Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Piercing
Autor Wiadomość
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 16:18   Piercing

No więc, jakie jest wasze zdanie na temat kolczykowania ciała? Jeste?cie tolerancyjni wobec ludzi którzy w taki sposób modyfikuj? swoje ciała, czy wręcz przeciwnie - my?licie, że to głupota i samo okaleczanie?

Osobi?cie widzę/słyszę codziennie np. jad?c ?rodkiem komunikacji miejskiej, lub siedz?c w jakim? publicznym miejscu, że większo?ć ludzi, zaczyna że się tak wyrażę 'obrabiać dupę' i komentować to w różny sposób.

btw: możecie sami nosicie jakie? kolce? (:

Pozdrawiam.
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 17:42   

Sam osobi?cie nie nosze kolczyków i nigdy jako? nie miałem okazji. Podziwiam niektórych ludzi za to, że np. maj? powiedzmy połowę ciała w kolczykach dla niektórych jest to ,że tak powiem sztuka a dla innych nosz? bo lubi?.
W dawnych czasach tzn tak powiedzmy, że około lat 80, 70 także i wcze?niej, trudno było spotkać kogo? bardzo wy kolczykowanego. Ale wiadomo ludzie się zmieniaj? i zmieniaj? się upodobania. Wiadomo ,że takie osoby s? obiektem zainteresowania obecnego społeczeństwa, a to dlatego, że wyróżniaj? się z tłumu.
A kto obrabia dupę ? ale oczywi?cie, że nasze ukochane „bereciki” (chyba nie musze tłumaczyć okre?lenia ;) ) Dla nich jest to co? nie normalnego, co w ogóle nie powinno mieć miejsca. Traktuj? wtedy taka osobę z góry, z góry j? oceniaj?c, że jest ona bóg wie jakim uosobieniem zła hehe.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 19:16   

Neo napisał/a:
Sam osobi?cie nie nosze kolczyków i nigdy jako? nie miałem okazji
a ja nosze...na uszach :D raz krótkie raz długie...hehehe tak nie chce miec kolczyka ani w pępku...ani w nosie...ani w języku...ani....:x hehehe :D
hmm...ja do takich ludzi nie mam nic przeciwko...jak to napisał Neo jedni uważaj? to za sztukę inni lubi? być wykolczykowanym :)
Neo napisał/a:
A kto obrabia dupę ? ale oczywi?cie, że nasze ukochane „bereciki” (chyba nie musze tłumaczyć okre?lenia ;)
ehs...ja nie chce nikogo obrażać ale te starsze Panie s? po prostu....tak jakby one były ideałem...tylko nie raz zostałabym staranowana przez berety w sklepie...ale to się mówi ze młodzież jest chamska i nie kulturalna...ale to nie jest do końca prawd?...
_________________

 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 20:14   

zacznę od tego że oprócz kolczyków w uszach nie posiadam więcej :) ale je?li inni chc? sie 'kolczykować' to uważam że to tylko ich sprawa i inni nie powinni wtykać swojego '' zakichanego'' nosa :)
A to że ludzie gadaj? o tym w miejscach publicznych to norma, ja to sobie tłumacze tym że oni po prostu w życiu nie maj? innych tematów jak obrabiać dupę innym, jednym słowem niech spadaj?.....
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 20:40   

ach te 'berety' - do tego się w sumie przyzwyczaiłem ;P bo pisałem to na własnym przykładzie, ale również młodzież komentuje dziwnie np. dzi? miałem akcje:
dwie panny około 16-17 lat, siedziały za mn? w autobusie i słyszałem tylko:
'zobacz co on ma', 'ale to syfia?cie wygl?da' itd. ;| Po prostu porażka. Zastanawiam się czemu w?ród młodzieży też panuj? takie klimaty [?]
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 11:02   

Ja jedynie mam kolczyki w uszach i jak na razie nigdzie więcej :D i chyba już nigdzie więcej w sumie mieć nie będę :D
Osobi?cie nic do takich ludzi nie mam. To ich prywatna sprawa czy maj? kolczyki czy nie :) Dla jednych jest to co? okropnego i uważaj? takich ludzi za jakich? dziwnych, ze zł? przeszło?ci?, ze złym charakterem itd... Natomiast dla drugich jest to co? fajnego, jest to dla nich sztuk? w pewien sposób i dla takich ludzi s? tolerancyjni.
Fakt faktem jak jaki? facet (bo raczej chyba kobiety tak nie maj?) jest bardzo okolczykowany, czyli ma 6 kolczyków we brwi, 2 w nosie, w uszach ze 4 albo więcej, w języku jeden i w brodzie również jeden no to to już jest lekka przesada i dla mnie jest to trochę oszpecaj?ce.. Po prostu za dużo tego...
A u kobiet np kolczyki w pępku to fajna ozdoba ciała :) chociaż ja sama nie chciałabym mieć, aczkolwiek podoba mi się takie co? :)
Odbiór osób, które nosz? kolczyki w różnych czę?ciach ciała jest podobny do odbioru osób, które posiadaj? na swoim ciele tatuaże. Dla jednych tatuaże to sztuka, dla innych co? okropnego i szpec?cego ciało. W sumie, tak samo jak przy kolczykach, zależy ile taka osoba ma na swoim ciele takich tatuaży, bo jak naprawdę bardzo dużo to można to uznać za oszpecenie się, ale jak jeden, 2 czy nawet 4 to jeszcze ujdzie :) No ale jak się popatrzy na kogo? kto ma wytatuowane pół ciała no to sorry.... Dla mnie to jest koszmar... Ja np mam jeden tatuaż i mi starczy :) I jak do tej pory nie spotkałam się z niemiłymi komentarzami, a wręcz przeciwnie :) "Ale super tatuaż", "?wietny, bardzo ładnie zrobiony", "ale zaje.... dziara" itd :D takie rzeczy tylko słyszałam i słyszę i to czasem też za moimi plecami :D
A co do obgadywania i dziwnych tekstów.... Dla beretów to jest co? nienormalnego, bo za ich czasów tak nie było i jak to może teraz tak być. Młodzież na psy schodzi, jakie? tatuaże maj? i kolczyki.. I w ogóle s? bez kultury.. No ale tak naprawdę to Ci starzy ludzie też ?więci nie s?.. tak jak Marlena napisała...
Marlenka napisał/a:
tylko nie raz zostałabym staranowana przez berety w sklepie
dokładnie... Lec? i rozbijaj? się jakby co? rozdawali za darmo. Czasem to ja mam ochotę tak hukn?ć tak? pani? beretkę, bo już nerw brak... Z jakiej racji ona mi może przyfasolić wózkiem w sklepie albo przepychać się chamsko? I tacy ludzie uważaj? się za kulturalnych? :|
No a je?li chodzi o młode panienki....
x) napisał/a:
dwie panny około 16-17 lat, siedziały za mn? w autobusie i słyszałem tylko:
'zobacz co on ma', 'ale to syfia?cie wygl?da' itd. ;|
wiesz.. może zazdroszcz?, bo im mamusia albo tatu? za żadne skarby nie pozwala takiego czego? mieć? No albo faktycznie uważaj? to za co? okropnego, ale w ten sposób to takie nastoletnie panienki zachowuj? się jak stare dewoty po 60-tce z Radia Maryja, które nadaj? się tylko na kokoszenie na targu.. :|
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Kwiecień 2007, 20:30   

bogusia napisał/a:
prostu w życiu nie maj? innych tematów jak obrabiać dupę innym,
a to się zgadza, wytykaj? wszystko to co im się nie pasuje psuje jako taki obraz doskonało?ci.

x) napisał/a:
'zobacz co on ma', 'ale to syfia?cie wygl?da' itd. ;|
ale co to je obchodzi, przecież to nie one to nosza... A jak by same sobie zrobiły kolczyka w nosie i kto? by o nich tak powiedziałto miały by wielkie ale...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 16:35   

Mam kilku/kilka znajomych którzy/które nosz? kolczyki ni e tylko w uszach alew innych częsciach ciała. Przecież to jest ich cialo i mog? robić z nim co im się tylko zywnie podoba. Wszelkie teksty gapiów i wydziwianie jest najnormalnie w ?wiecie spuszczane z woda w klozecie :]
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 18:14   

Dzis po raz pierwszy w zyciu przebilam sobie uszy. Metoda chalupnicza ;D Jeszcze nie moge sie oswoic z kolczykami, ale coraz bardziej mi sie podobaja :] DO tego stopnia, ze zaczynam sie zastanawiac nad przebiciem jezyka...:> Moja kolezanka ma kolczyk w karku. Super to wyglada, ale chyba bym sie nie dala skusic... ;D
_________________
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 19:19   

feety napisał/a:
Moja kolezanka ma kolczyk w karku. Super to wyglada, ale chyba bym sie nie dala skusic... ;D


No ładnie się prezentuje, a przekłucie nie boli (: wiem z do?wiadczenia.


ja 'chałupniczo' ale z utrzymaniem podstawowych zasad, kolczykowałem sobie wędzidełka ;P

język - bee : ( boli, przeszkadza nieraz, nudzi się w końcu ;P

Nobody napisał/a:
Wszelkie teksty gapiów i wydziwianie jest najnormalnie w ?wiecie spuszczane z woda w klozecie

ja takich tekstów też nie biorę specjalnie do siebie, ale po prostu irytuje mnie słuchanie czyich? gadek na ten temat. Zastanawiam się gdzie w tym kraju jest tolerancja?
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 22:48   

ja mam bardzo pozytywny satosunek do tego. uwazam, ze jesli robimy to z wyczuciem to potafi naprawde fajnie zdobic cialo. nie mozemy jednak przesadzac jak osoba na zdjeciu ponizej. bo moim zdaniem fajnie to wyglda na zdjeciach, ale tylko na zdjeciach.

http://www.photoblog.pl/heartcore/3190116

http://www.photoblog.pl/h...ac/20064/670688

i moje ulubione!
http://www.photoblog.pl/h...ac/20064/715026


p.s. nie moglam wkleic po prostu tych zdjeci, bo z tego serwisku kopiowac nie mozna. przynajmniej ja nie moge.
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 06:47   

O zdjęcia Ali <3 (: będę się u niej kuł w UK (:
język wygl?da zabójczo (: a dla mnie to nie jest przesad? :P
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 09:59   

x) napisał/a:
Zastanawiam się gdzie w tym kraju jest tolerancja?
odpowiadam na pytanie: w koszu na ?mieci!!!
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 15:25   

x) napisał/a:
wiem z do?wiadczenia.
masz nawet 2 , ciekawie to wyglada. Ale chyba nie ma możliwo?ci aby samemu sobie je zakładac i zdejmować.

stacha 3 fotka to masakra, podbno pocałunek z taka osob? to kosmos :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 17:13   

hehe. powiem Ci, że jak s? już zagojone to nie ma problemu z wyjmowanie ;P bo ?ciska się skórę i wychodz? :P a co do zakładania - próbowałem sam, ale jednak potrzebowałem pomocy, bo nie mogłem trafić ^^ może wygl?daj? jak dwa, ale to jeden (: tyle że obydwie kulki s? na wierzchu - surface bar :P

jakby kto? chciał zobaczyć kark - http://lol0.xsite.pl/?p=69


btw: ledwo Cię poznałem dzisiaj (;
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Kwiecień 2007, 10:42   

stacha napisał/a:
i moje ulubione!
okre?le to jednym słowem: oble?ne!!
Neo napisał/a:
podbno pocałunek z taka osob? to kosmos :D
spróbuj :P
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Kwiecień 2007, 15:53   

x) napisał/a:
btw: ledwo Cię poznałem dzisiaj (;
no wiesz widzielismy sie dawno temu u Maskotki ;)

x) napisał/a:
może wygl?daj? jak dwa, ale to jeden (:


to mnie teraz zaskoczyłe?, czyli ł?czenie tech dwóch "kuleczek" jest pod skór? ? bo jako? nie bardzo moge sobie to wyobrazić ;P

Marlenka napisał/a:
spróbuj
hehe nie znam takiej osoby z któr? mógł bym to zrobić ;P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 28 Kwiecień 2007, 16:55   

Nom, pręt jest pod skór?, kolczyk wygl?da mniej więcej tak:

tyle, że mój ma zmienione kulki na czarne :P
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 13:16   

Przemek..... klawe to :D ale ja bym nie mogła sobie czego? takiego zrobić :D
Co do tych fot, które zaprezentowała staszka to wszystkie s? koszmarne - nadĽbane wszystkiego na sobie maj?, że porażka... , a w szczególno?ci straszne to trzecie zdjęcie... żeby sobie język rozpołowić to trzeba mieć równo nasrane pod sufitem :| To jest raczej zmasakrowanie swojego ciała a nie jego ozdobienie :| jak dla mnie zbyt dużo tego.... bleh.....
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 13:27   

Paula, hehe. niedługo dojdzie drugi równolegle do tego (:

a co do 'trzeciego zdjęcia' - ogólnie tego nie widać, jak się rozmawia czy co?. Poza tym, fajny motyw jest, bo można ruszać obydwiema połówkami niezależnie od siebie :) Sam my?lę nad splitting'iem, ale póki co to tylko pomysł który nie wiem, czy wprowadzę w życie q;
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 13:52   

Cytat:
Paula, hehe. niedługo dojdzie drugi równolegle do tego (:
o Boże :lol2: czy? Ty ocipiał ? :D ale jak zrobisz to zaprezentuj fotę :)
x) napisał/a:
a co do 'trzeciego zdjęcia' - ogólnie tego nie widać, jak się rozmawia czy co?. Poza tym, fajny motyw jest, bo można ruszać obydwiema połówkami niezależnie od siebie :) Sam my?lę nad splitting'iem, ale póki co to tylko pomysł który nie wiem, czy wprowadzę w życie
od zawsze wiedziałam, że jeste? mega ?wir :D ja jednak nie chciałabym mieć takich jakby dwóch języków :| :D Mój mężczyzna by mnie chyba siekierk? zatłukł jakbym takie co? sobie zrobiła :D hehe :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 14:00   

Paula napisał/a:
ale jak zrobisz to zaprezentuj fotę


jak znajdę kogo? kto mnie przekłuje w tym mie?cie. bo póki co pół roku Łukasza nie będzie, więc nie ma kto się poznęcać nade mn? (: ewentualnie podczas pobytu w UK oddam się w ręce Ali ze zdjęć pokazanych od przez Staszke (:

Własnie tak jak napisał Neo:
Neo napisał/a:
podbno pocałunek z taka osob? to kosmos :D


Więc może by mu się spodobało ( ;

ja zapytam o opinie na ten temat, jak już sobie rozetne i przetestuje ^^
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 20:20   

x), to masz kawałek metalu pod skóra... to chyba w jaki? sposób daje dziwne uczucie na karku. Na kolczyka i może bym się pokusił ale nie na to cudo :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 29 Kwiecień 2007, 21:21   

Neo, nom troche tytanu bo najlepszy jest (; a co do uczucia - powiem szczerze, że nie czuje go w ogóle, chyba że palcem przejadę pomiędzy kulkami, a tak to jest pod lini? zginania, więc nie ma jak go czuć (:

Ojj, powiem Ci, ze kolczyki wci?gaj?, najpierw jeden, a póĽniej człowiek chce więcej i więcej (w ci?gu trzech tygodni zamontowałem sobie 5), więc pewnie na kark też by? się skusił (:
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Październik 2007, 12:53   

ja mam w uchu 8 kolczyków, w drugim tylko jednego:) dwa razy miałam kolczyka w miejscu innym niż ucho, ale nie będę się chwalić ;)
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.