facetowi" a nie o tym kiedy to może zaiskrzyć miedzy dwiema osobami.

może jakie? sugestie a Waszej strony ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Evee 




Wiek: 37
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: z mamy
Wysłany: 28 Wrzesień 2006, 16:36   

To prawie tak samo jak facetowi, a jak wiadomo "prawie" robi wielk? róznicę ;)
_________________
Prawdziwa wolno?ć to bezwarunkowa akceptacja tego co jest.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Wrzesień 2006, 00:17   

Evee napisał/a:
"prawie" robi wielk? róznicę ;)
więc po co przepłacać :?: :hahaha:
A tak serio zgadzam się z Tob? Evee, bo to działa na tej samej zasadzie : jak dogodzić facetowi.
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.